Firemní cestovní pojištění

Dopřejte Vašim zaměstnancům pojistnou ochranu na míru

český lékař na telefonu 24/7

1,5 mil.

pojištěných klientů ročně

vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba

16 let

pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění sestavené dle potřeb Vaší společnosti

Cestovní pojištění může být individuálně sestaveno přesně dle potřeb každé společnosti. Nově obsahuje také bezpečnostní asistenci, která pomůže, když se v zahraničí necítíte bezpečně, a službu MediCall, díky které můžete konzultovat zdravotní stav přímo s lékařem. Pojištěny jsou i léčebné výlohy spojené s onemocněním COVID-19.

Doktor na telefonu

MediCall

Součástí našeho cestovního pojištění je služba lékaře na telefonu. Pomůže Vám, když máte na dovolené zdravotní problém a nevíte, co v takové situaci dělat.

Cestovní pojištění BusinessTravel

Flexibilní pojištění na běžné pracovní cesty Vašich zaměstnanců s volitelným rozsahem plnění a kombinací rizik. Sestavte si cestovní pojištění podle potřeb Vašich zaměstnanců. Volit můžete z různých modulů, které zahrnují tradiční i řadu specifických rizik, a varianty s nahlašováním i bez nutnosti nahlašování každé pracovní cesty.

 

Kolik pojištění stojí?
Celkovou cenu pojištění vypočítáváme individuálně podle parametrů, které odpovídají potřebám Vašich zaměstnanců.

Jak dlouho pojištění platí?
Pojištění se sjednává na dobu jednoho roku s možností automatického prodlužování.

Jaký je rozdíl mezi variantou s nahlašováním a bez něj?
Pokud zvolíte variantu s nahlašováním, je nutné každou cestu nahlásit prostřednictvím naší on-line aplikace EuroClient. V případě, že si sjednáte pojištění bez nahlašování, nemusíte nám jednotlivé cesty nijak oznamovat, administrativa je minimální.

Jaké služby jsou součástí pojištění?
Důležitou součástí pojištění jsou asistenční služby poskytované prostřednictvím vlastní sítě Euro-Center po celém světě, která jsou připravena aktivně pomoci 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Novinkou je bezpečnostní asistence. Pomůže Vám v případě jakýchkoliv bezpečnostních potíží v zahraničí. Počínaje nepokoji pod okny hotelu, přes zadržení bezpečnostním aparátem, až po případný únos. Co nepůjde vyřešit na dálku, to zajistíme vysláním zkušeného bezpečnostního konzultanta na místo, kde Vám bude nápomocen po celou dobu řešení incidentu. Situace, ve které se nebudete cítit bezpečně, dnes může velmi rychle nastat v kterékoli evropské zemi. Zdaleka tedy nejde o službu určenou jen do problémových destinací.

S pojištěním BusinessTravel získáte také možnost okamžité telefonické konzultace Vašeho zdravotního stavu přímo s naším lékařským personálem. K dispozici máte také okamžitou konzultaci a kompletní právní servis naší partnereské společnosti D.A.S.

Pro Vaše zaměstnance jsme připravili také dvě mobilní aplikace, díky kterým nemusí vozit na služební cesty žádné papírové kartičky (Moje Evropská) a mají vždy aktuální informace o bezpečnosti v zemi, do které cestují (ERV travel&care).

Co najdete v aplikaci Moje Evropská?

 • e-kartičku cestovního pojištění
 • rychlý kontakt na asistenci
 • trezor dokumentů
 • informace o bezpečnostní situaci a přehled rizikových oblastí
 • rady na cestu
 • odpovědi na nejčastější dotazy

Co najdete v aplikaci ERV travel&care? 

 • aktuální informace o bezpečnostní a zdravotní situaci v dané zemi a konkrétní lokalitě,
 • informace o tamějších zdravotnických zařízeních,
 • důležité lokální kontakty na bezpečnostní složky, ambasády a zastupitelské úřady,
 • informace o dopravě, ekonomice, celních předpisech, obchodních zvycích a mnoho dalšího.

Jaké další výhody nabízí?
Zaměstnanci Vaší firmy mohou získat slevu na naše cestovní pojištění SingleTrip (na krátkodobé i dlouhodobé pobyty v zahraničí) či MultiTrip (na opakované výjezdy).

Jak pojištění sjednat?
Pro sjednání či více informací neváhejte kontaktovat naše oddělení korporátního pojištění. Můžete nám zavolat na 221 860 850, poslat email na firemni@ERVpojistovna.cz nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Cestovní pojištění RiskPlus

Komplexní pojištění do oblastí se zvýšeným bezpečnostním rizikem a válečných zón, které si můžete sjednat k pojištění BusinessTravel.

 

Na co se pojištění vztahuje?
Pojištění RiskPlus se vztahuje na všechna zásadní rizika, která mohou v daných destinacích nastat. V případě, že na pracovní cestě budete potřebovat lékařskou péči, poskytneme Vám neomezenou asistenci a uhradíme náklady na léčbu včetně zubního ošetření, repatriaci, kompenzaci trvalých následků či úmrtí následkem úrazu i ztrátu či krádež osobních věcí.

Do jakých zemí je pojištění vhodné?
Pojištění doporučujeme sjednat do všech zemí, kde jsou vyhlášena zvýšená bezpečnostní rizika nebo se v nich válčí. Souhrnný přehled těchto oblastí najdete v pravidelně aktualizovaném Seznamu rizikových oblastí.

Pro koho je pojištění vhodné?

 • pro inženýry pracující na stavbách v Iráku, Afghánistánu apod.
 • pro techniky a mechaniky spravující letecké a vrtulníkové flotily v rizikových zemích
 • pro dělníky stavějící rafinerie, ropovody a další technologické celky ve válečných oblastech
 • pro obchodní společnosti vyvážející do afrických a blízkovýchodních zemí
 • pro misijní a humanitární pracovníky, kteří jezdí do zemí s nestabilní politickou, hygienickou a bezpečností situací
 • pro válečné zpravodaje a fotografy

Jak pojištění sjednat?
Pro sjednání či více informací neváhejte kontaktovat naše oddělení korporátního pojištění. Můžete nám zavolat na 221 860 850, poslat e-mail na firemni@ERVpojistovna.cz nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Dlouhodobé pojištění zaměstnanců MultiTrip Corporate

Celoroční pojištění MultiTrip Corporate na více pracovních nebo soukromých cest během roku. Vhodné jako benefit pro klíčové zaměstnance.

Sjednejte si celoroční pojištění, které můžete využívat jak na pracovní, tak soukromé cesty i jakékoliv další neplánované výjezdy. Počet krátkodobých cest není nijak omezen, délka jedné cesty může činit až 45 dní. Členové rodiny mohou cestovat i samostaně.

MultiTrip Corporate nabízí nejširší pojistnou ochranou na trhu. Naše celosvětová asistenční služba je připravena Vám pomoci 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Stejně jako u ostatních typů korporátního pojištění můžete využívat naše mobilní aplikace, díky kterým nemusíte vozit na cesty žádné papírové kartičky (Moje Evropská) a máte vždy aktuální informace o bezpečnosti v zemi, do které cestujete (ERV travel&care).

Jak pojištění sjednat?
Pro sjednání či více informací neváhejte kontaktovat naše oddělení korporátního pojištění. Můžete nám zavolat na 221 860 850, poslat e-mail na firemni@ERVpojistovna.cz nebo vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Napište nám

Naši partneři