Cestovatelský blog ERV

Blog o cestování plný rad a tipů nejen pro zkušené cestovatele

Unikátní zážitky, které vás čekají na Kanárských ostrovech

Pokud je vám zima dlouhá a netrpělivě vyhlížíte první teplé dny, proč si nezkrátit čekání třeba last minut výletem na Kanárské ostrovy? Prakticky během celého roku je na těchto Evropany oblíbených ostrovech...

21. 2. 2024
plaz-kanary

Irsko - průvodce Smaragdovým ostrovem

Láká vás vědět, kam se na Smaragdovém ostrově vydat za těmi nejúchvatnějšími výhledy (a pinty Guinnesse)? Už nehledejte dál. Přečtěte si následující tipy na nejlepší místa, která v Irsku stojí za to navštívit, a přidejte si je na seznam svých cestovatelských přání.

15. 2. 2024

Luang Prabang – královské město Laosu

Asie je vaše srdcovka, ale Thajsko máte procestované, ve Vietnamu a Malajsii jste už také byli, venku zima, tak kam jet? Laos může být skvělou volbou!

14. 2. 2024

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

19 evropských ledovců, kam vyrazit za sněhem až do června

19 evropských ledovců, kde můžete lyžovat až do června a někdy i déle.

1. 2. 2024

Příběh profi mountainbikera a jeho nehody v Mexiku.

Příběh profi mountainbikera a jeho zlomené ruky na festivalu v Mexiku.

23. 1. 2024

Egypt - potápění a šnorchlování. Kam se zanořit pod hladinu?

Dovolená ve společnosti pestrobarevných mořských živočichů, korálových útesů a podmořských skalních útvarů. Kde jsou ty nejlepší místa pro potápění v Egyptě?

18. 1. 2024
potapeni-egypt

Kam za nejlepším lyžováním v Evropě? 16 lyžařských středisek

Mílovými kroky se blíží ta hlavní lyžařská sezóna. Pokud už přemýšlíte, kam letos vyrazit za nejlepší lyžovačkou, neměli byste si nechat ujít naše dnešní tipy. Mrkněte, kam vyrazit ...

15. 1. 2024

Dovolená v Egyptě - památky, historie a kultura

Chystáte se do Egypta a chcete vědět, jaké památky a místa navštívit? Do jakého muzea zajít? A jaké jsou zajímavosti starověkého Egypta? To vše vám odhalíme.

15. 1. 2024

Italské regiony - ikonická města a typické gastro speciality

Itálii tvoří 20 regionů, každý s vlastní specifickou atmosférou a gastronomií, kterou si Italové vždy vášnivě hájí. Tvary těstovin, specifické sýry, vína! Poznejte s námi italské regiony a objevte nová místa pro svou další návštěvu.

10. 1. 2024

Cestování během těhotenství: 10 tipů od profesionálů

Cestování během těhotenství může být vzrušující zážitek, ale vyžaduje také pečlivé plánování a přípravu. Přečtěte si praktické tipy jak zůstat během cesty fit.

2. 1. 2024

Navštivte výjimečná evropská města: Stockholm, Tallin, Gdaňsk či Dublin

Chtěli byste poznat krásná a zajímavá města? Nehledejte prstem po mapě a přečtěte si místo toho naše tipy, kam vyrazit. Vydáme se k našim sousedům, na sever i na západ.

1. 1. 2024
Novější 1 2 3 4 5 37 Starší