pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Balíčky pojištění do Německa

Naši západní sousedé lákají turisty a cestovatele především na překrásná města a architekturu a aktivní dovolenou v přírodě. Obrození se však dostává i německým plážím a lyžařským střediskům. Německo uspokojí každého a na rozdíl od jiných částí Evropy ho máme takřka za humny. I tak bychom však neměli zapomínat na cestovní pojištění . Případné zdravotní komplikace, byť jen pár kilometrů od hranic, by se Vám mohly pořádně prodražit.

Aktivní dovolená

Německo se vyznačuje překrásnou přírodou, kterou ocení všichni vášniví turisté, cyklisté i rodiny s dětmi. Pěší stezky zde zaujímají na 200 tisíc kilometrů a cyklistické trasy čítají rovné dvě stovky. A podobně jako u nás, i v Německu se na výletech můžete spolehnout na skvěle značené trasy. Vedou od alpských vrcholků, přes vinice a podél řek – každý si zde tedy najde to své. Pro aktivní dovolenou v Německu je nejvhodnější cestovní pojištění Sbaleno Za poznáním.

Lyžování

Lyžování v Německu je hodně podobné tomu v Rakousku. Liší se však mírnějším průběhem zimy. Německo sice neoplývá tak širokou nabídkou lyžařských středisek jako jeho jižní soused, zato je ale výborně dopravně dostupné. Celkem si tu můžete zajezdit na 700 kilometrech sjezdovek, vhodných především pro pohodové lyžaře a rodiny s dětmi. Za tímto účelem jsme pro Vás připravili cestovní pojištění Sbaleno Na lyže, které pokryje veškerá rizika.

Města a kultura

Německá města se mohou pyšnit jedinečnou atmosférou. Hamburk takřka dýchá námořnickou kulturou, Drážďany lákají na překrásnou barokní architekturu. Velké mezinárodní veletrhy zažijete v Hannoveru, nákupy si užijete v Düsseldorfu a jedny z nejkouzelnějších vánočních trhů zase v Norimberku. Německo zkrátka láká v kteroukoli roční dobu a na své si zde přijde úplně každý. Na svých poznávacích cestách však nezapomínejte na pojištění, ideální je pro Vás balíček pojištění Sbaleno Za poznáním.

Relaxace a wellness

Odpočinek a wellness si užijete v jednom z více než tisíce hotelů, které nabízí lázeňské a wellness procedury nebo přímo v některých z 350 německých lázní. Velká část z nich je na německých ostrovech s překrásnými plážemi a liduprázdnými zátokami. I na odpočinkovou dovolenou se však nezapomeňte pojistit. Tady Vám určitě stačí náš balíček pojištění Sbaleno K moři.

Dovolená u moře

V Německu si užijete také kouzelnou dovolenou u moře. Německé ostrovy v Severním moři se pyšní působivou přírodou a nekonečnými plážemi, které na rozdíl od jiných částí Evropy nejsou přeplněné turisty. Nejznámější a největší ostrov Baltského moře Rujána představuje ideální volbu pro dovolenou v prázdninových měsících. Na cestu se vybavte balíčkem cestovního pojištění Sbaleno K moři .

Za prací

Pojištění ocení i zaměstnanci, podnikatelé nebo majitelé firem, jejichž cesty vedou často právě do Německa. Konají se zde významné veletrhy v nejrůznějších oborech. Pro služební cesty oceníte nejvíc náš balíček cestovního pojištění BussinessTravel.

Na cestovní pojištění nezapomínejte ani u našich západních sousedů. A to ani v případě, že Vás čeká jen krátká cesta. Nikdy totiž nevíte, co se Vám může přihodit a šetření na cestovním pojištění se Vám může prodražit. S ERV Evropskou však můžete hodit své starosti za hlavu. Vy cestujete. My se staráme.

Další pojištění

Naši partneři