Pojištění šperků a hodinek

Pojištění, které jinde nenajdete

krádež, loupež, neopatrné zacházení

platí v ČR i v zahraničí

voucher na nový výrobek

7dní

bezkonkurenčně rychlé vyřízení škody

Noste své šperky či hodinky bez obav

Máte strach nosit drahé šperky a hodinky? Už se nemusíte bát, že Vám je někdo ukradne nebo zničí. Emocionální hodnotu cenností Vám sice nenahradíme, ale díky našemu pojištění si budete moci koupit nové.

Na co se pojištění šperků a hodinek vztahuje?

  • vloupání, krádež a loupež
  • vandalismus
  • neopatrné zacházení
  • mechanické poškození
  • živelní události

Šperky máte pojištěné, ale co když se něco stane Vám?

Nezapomínejte při cestách do zahraničí na cestovní pojištění. Na dovolené se může stát cokoliv. Pokud jezdíte pravidelně, vyplatí se Vám celoroční pojištění.

Nejčastější dotazy

Pojištění sjednáte v obchodech našich partnerských prodejců šperků a hodinek pouze v případě nákupu nového zboží.

Více informací

Pojištění domácnosti platí jen v rámci ČR a vztahuje se na škody, ke kterým došlo v pojištěném objektu. Neochrání Vás proti poškození věcí neopatrným zacházením (většinou se vztahuje pouze na krádeže). Kromě toho má vysoké spoluúčasti.

Více informací

Pojištění se nevztahuje například na škody způsobené opotřebením, vodou, prachem, pískem či jinými mechanickými částicemi nebo také na škody, na které se vztahuje záruka poskytovaná výrobcem či prodejcem. Kompletní seznam případů, na které se pojištění nevztahuje najdete v odstavci č. 4 zvláštních pojistných podmínek.

Pojistné podmínky

Bohužel, starší šperky a hodinky pojistit nelze.

Více informací

Pojistnou událost nahlaste jednoduše on-line. V sekci "Další možnosti" vyberte "Hodinky a šperky". Nezapomeňte přidat potřebné dokumenty - doklad o pojištění, účet za nákup hodinek či šperků a/nebo fakturu za jejich opravu, policejní protokol nebo letenku a palubní/zavazadlový lístek (v případě ztráty při letecké přepravě).

Nahlásit škodu

Podrobný popis pojištění

Sjednejte si samostatné pojištění Vašich šperků či hodinek, které platí nejen pro případ krádeže, ale také neopatrného zacházení či jiného mechanického poškození. V případě škody v ČR nebo v zahraničí Vám uhradíme náklady na pořízení nového. Škodní události vyřizujeme do 7 pracovních dní, stačí vyplnit on-line formulář. Nezohledňujeme stáří nástroje, takže dostanete voucher na úplně nový výrobek.

Pojištění sjednáte v obchodech našich partnerských prodejců šperků a hodinek pouze v případě nákupu nového zboží.

Na co se pojištění vztahuje

  • na věci poškozené, zničené nebo odcizené krádeží vloupáním loupeží či vandalismem, jejichž spáchání bylo potvrzeno policií
  • na poškození či zničení věci Vaším neopatrným zacházením – upuštění, náraz apod. (mechanické poškození)
  • na škody způsobené živelní událostí, kouřem, přepětím, podpětím nebo chybnou funkcí sprinklerového zařízení

Spoluúčast

Od pojistného plnění se vždy odečítá spoluúčast ve výši 10 % z ceny šperků či hodinek (minimálně 300 Kč). Pokud dojde k poškození či zničení věci neopatrným zacházením, spoluúčast činí 20 %.

 

Naši partneři