+420 221 860 860

Krátkodobé pojištění SingleTripKomplexní pojištění do zahraničí

Toto rozsáhlé pojištění do zahraničí na jednorázové cesty Vám přináší řadu výhod!

  • Nejširší rozsah plnění při cestách po Evropě i do celého světa
  • Vhodné pro Vaši zahraniční dovolenou i na cesty za poznáním
  • Zvýhodněné sazby pro rodiny s dětmi
  • Zlevněná sazba pro studenty do 26 let

Navíc si můžete rozšířit pojistnou ochranu o celou škálu zvláštních připojištění:

Pro případ zrušení cesty (Storno)

Jedete-li na zájezd, vyplatí se Vám připojistit si proplacení stornopoplatků, které Vám vyměří cestovní kancelář v případě, že budete nuceni cestu zrušit.

Pro zimní sportovce (Winter)

Jezdíte rádi lyžovat do zahraničí? Toto připojištění Vás zabezpečí proti standardním rizikům zimního sportování. Navíc Vám umožní
i pronajmout si při odcizení náhradní vybavení nebo získat finanční kompenzaci, nebudete-li ze zdravotních důvodů schopni lyžovat.

Pro automobilisty (Car)

Cestujete-li do zahraničí autem, oceníte např. úhradu nákladů na přivolání havarijní či odtahové služby, na náhradní dopravu anebo ubytování v případě poruchy vozidla.

Pro golfisty (Golf)

Unikátní produkt, s nímž si pojistíte nejen golfové vybavení, jeho pronájem nebo stornované green fees, ale také Hole-in-One
a případnou škodu, kterou při hře způsobíte.

Pro majitele domácích mazlíčků (Pet)

Ušetřete si starosti a peníze za veterinární ošetření Vašeho psa či kočky na společné cestě do ciziny. Navíc získáte pojistnou ochranu i v případě, že by Vaše zvířátko způsobilo škodu.

Pro vyznavače rizikových sportů (Sport)

Rádi provozujete adrenalinové sporty, jako je třeba rafting, surfing, potápění, paragliding nebo horolezectví? Pak se Vám vyplatí toto připojištění, které se vztahuje i na řadu dalších sportů, jejichž výčet najdete v pojistných podmínkách.

Pro pracovní cesty (Business)

Jezdíte často na pracovní cesty? Připojištění Business Vám umožní obdržet podstatně vyšší plnění a chrání Vás i proti dalším specifickým rizikům.