Blog
Specialista na cestovní pojištění
+420 221 860 860

Cestovní pojištění

 • Nejširší pojistná ochrana na trhu
 • Léčebné výlohy až 10 000 000 Kč
 • Minimálně 50% sleva pro děti do 18 let
Sjednat online

Cestovní pojištění od ERV Evropské, jistota na cestách  

Chystáte se v nejbližší době vydat na cesty vstříc novým zážitkům? Pak zcela jistě budete potřebovat kvalitní cestovní pojištění, které Vám v případě komplikací zajistí okamžitou pomoc a péči. 

ERV Evropská je jediným specialistou na cestovní pojištění na českém trhu. Pyšníme se mnoha oceněními a spolupracujeme s 9 z 10 největších cestovních kanceláří.

Máme vlastní nonstop asistenční službu a síť Euro-Center, která řeší nouzové situace přímo na místě po celém světě.

Proč ERV Evropská? 

 • Jediní specialisté na cestovní pojištění
 • Spolehlivý partner se silným mezinárodním zázemím

 

 • Transparentní přístup ke klientům
 • Rychlá a vysoce profesionální
  pomoc v nouzi

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění, kartička zdravotního pojištění v EU nestačí. Nezahrnuje totiž asistenční služby, takže si vše budete muset vyřídit sami. Další nevýhodou spoléhání se na kartičku zdravotního pojištění jsou spoluúčasti, které musíte za lékařské ošetření, léky nebo pobyt v nemocnici platit. Navíc zajišťuje péči pouze ve státních zařízeních a neobsahuje převoz či repatriaci zpět do ČR.

Ani pojištění na platební kartě není vhodné řešení. Je zde pouhým doplňkem, má omezené služby a limity nejsou často dostačující.

ERV Evropská pojišťovna Vám nabízí komplexní pojištění sestavené na základě více než 100letých zkušeností, podnětů klientů a zahraničního know-how. Spolehněte se na skutečné specialisty a sjednejte si cestovní pojištění online. Vy cestujete, my se staráme!

Spočítat cenu a sjednat online

Pojištění Sbaleno

 • Pro cestu až na 360 dní
 • Pět balíčků pro jednorázovou cestu sestavených podle účelu Vaší cesty a Vašich požadavků na rozsah cestovního pojištění.
od 36 Kč za den

Pojištění storna zájezdu

 • Samostatné pojištění stornopoplatků
 • Praktické pojištění pro případ, že budete nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit (zejména ze zdravotních důvodů).

od 4 % / cena služby

Naše pojištění sjednáte v rozsáhlé prodejní síti po celé republice.

Máte pojistnou událost?
Nahlaste ji jednoduše on-line. 

Pojistné podmínky ke stažení - podrobný rozsah pojištění a limity pojistného plnění najdete u jednotlivých produktů. 

Blog o cestování

indické děti

Indie - země kontrastů a pradávné civilizace

17. 2. 2017

Tento subkontinent v podhůří Himálaje odnepaměti podněcuje a dráždí cestovatelskou fantazii. Je jednou z kolébek lidské kultury, kterou nelze popsat několika větami, a která vždy přitahovala poutníky, dobyvatele...

Nejnebezpečnější místa světa

Nejnebezpečnější místa světa

17. 2. 2017

Naše cestovatelské sny dnes nemají limity. Z domoviny můžeme cestovat neomezeně a letenky jsou nejlevnější v historii. Jakým místům je ale přece jen lepší se vyhnout, abychom neriskovali?

Tipy, jak ušetřit při cestování

Tipy, jak ušetřit při cestování

10. 2. 2017

Cestování je krásný koníček. Obvykle se i pěkně prodraží. Spousta z nás sní o výpravách na nejrůznější konce světa… Peníze ale často drží naše nadšení na uzdě. Máme pro vás několik užitečných tipů

Safari v Uda Walawe

To nejlepší ze Srí Lanky – co byste neměli vynechat

8. 2. 2017

Srí Lanka je v posledních několika letech stále častější exotickou destinací mnoha českých turistů. Není se čemu divit. Na své si přijdou cestovatelé s batohem...

Valentýn 2017: Nejromantičtější místa Evropy

Valentýn 2017: Nejromantičtější místa Evropy

3. 2. 2017

Svátek všech zamilovaných se kvapem blíží. Překvapte letos svou drahou polovičku společnou dovolenou. Máme pro vás hned několik tipů, kam vyrazit po Evropě třeba jen na prodloužený víkend.

© 2017 ERV Evropská pojišťovna, a. s.

Powered by AARON GROUP