Blog
Specialista na cestovní pojištění
+420 221 860 860

Pojištění Na lyže

Nezbytné pojištění na hory pro zimní sportování až na 90 dní

Pojištění na lyže

Plánujete zimní dovolenou na horách a poohlížíte se po tom nejlepším cestovním pojištění? Ať už jedete na lyže, na snowboard nebo na běžky, můžete se spolehnout, že u nás najdete ty nejlepší služby.

Nejlepší cestovní pojištění na zimní sporty

Na jak dlouho lze cestovní pojištění sjednat?

Pojistit se můžete až na 90 dní. Pojištění stačí tedy jak na prodloužené víkendy, běžnou týdenní dovolenou, tak na delší pobyty v zahraničí.

Na co se pojištění Na lyže od ERV Evropské vztahuje?

Pojištění využijí všichni nadšení lyžaři, běžkaři i snowboardisti pro případ jakékoliv nehody na svahu. Dostatečné pojistné limity spolehlivě pokryjí převoz vrtulníkem, léčebné výlohy i odpovědnost za škodu, pokud někoho na sjezdovce srazíte. V každém případě Vám bude k dispozici naše nonstop asistenční služba, která Vám se vším pomůže.

od48 Kč / den

 

Čím se naše cestovní pojištění Na lyže liší od konkurenčních?

Jsme jediná pojišťovna na českém trhu, která se specializuje na cestovní pojištění. Klademe důraz na vysokou kvalitu služeb a našim klientům věnujeme mimořádnou péči. Vlastníme česky hovořící nonstop asistenční službu, která Vám pomůže v jakékoliv situaci a u složitějších případů nabídne možnost konzultace s českým lékařem. Provozujeme síť Euro-Center na všech kontinentech a naši specialisté osobně prověřují úroveň lékařské péče v zahraničí.

Lze si pojištění Na lyže od Evropské rozšířit?

Pojištění Sbaleno Na lyže Vám bohatě poslouží pro případ jakékoli nehody na svahu či dalších zdravotních komplikací. Nad rámec toho se však můžete připojistit těmito balíčky:

- Zrušení cesty (Storno) - rozšíří cestovní pojištění na lyže o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit.

- Připojištění ERV Plus - doplnění o pojištění mnoha dalších a často opomíjených rizik jako je zpoždění zavazadel, zmeškání nebo zpoždění odjezdu nebo třeba i ošetření Vašich zvířecích mazlíčků.

od48 Kč / den

 

K moři

K moři
  • šité na míru pro dovolenou u moře
  • pro cesty vlastním autem
    i letecky

Za poznáním

Za poznáním
  • vhodné na eurovíkendy
    i delší poznávací pobyty
  • pro výšlapy do hor i za památkami

Na maximum

Na maximum
  • pro ty, kdo vyžadují nejlepší pojistnou ochranu
  • pro amatérské nadšence provozující rizikové sporty

© 2017 ERV Evropská pojišťovna, a. s.

Powered by AARON GROUP