Cestovní pojištění pro podnikatele a jejich rodiny

Podnikáte? Spolehněte se na jedno celoroční cestovní pojištění sBusinessTravel na služební cesty i dovolené, které platí pro firmu, zaměstnance i rodinné příslušníky
30let

na českém trhu

1,5mil.

pojištěných klientů ročně

24/7

vlastní asistenční služba

70tis.

ověřených zdravotních zařízení

Celoroční pojištění sBusinessTravel

Podnikáte? Spolehněte se na cestách do zahraničí na pojištění pro živnostníky, podnikatele a menší firmy sBusinessTravel. Vyplatí se vám již od 3 cest ročně a dá se napsat na firmu. Sami si zvolíte, zda kromě sebe a svých blízkých pojistíte i zaměstnance a jejich rodiny. A cena? Už za 945 Kč na osobu a rok!

Ušetří čas i starosti

 • Celoroční platnost na všechny pracovní i soukromé cesty
 • Na opakované cesty do zahraničí (každá až 45 dní)
 • Jednoduchá obsluha účtu v intuitivní internetové aplikaci
 • Možnost krátkodobého připojištění např. na zimní sporty nebo cesty autem
 • Snadné přidání i odebrání zaměstnanců a rodinných příslušníků
 • Varianty pro Evropu, nebo celý svět

Co vše je zahrnuto?

 • Pojištění léčebných výloh zaměstnanců i rodinných příslušníků
 • Úrazové pojištění pro případ trvalých následků či smrti
 • Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku
 • Krádež či poškození vybavení a zavazadel vč. věcí svěřených zaměstnavatelem
   

Proč se pojistit u ERV?

Jsme pojišťovna, ale cestovní. Máme to jinak, protože cestováním žijeme. Už více než 100 let. Každý rok osobně prověřujeme úroveň lékařské péče v zahraničí. Vybudovali jsme síť center pomoci na všech kontinentech. Škody vyplácíme férově do 7 pracovních dnů. Přes milion klientů ročně z nás dělá českou jedničku. Vy cestujete. My se staráme. 

Jak pojistit sebe, zaměstnance i rodinu?

Jednoduše si založte online sBusinessTravel účet pro přehlednou správu všech pojištěných osob, objednávek, faktur i hlášení škod. Na průvodce účtem se podívejte zde:

 

Dotazy k produktu?

Pro všechny podnikatele, živnostníky, jejich zaměstnance a rodiny.  Vyplatí se vám již od 3 služebních nebo soukromých cest ročně a dá se napsat na firmu. Pojistníkem (tím, kdo pojištění uzavírá) je subjekt, který má IČ.

Celoroční cestovní pojištění sBusinessTravel lze pořídit ve 3 variantách, které se liší rozsahem a limity pojištěných rizik. Základní balíček je nazván Standard střední Comfort a ten nejlepší Premium.

Samozřejmě. Ke každé ze základních variant pojištění si můžete vybrat z 6 různých připojištění. Vyladíte si tak pojištění například pro cesty autem, zimní nebo rizikové sporty, domácí mazlíčky, nouzové situace nebo cesty letadlem. A dvě z nich - zimní a rizikové sporty - si můžete dokonce připojistit jen na 14 dní.

Pod jedním IČ (na jednu firmu) můžete pojistit maximálně 20 zaměstnanců a ke každému z nich navíc jeho rodinné příslušníky.

Ke každému majiteli firmy nebo jeho zaměstnancům lze do pojistky za výrazně zvýhodněných podmínek přidat libovolný počet rodinných příslušníků. Těmi mohou být manžel/manželka, druh/družka, registrovaný/a partner/ka a neomezený počet jejich dětí.

Ano, dokonce dost výrazné. Děti do 18 let mají 75% slevu oproti ceně za pojištění zaměstnance, a studenti 18-25 let mají 50% slevu.

Ano, záleží jen na vás, na kdy nastavíte počátek pojištění jednotlivých osob. Tento počátek může být u každé pojištěné osoby jiný. U konce pojištění je to jinak. To se totiž zarovnává všem pojištěným osobám podle toho, kdy má konec pojištění první pojištěná osoba.

Ano, ale trochu jinak, než 6 základních připojištění. Když kliknete v aplikaci sBT na "Pojistit storno", dostanete se do naší druhé aplikace, kde si zakoupíte samostatné pojištění storna k Vaší konkrétní cestě. A jako majitel sBT pojištění ho budete mít za zvýhodněnou cenu.

Dotazy k aplikaci?

Přístup do aplikace se ověřuje přes SMS. Ten, kdo firemní sBusinessTravel účet zakládá, může přidat více telefonů, na které budou chodit přihlašovací SMS. Přístup tak může mít více pověřených osob.

Ne. Prvním krokem musí být vytvoření firemního účtu. Jen tak se dostanete do části aplikace, kde už lze pojistit konkrétní osoby.

Jednoduše. Po přihlášení do aplikace na hlavní stránce, která se jmenuje "Přehled", vyberete v horním menu volbu "Osoby" a kliknete na "Pojištěné". Pojištěné osoby si pak můžete řadit podle rodin nebo abecedy, zobrazovat jen zaměstnance nebo rodinné příslušníky.

Faktura pro účtárnu se automaticky vygeneruje po každé dokončené objednávce, tj. když uděláte v pojistce nějaké změny (přidáte další zaměstnance, doplníte připojištění apod.). Stačí, když v Přehledu (hlavní stránka) přejdete do sekce Faktury a tam si vyberete, kteroukoli potřebujete. Ta se pak dá stáhnout v PDF nebo vytisknout. A nelekněte se jejího názvu - jmenuje se  "Přehled změn".

