Super pojišťovna od minulé zkušenosti s úrazem včetně operace v zahraničí budu volit pojištění jen tu vše uhradili vše zařídili moc vám za to děkuji.

DTStudio
DTStudio 17.01.2024

Ráda bych poděkovala Evropské pojišťovně za velmi vstřícný a zodpovědný přístup k naší pojistné události. Byli jsme na dovolené u moře a syn onemocněl kožní infekcí a potřeboval ošetření od lékaře. Na letišti nás nepustili do letadla, letenky nám propadly a my jsme zůstali bez ubytování na letišti jako bezdomovci. Kdybych nehovořila cizími jazyky a neměli jsme pojištění od Evropské pojišťovny, Bůh ví, jak by to s námi dopadlo. Pojišťovna nabídla náhradní ubytování, zajistila a zaplatila nové letenky a uhradila veškerou lékařskou péči. Proto ještě jednou velmi děkujeme za skvělý přístup a velmi doporučujeme tuto pojišťovnu při plánování dovolené.

Petra M
Petra M 20.02.2024

Na podzimní dovolené 2023 v Turecku u moře jsem onemocnĕla / zápal plic/ a byla 4 dny hospitalizována na klinice v Alanyi. Komunikace s ERV pojišťovnou byla výborná. Vše zařídili po telefonu. Péče o mĕ byla dobrá . Po přìjezdu domů a zaslání účtenek za léky a hovorné s pojišťovnou jsem obdržela peníze. Děkuji pojišťovnĕ za vstřícné jednání. Určitě i nadále zůstaneme klienty ERV pojišťovny při našich cestách. Naďa

Nada Mnatinohova
Nada Mnatinohova 20.02.2024

Na žádný pobyt v zahraničí neodjíždím bez pojištění. Na jaře letošního roku jsem zjistila, že pojištění je k nezaplacení, když ho člověk potřebuje. Vám do ERV posílám veliké poděkování za asistenci a pomoc v mém dosti složitém a rozsáhlém případu, kdy se můj pobyt v egyptském resortu nedobrovolně protáhl o pobyt v egyptských zdravotních zařízeních. Mé díky patří všem asistentům, mým andělům, se kterými jsem za těch 14 dní mluvila několikrát denně - hlavně Anetce, (a Kataríně? Davidovi? Andrejovi? bohužel si jejich jména nepamatuji), děkuji jim za jejich trpělivost a ochotu a rychlost, se kterou vše okamžitě řešili, a kromě té pracovní stránky nechybělo to obyčejné lidské slovo, podpora, empatie. Přeji jim všem, Vám, pevné zdraví ❤ a nic ve zlém, radši bych vašich služeb již nevyužila :-D Zároveň Vás prosím, abyste tlumočili mé díky i oficiální cestou partnerům - zdravotníkům v Egyptě. za jejich odborný i lidský přístup, trpělivost a pečlivost, kterou mi věnovali, jsem jim nesmírně vděčná. Jmenovitě bych uvedla Dr. Mohameda S. - zástupce City Medical Center v hotelu Malikia Resort, který jako první začal konzultace se svými kolegy v mém případu, dále Dr. Abdalla - lékař v City Medical Center Marsa Alam, velmi empatický lékař, který citlivě rozeznává, kdy pacient při medicínském ošetření potřebuje i neformální, lidský přístup, stejně, jako celý tým. A třetím, velice důležitým člověkem je Dr. Ayman, chirurg z Royal Hospital v Hurgadě, odborník, kterému jsem absolutně důvěřovala ve všech jeho krocích a rozhodnutích. To jsou jen tři jména lidí, které si pamatuji, ale děkuji patří i všem ostatním, kteří se na mém léčení, operacích a konzultacích zúčastnili, bylo jich víc jak 10 různých specialistů, kdyby bylo v mých možnostech, poděkovala bych jim osobně, takhle využiji tuto cestu. Věřím, že se mé poděkování dostane k těm, kteří budou tlumočit má slova všem zůčastněným.

Zuzana Víchová
Zuzana Víchová 14.12.2023

Pojišťovna ERV, konkrétně tedy paní Klára Poláková z odd. škod a likvidací ,je vstřícný a slušný člověk. Její lidskost při jednání a pomoci s uplatněním pojistného plnění pro mé rodiče v jejich těžké životní situaci,si zaslouží pochvalu. Děkujeme! Fuxovi

Michaela Kazdova
Michaela Kazdova 09.02.2024
ERV Evropská pojišťovna, a. s.
4.8

Na základě 836 recenzí

Cestovní pojištění

Na letní dovolené v Řecku si dcera zapíchla u večeře do krku kost, když jedla rybu. Od prvního kontaktu s asistenční službou, která v pozdních večerních hodinách přímo do hotelového pokoje poslala velmi schopnou lékařku, až po odvoz dcerky ZDARMA do ORL ordinace následný den, proběhlo vše bez problémů. Dcerka, dle pokynů lékařky, hodně pila a na ORL pan doktor už jen zkonstatoval, že dcerka má poškábané hrdlo :-). A vím, že skvělé služby Evropské nejsou "náhoda", jelikož vloni jsem lékaře během dovolené musela vyhledat já osobně, po pádu mi otekla noha. A spokojenost byla tatáž. I když by člověk takovéto "radosti" raději na dovolené vynechal, musím říct, že na druhou stranu můžu být ve velkém klidu, pokud jsme pojištění od ERV.

