Dobrý den, přesto, že úraz na dovolené hned první den je nepříjemná záležitost s vaší spoluprací jsem byla absolutně spokojená. Moc děkuji za pomoc a vyřízení všech dokladů. D. Ambrožová

Dagmar Ambrožová
Dagmar Ambrožová 14.04.2023

5 dní před odletem na dovolenou Mallorca jsem onemocněl na zánět močového měchýře. Lékař mi nedoporučil cestu ze závažných lékařských důvodů. Manželka mi byla zrušit cestu a pobyt. Po 5ti dnech jsem byl vyrozumněn ERV, že mně bylo přiznáno storno zájezdu. Moc děkuji za rychlé vyřízení.

Jaroslav Zezulka
Jaroslav Zezulka 11.09.2023

Jednoduché a rychlé vyřízení pojistného plnění storna zájezdu (pro nemoc dítěte) u ERV. Pojištění zájezdu pro nepředvídané situace se určitě vyplatí. Do 5 dnů vše vyřízeno. Děkujeme.

Marek Pavlík
Marek Pavlík 08.09.2023

Oceňuji rychlost vyřízení mého požadavku. Pojistná událost nahlášena v pátek v odpoledních hodinách a informativní e-mail s kladným vyřízením v pondělí dopoledne. 😀

Šárka Petříčková
Šárka Petříčková 18.09.2023

Rád bych tímto poděkoval operátorům zákaznické linky Evropské pojišťovny za pomoc při řešení mého zdravotního problému, který nastal při našem pobytu na Sardinii. P. Forst

Petr Forst
Petr Forst 12.09.2023
ERV Evropská pojišťovna, a. s.
4.8

Na základě 578 recenzí

Cestovní pojištění

Na letní dovolené v Řecku si dcera zapíchla u večeře do krku kost, když jedla rybu. Od prvního kontaktu s asistenční službou, která v pozdních večerních hodinách přímo do hotelového pokoje poslala velmi schopnou lékařku, až po odvoz dcerky ZDARMA do ORL ordinace následný den, proběhlo vše bez problémů. Dcerka, dle pokynů lékařky, hodně pila a na ORL pan doktor už jen zkonstatoval, že dcerka má poškábané hrdlo :-). A vím, že skvělé služby Evropské nejsou "náhoda", jelikož vloni jsem lékaře během dovolené musela vyhledat já osobně, po pádu mi otekla noha. A spokojenost byla tatáž. I když by člověk takovéto "radosti" raději na dovolené vynechal, musím říct, že na druhou stranu můžu být ve velkém klidu, pokud jsme pojištění od ERV.

paní Martina U.
ošetření dcery na ostrově Kréta

 

Na dovolené na Lanzarote jsem byl hospitalizován s plicní embolií. Najednou jsem ucítil silnou bolest na hrudníku a velmi špatně se mi dýchalo. Naštěstí jsem se na doporučení asistenční služby rychle dostal do prověřené nemocnice, kde jsem nakonec ležel 5 dní. Všechno dobře dopadlo, ale místní doktoři mi nedoporučili cestu letadlem, a tak jsem musel zůstat na Lanzarote další 3 týdny a chodil jsem na kontroly. Manželka mohla po celou dobu zůstat se mnou a veškeré náklady včetně účtů za hotel a cestu zpět pokrylo pojištění. Nebýt vašich služeb a perfektní péče, nevím, co bychom dělali. Jsme vám moc vděční.

pan Pavel D.
hospitalizovaný s plicní embolií na Kanárských ostrovech

 

Při cestě do Vietnamu jsme 2x přesedali a naše batohy se po cestě ztratily. Dorazily nakonec až po 2 dnech, takže jsme si museli koupit alespoň to nejnutnější a nějak to přežít. Když už jsme vyrazili na cestu, při jednom ze silných dešťů jsme promokli na kost a prochladli. Hned druhý den jsem začala pociťovat bolest v krku a horečku. Asistenční služba mi doporučila radši navštívit nemocnici a pomohla vše zařídit. Nakonec to byla angína, takže jsem dostala antibiotika. Museli jsme opět změnit plány a zůstat na jednom místě déle, za pár dní mi ale bylo dobře a mohli jsme opět pokračovat v cestě. Bylo to poprvé, co jsme na cestě řešili nějaké problémy a hned ne jednou. Pojištění pokrylo jak náklady na nákup náhradních věcí, tak ošetření a léky. A peníze nám po příjezdu do Čech vrátili do pár dnů. Vše bylo naprosto bezchybné.

paní Jitka N.
zpoždění zavazadel a léčení angíny ve Vietnamu

 

Vyrazili jsme s kamarády na prodloužený víkend do Berlína, kde jsme si půjčili kola. Jeli jsme po hlavní, ale z vedlejší silnice jelo auto a řidič nezvládnul dobrzdit. Skončila jsem v nemocnici s otřesem mozku a zlomenou nohou. Mohlo být hůř. Díky tomu, že ostatní zavolali hned na asistenční službu, dostala jsem se na kliniku, kde jsem nakonec za ošetření nemusela nic platit a po pár dnech mi zajistili převoz do Prahy. Nebýt pojištění, vyšel by mě víkend asi draho. Příští rok se chystám na Erasmus a po těchto zkušenostech už vím, že se může stát cokoliv. Do zahraničí už jedině s vámi. Ještě jednou díky!

Barbora B.
hospitalizovaná po nehodě v Německu

 

Během lyžování v Alpách jsem měl vážnou nehodu. Při pádu jsem utrpěl otřes mozku, zlomil si klíční kost a natrhnul ledvinu. Ze sjezdovky mě musel převézt vrtulník přímo do nejbližší nemocnice, kde mi udělali potřebná vyšetření. Ledvinu bylo potřeba okamžitě operovat, asistenční služba mi tedy zařídila letecký převoz na soukromou kliniku, kde jsem ležel 10 dní. Manželka se vrátila domů na Vánoce za dětmi a pak za mnou zase přijela, náklady na dopravu pokrylo pojištění. Po celou dobu jsem byl v kontaktu s koordinátory z asistence, odvedli opravdu skvělou práci. Díky nim jsem měl tu nejlepší možnou péči. Dokud se člověku něco nestane, nepozná rozdíl. Ještě jednou díky!

pan Filip S.
mnohočetná zranění při nehodě na sjezdovce v Rakousku

Pojištění storna

Chystali jsme se s rodinou na týdenní dovolenou na Mallorcu. Tři dny před odjezdem syna začalo silně bolet břicho, a tak jsme jeli na pohotovost. V nemocnici byl potvrzen akutní zánět slepého střeva a místo dovolené musel syn okamžitě na operaci. Naštěstí jsme měli pojištění storna, takže se nám vrátila velká část peněz a na dovolenou pojedeme později. Hlavně, že je syn v pořádku. Zrušení cesty bylo nakonec snadné, s nadsázkou se dá říct, že peníze přišly na účet dřív, než jsme vybalili kufry připravené na cestu. Tak rychlé vyřízení celé záležitosti jsme opravdu nečekali a ještě jednou děkujeme.

paní Edita S.
hospitalizace syna před odjezdem do Španělska