Ano, najednou (v rámci jedné objednávky) můžete přidat více zaměstnanců i jejich rodinných příslušníků. Změny v objednávce můžete dělat až do té doby, než přejdete k platbě.

Ne. Rodinní příslušníci mají natolik zvýhodněné ceny pojištění, že mohou být pojištěni pouze spolu se zaměstnancem, k němuž patří. Pokud tedy z jakéhokoli důvodu skončí pojištění zaměstnance, zanikne v tu samou chvíli také pojištění jeho rodinných příslušníků.

Základní variantu pojištění (např. Comfort) musí mít rodinný příslušník stejnou jako zaměstnanec, k němuž patří. Může mít ale zvolena jiná připojištění.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na firemni@ERVpojistovna.cz nebo 221 860 155.

 

Máte další dotazy? Zavolejte nám na tel. číslo 221 860 860, popř. nám zanechte vzkaz přes chat.

 

Stále váháte?

Pokud hledáte další důvod, proč se pojistit u nás, přečtěte si názory a zkušenosti našich klientů.

 

Super pojišťovna od minulé zkušenosti s úrazem včetně operace v zahraničí budu volit pojištění jen tu vše uhradili vše zařídili moc vám za to děkuji.

DTStudio
DTStudio 17.01.2024

Vřele doporučuji tuto pojišťovnu, je naprosto spolehlivá, velmi rychle a účinně reaguje v případě pojistné události, rychle vyřizuje škodní události, a to k naprosté spokojenosti zákazníka. Mám s ní dvě zkušenosti,kdy jsem potřebovala lékařskou pomoc v Austrálii, veškeré výlohy uhradila. Za mě jednička s hvězdičkou. 👍

Hana Antoňová
Hana Antoňová 16.05.2024

Irena Kupilíková Velice rychlé a korektní jednání, vše vyřízeno během dvou dnů. Z mé strany nejvyšší spokojenost, jak při jednání během mého ošetření v Egyptě, tak po příletu do ČR. Doporučuji.

Karel Kupilik
Karel Kupilik 21.05.2024

Velká spokojenost! Pojištění s ERV přes cestovku Blue-Style. Při zranění na dovolené vše vyřízeno rychle a péče skvělá. Proplacení všech nákladů, i včetně účtu za telefonování. Jistě doporučujeme!👍

Michal Morávek
Michal Morávek 10.05.2024

Naprostá, ale naprostá spokojenost se službami pojišťovny. Velké poděkování hlavně panu Mirkovi (snad to byl on), se kterým jsem svůj zdravotní stav řešila. Pomáhal mi také Adam a paní či slečna, jméno už jsi nevzpomenu. Jejich součinnost a zájem o mé zdraví předčila mé očekávání. Velké díky jim, jste lidé na svých místech. I proplacení dokladů ze strany pojišťovny proběhlo obratem (jeden den jsem poslala účty, druhý den byly peníze na účtu). Vážení, kloubouček, všem a jen tak dál!!! Jen si dovolím poznamenat, že jak jsem byla odvezena do nemocnice, zájem personálu, lékařů, na boděš 0, nechali mě v podstatě na chodbě ležet bez infomací, bez vody skoro celý den a po vyšetření ultrazvukem a opichu mi bylo řečeno, můžete jít, ačkoliv jsem se skoro nemohla postavit na nohy.....Jaký rozdíl oproti lékařům v ČR. Ale za to vy všichni, na druhé lince v ČR nemůžete. Znovu chci poznamet, že přístup všech byl se zájmem a naprosto profesionální. A pan taxikář, co mě vozil, je třída, také člověk na svém místě, staral se daleko víc, než jen o odvoz, poděkování také jemu, pokud máte možnost. První ošetření na klinice bylo taky v pořádku (jen opich zad, akorát bez jakéhokoliv vyšetření), což pravděpodobně způsobilo můj následný problém a operaci páteře v ČR - akutní abces a paní doktorka, co za mnou přijela před odletem taky OK, až na tu nemocnici.... Mirku, Adame a všem z pojišťovny velké, opravdu velké díky za vaši profesionální pomoc a ochotu. Vydržte, zdravím všechny Renata Šípková.

Renata Sipkova
Renata Sipkova 15.03.2024
ERV Evropská pojišťovna, a. s.
4.8

Na základě 909 recenzí

Příběhy našich klientů

Na dovolené na Lanzarote jsem byl hospitalizován s plicní embolií. Najednou jsem ucítil silnou bolest na hrudníku a velmi špatně se mi dýchalo. Naštěstí jsem se na doporučení asistenční služby rychle dostal do prověřené nemocnice, kde jsem nakonec ležel 5 dní. Všechno dobře dopadlo, ale místní doktoři mi nedoporučili cestu letadlem, a tak jsem musel zůstat na Lanzarote další 3 týdny a chodil jsem na kontroly. Manželka mohla po celou dobu zůstat se mnou a veškeré náklady včetně účtů za hotel a cestu zpět pokrylo pojištění. Nebýt vašich služeb a perfektní péče, nevím, co bychom dělali. Jsme vám moc vděční.

Pan Pavel D.
hospitalizovaný s plicní embolií na Kanárských ostrovech

Další zkušenosti našich klientů