Blog
Specialista na cestovní pojištění
+420 221 860 860

Cestovní pojištění

 • Nejširší pojistná ochrana na trhu
 • Léčebné výlohy až 10 000 000 Kč
 • Minimálně 50% sleva pro děti do 18 let
Sjednat online

Cestovní pojištění od ERV Evropské, jistota na cestách  

Chystáte se v nejbližší době vydat na cesty vstříc novým zážitkům? Pak zcela jistě budete potřebovat kvalitní cestovní pojištění, které Vám v případě komplikací zajistí okamžitou pomoc a péči. 

ERV Evropská je jediným specialistou na cestovní pojištění na českém trhu. Pyšníme se mnoha oceněními a spolupracujeme s 9 z 10 největších cestovních kanceláří.

Máme vlastní nonstop asistenční službu a síť Euro-Center, která řeší nouzové situace přímo na místě po celém světě.

Proč ERV Evropská? 

 • Jediní specialisté na cestovní pojištění
 • Spolehlivý partner se silným mezinárodním zázemím

 

 • Transparentní přístup ke klientům
 • Rychlá a vysoce profesionální
  pomoc v nouzi

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění, kartička zdravotního pojištění v EU nestačí. Nezahrnuje totiž asistenční služby, takže si vše budete muset vyřídit sami. Další nevýhodou spoléhání se na kartičku zdravotního pojištění jsou spoluúčasti, které musíte za lékařské ošetření, léky nebo pobyt v nemocnici platit. Navíc zajišťuje péči pouze ve státních zařízeních a neobsahuje převoz či repatriaci zpět do ČR.

Ani pojištění na platební kartě není vhodné řešení. Je zde pouhým doplňkem, má omezené služby a limity nejsou často dostačující.

ERV Evropská pojišťovna Vám nabízí komplexní pojištění sestavené na základě více než 100letých zkušeností, podnětů klientů a zahraničního know-how. Spolehněte se na skutečné specialisty a sjednejte si cestovní pojištění online. Vy cestujete, my se staráme!

Spočítat cenu a sjednat online

Pojištění Sbaleno

 • Pro cestu až na 360 dní
 • Pět balíčků pro jednorázovou cestu sestavených podle účelu Vaší cesty a Vašich požadavků na rozsah cestovního pojištění.
od 36 Kč za den

Pojištění storna zájezdu

 • Samostatné pojištění stornopoplatků
 • Praktické pojištění pro případ, že budete nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit (zejména ze zdravotních důvodů).

od 4 % / cena služby

Naše pojištění sjednáte v rozsáhlé prodejní síti po celé republice.

Máte pojistnou událost?
Nahlaste ji jednoduše on-line. 

Pojistné podmínky ke stažení - podrobný rozsah pojištění a limity pojistného plnění najdete u jednotlivých produktů. 

Blog o cestování

Homestay: v zahraničí jako doma

Homestay: v zahraničí jako doma

24. 3. 2017

Rádi byste se na cestách cítili jako doma? Potkali nové přátele? Poznali tamní zvyky? Žili jako místní? Pak na vaší další cestě určitě vyzkoušejte homestay. Homestay znamená, že jste ubytovaní doma u místních obyvatel ...

Nejkouzelnější hrady Evropy

Nejkouzelnější hrady Evropy

22. 3. 2017

S jarem je tu slunce, teplejší počasí a … otevřené brány do hradů! Vaše cesty do zahraničí tak můžete spojit s výletem na některý z nejkrásnějších hradů v Evropě, které lákají návštěvníky ...

Nejlepší lokality pro sólo cestovatele

Nejlepší lokality pro sólo cestovatele

17. 03. 2017

Obliba sólo cestování v posledních letech stoupla. A letenky zlevnily. To jsou dvě dobré zprávy pro ty, kteří přemýšlí o takové cestě. Patříte mezi ně? Tak se podívejte ...

Západ slunce na Fuerteventuře

Kanárský ráj na zemi

15. 3. 2017

Pokud je vám zima dlouhá a netrpělivě vyhlížíte první teplé dny, proč si nezkrátit čekání třeba last minut výletem na Kanárské ostrovy? Prakticky během celého roku je na těchto Evropany oblíbených ostrovech...

Největší horské dráhy světa

Největší horské dráhy světa

10. 3. 2017

Cestování je samo o sobě pro mnoho lidí adrenalinové. Pokud chcete vaše dobrodružství na dovolené podpořit, můžete to udělat například jízdou na horské dráze. Víte, které dráhy jsou nejdelší, nejvyšší a nejrychlejší?

© 2017 ERV Evropská pojišťovna, a. s.

Powered by AARON GROUP