paní Martina U.
ošetření dcery na ostrově Kréta

 

Na dovolené na Lanzarote jsem byl hospitalizován s plicní embolií. Najednou jsem ucítil silnou bolest na hrudníku a velmi špatně se mi dýchalo. Naštěstí jsem se na doporučení asistenční služby rychle dostal do prověřené nemocnice, kde jsem nakonec ležel 5 dní. Všechno dobře dopadlo, ale místní doktoři mi nedoporučili cestu letadlem, a tak jsem musel zůstat na Lanzarote další 3 týdny a chodil jsem na kontroly. Manželka mohla po celou dobu zůstat se mnou a veškeré náklady včetně účtů za hotel a cestu zpět pokrylo pojištění. Nebýt vašich služeb a perfektní péče, nevím, co bychom dělali. Jsme vám moc vděční.

pan Pavel D.
hospitalizovaný s plicní embolií na Kanárských ostrovech

 

Při cestě do Vietnamu jsme 2x přesedali a naše batohy se po cestě ztratily. Dorazily nakonec až po 2 dnech, takže jsme si museli koupit alespoň to nejnutnější a nějak to přežít. Když už jsme vyrazili na cestu, při jednom ze silných dešťů jsme promokli na kost a prochladli. Hned druhý den jsem začala pociťovat bolest v krku a horečku. Asistenční služba mi doporučila radši navštívit nemocnici a pomohla vše zařídit. Nakonec to byla angína, takže jsem dostala antibiotika. Museli jsme opět změnit plány a zůstat na jednom místě déle, za pár dní mi ale bylo dobře a mohli jsme opět pokračovat v cestě. Bylo to poprvé, co jsme na cestě řešili nějaké problémy a hned ne jednou. Pojištění pokrylo jak náklady na nákup náhradních věcí, tak ošetření a léky. A peníze nám po příjezdu do Čech vrátili do pár dnů. Vše bylo naprosto bezchybné.

paní Jitka N.
zpoždění zavazadel a léčení angíny ve Vietnamu

 

Vyrazili jsme s kamarády na prodloužený víkend do Berlína, kde jsme si půjčili kola. Jeli jsme po hlavní, ale z vedlejší silnice jelo auto a řidič nezvládnul dobrzdit. Skončila jsem v nemocnici s otřesem mozku a zlomenou nohou. Mohlo být hůř. Díky tomu, že ostatní zavolali hned na asistenční službu, dostala jsem se na kliniku, kde jsem nakonec za ošetření nemusela nic platit a po pár dnech mi zajistili převoz do Prahy. Nebýt pojištění, vyšel by mě víkend asi draho. Příští rok se chystám na Erasmus a po těchto zkušenostech už vím, že se může stát cokoliv. Do zahraničí už jedině s vámi. Ještě jednou díky!

Barbora B.
hospitalizovaná po nehodě v Německu

 

Během lyžování v Alpách jsem měl vážnou nehodu. Při pádu jsem utrpěl otřes mozku, zlomil si klíční kost a natrhnul ledvinu. Ze sjezdovky mě musel převézt vrtulník přímo do nejbližší nemocnice, kde mi udělali potřebná vyšetření. Ledvinu bylo potřeba okamžitě operovat, asistenční služba mi tedy zařídila letecký převoz na soukromou kliniku, kde jsem ležel 10 dní. Manželka se vrátila domů na Vánoce za dětmi a pak za mnou zase přijela, náklady na dopravu pokrylo pojištění. Po celou dobu jsem byl v kontaktu s koordinátory z asistence, odvedli opravdu skvělou práci. Díky nim jsem měl tu nejlepší možnou péči. Dokud se člověku něco nestane, nepozná rozdíl. Ještě jednou díky!

pan Filip S.
mnohočetná zranění při nehodě na sjezdovce v Rakousku

Pojištění storna

Chystali jsme se s rodinou na týdenní dovolenou na Mallorcu. Tři dny před odjezdem syna začalo silně bolet břicho, a tak jsme jeli na pohotovost. V nemocnici byl potvrzen akutní zánět slepého střeva a místo dovolené musel syn okamžitě na operaci. Naštěstí jsme měli pojištění storna, takže se nám vrátila velká část peněz a na dovolenou pojedeme později. Hlavně, že je syn v pořádku. Zrušení cesty bylo nakonec snadné, s nadsázkou se dá říct, že peníze přišly na účet dřív, než jsme vybalili kufry připravené na cestu. Tak rychlé vyřízení celé záležitosti jsme opravdu nečekali a ještě jednou děkujeme.

paní Edita S.
hospitalizace syna před odjezdem do Španělska