Cestovatelský blog ERV

Blog o cestování plný rad a tipů nejen pro zkušené cestovatele

8 užitečných tipů, jak na cestování s malými dětmi

Chystáte se s dětmi do ciziny? Poradíme, na co si dát při cestování s malými dětmi pozor, a jak si vaši rodinnou dovolenou užít na maximum!

11. 7. 2024

Vlakem na dovolenou - do jakých destinací docestujete po kolejích

Láká vás dovolená bez dlouhých hodin za volantem, dopravních zácp a stresu na silnicích? Poradíme vám, kam se dostanete vlakem k moři.

3. 7. 2024

Co vidět v Dubaji - toto město nabízí mnohem víc, než jen mrakodrapy

Dubaj je pouštní kráska, která skýtá mnoho pokladů, které však mnohým turistům zůstávají skryty. Objevte tuto pulzující metropoli!

28. 6. 2024

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Dálniční poplatky a mýto v Evropě – přehled 2024

Chystáte se na dovolenou na čtyřech kolech a nevíte, jestli si pořídit zahraniční dálniční známku nebo dostatek drobných, abyste nezdržovali provoz u mýtných bran? Máme pro vás přehled evropských zemí, kam se nejčastěji jezdí autem...

28. 6. 2024

Gruzie: země nádherných hor, moře a skvělé gastronomie

Objevte tuto zemi, která se nachází na pomezí Evropy a Asie. Gruzie vás nadchne svou čistou přírodou, koupáním na břehu Černého moře a svou originální atmosférou. Objevte její drsnou krásu!

26. 6. 2024

Jak procestovat Vietnam? Z Hanoje přes Sapu až na tropický ostrov.

Vietnam je impozantní země, ve které si každý najde to své. Dramatické hory na severu, báječné pláže středního a jižního pobřeží, historická města a městečka.

26. 6. 2024

Jak ušetřit na dovolené – tipy na levné cestování

Děsí vás zvyšující se ceny letenek, ubytování a zájezdů? Nemusí to nutně znamenat, že se musíte připravit o skvělé zážitky z dovolené. Inspirujte se našimi tipy na levné cestování!

17. 6. 2024

Jak si sjednat cestovní pojištění, aneb na toto si dejte pozor

Jakých nejčastějších chyb se naši klienti dopouštějí při sjednání cestovního pojištění a v průběhu své dovolené? Vyvarujte se jich, aby vás vaše pojistka co nejlépe ochránila.

14. 6. 2024

Albánie - nedotčené hory a bílé pláže, které se vyrovnají řeckým

Chcete si užít moře bez davů turistů? Albánská riviéra se vyrovná čemukoliv, co jezdí obdivovat turisté do Řecka.

13. 6. 2024

Apulie – objevte krásy tohoto italského regionu

Apulie je kouzelný region na břehu Jaderského moře. Originální domky "trulli," UNESCO památky, nádherné pobřeží a spousta dalších lákadel jsou důvodem, proč je Apulie ideální destinací pro vaši dovolenou!

6. 6. 2024

Co byste měli vidět ve Slovinsku. Není to pouze jezero Bled!

Slovinsko má úchvatné hory, modré bystřiny a vodopády, skvělá jezera. Vyberte se na netradiční letní dovolenou s romantickým zámečkem uprosgtřed jezera, a objevíte toho mnohem víc!

5. 6. 2024
Novější 1 2 3 4 5 39 Starší