Cestovní pojištění pro podnikatele a jejich rodiny

Podnikáte? Spolehněte se na jedno celoroční cestovní pojištění sBusinessTravel na služební cesty i dovolené, které platí pro firmu, zaměstnance i rodinné příslušníky
30let

na českém trhu

1,5mil.

pojištěných klientů ročně

24/7

vlastní asistenční služba

70tis.

ověřených zdravotních zařízení

Celoroční pojištění sBusinessTravel

Podnikáte? Spolehněte se na cestách do zahraničí na pojištění pro živnostníky, podnikatele a menší firmy sBusinessTravel. Vyplatí se vám již od 3 cest ročně a dá se napsat na firmu. Sami si zvolíte, zda kromě sebe a svých blízkých pojistíte i zaměstnance a jejich rodiny. A cena? Už za 945 Kč na osobu a rok!

Ušetří čas i starosti

 • Celoroční platnost na všechny pracovní i soukromé cesty
 • Na opakované cesty do zahraničí (každá až 45 dní)
 • Jednoduchá obsluha účtu v intuitivní internetové aplikaci
 • Možnost krátkodobého připojištění např. na zimní sporty nebo cesty autem
 • Snadné přidání i odebrání zaměstnanců a rodinných příslušníků
 • Varianty pro Evropu, nebo celý svět

Co vše je zahrnuto?

 • Pojištění léčebných výloh zaměstnanců i rodinných příslušníků
 • Úrazové pojištění pro případ trvalých následků či smrti
 • Pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví a majetku
 • Krádež či poškození vybavení a zavazadel vč. věcí svěřených zaměstnavatelem
   

Proč se pojistit u ERV?

Jsme pojišťovna, ale cestovní. Máme to jinak, protože cestováním žijeme. Už více než 100 let. Každý rok osobně prověřujeme úroveň lékařské péče v zahraničí. Vybudovali jsme síť center pomoci na všech kontinentech. Škody vyplácíme férově do 7 pracovních dnů. Přes milion klientů ročně z nás dělá českou jedničku. Vy cestujete. My se staráme. 

Jak pojistit sebe, zaměstnance i rodinu?

Jednoduše si založte online sBusinessTravel účet pro přehlednou správu všech pojištěných osob, objednávek, faktur i hlášení škod. Na průvodce účtem se podívejte zde:

 

Dotazy k produktu?

Pro všechny podnikatele, živnostníky, jejich zaměstnance a rodiny.  Vyplatí se vám již od 3 služebních nebo soukromých cest ročně a dá se napsat na firmu. Pojistníkem (tím, kdo pojištění uzavírá) je subjekt, který má IČ.

Celoroční cestovní pojištění sBusinessTravel lze pořídit ve 3 variantách, které se liší rozsahem a limity pojištěných rizik. Základní balíček je nazván Standard střední Comfort a ten nejlepší Premium.

Samozřejmě. Ke každé ze základních variant pojištění si můžete vybrat z 6 různých připojištění. Vyladíte si tak pojištění například pro cesty autem, zimní nebo rizikové sporty, domácí mazlíčky, nouzové situace nebo cesty letadlem. A dvě z nich - zimní a rizikové sporty - si můžete dokonce připojistit jen na 14 dní.

Pod jedním IČ (na jednu firmu) můžete pojistit maximálně 20 zaměstnanců a ke každému z nich navíc jeho rodinné příslušníky.

Ke každému majiteli firmy nebo jeho zaměstnancům lze do pojistky za výrazně zvýhodněných podmínek přidat libovolný počet rodinných příslušníků. Těmi mohou být manžel/manželka, druh/družka, registrovaný/a partner/ka a neomezený počet jejich dětí.

Ano, dokonce dost výrazné. Děti do 18 let mají 75% slevu oproti ceně za pojištění zaměstnance, a studenti 18-25 let mají 50% slevu.

Ano, záleží jen na vás, na kdy nastavíte počátek pojištění jednotlivých osob. Tento počátek může být u každé pojištěné osoby jiný. U konce pojištění je to jinak. To se totiž zarovnává všem pojištěným osobám podle toho, kdy má konec pojištění první pojištěná osoba.

Ano, ale trochu jinak, než 6 základních připojištění. Když kliknete v aplikaci sBT na "Pojistit storno", dostanete se do naší druhé aplikace, kde si zakoupíte samostatné pojištění storna k Vaší konkrétní cestě. A jako majitel sBT pojištění ho budete mít za zvýhodněnou cenu.

Dotazy k aplikaci?

Přístup do aplikace se ověřuje přes SMS. Ten, kdo firemní sBusinessTravel účet zakládá, může přidat více telefonů, na které budou chodit přihlašovací SMS. Přístup tak může mít více pověřených osob.

Ne. Prvním krokem musí být vytvoření firemního účtu. Jen tak se dostanete do části aplikace, kde už lze pojistit konkrétní osoby.

Jednoduše. Po přihlášení do aplikace na hlavní stránce, která se jmenuje "Přehled", vyberete v horním menu volbu "Osoby" a kliknete na "Pojištěné". Pojištěné osoby si pak můžete řadit podle rodin nebo abecedy, zobrazovat jen zaměstnance nebo rodinné příslušníky.

Faktura pro účtárnu se automaticky vygeneruje po každé dokončené objednávce, tj. když uděláte v pojistce nějaké změny (přidáte další zaměstnance, doplníte připojištění apod.). Stačí, když v Přehledu (hlavní stránka) přejdete do sekce Faktury a tam si vyberete, kteroukoli potřebujete. Ta se pak dá stáhnout v PDF nebo vytisknout. A nelekněte se jejího názvu - jmenuje se  "Přehled změn".

Ano, najednou (v rámci jedné objednávky) můžete přidat více zaměstnanců i jejich rodinných příslušníků. Změny v objednávce můžete dělat až do té doby, než přejdete k platbě.

Ne. Rodinní příslušníci mají natolik zvýhodněné ceny pojištění, že mohou být pojištěni pouze spolu se zaměstnancem, k němuž patří. Pokud tedy z jakéhokoli důvodu skončí pojištění zaměstnance, zanikne v tu samou chvíli také pojištění jeho rodinných příslušníků.

Základní variantu pojištění (např. Comfort) musí mít rodinný příslušník stejnou jako zaměstnanec, k němuž patří. Může mít ale zvolena jiná připojištění.

V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na firemni@ERVpojistovna.cz nebo 221 860 155.

 

Máte další dotazy? Zavolejte nám na tel. číslo 221 860 860, popř. nám zanechte vzkaz přes chat.

 

Stále váháte?

Pokud hledáte další důvod, proč se pojistit u nás, přečtěte si názory a zkušenosti našich klientů.

 

Dobrý den, přesto, že úraz na dovolené hned první den je nepříjemná záležitost s vaší spoluprací jsem byla absolutně spokojená. Moc děkuji za pomoc a vyřízení všech dokladů. D. Ambrožová

Dagmar Ambrožová
Dagmar Ambrožová 14.04.2023

5 dní před odletem na dovolenou Mallorca jsem onemocněl na zánět močového měchýře. Lékař mi nedoporučil cestu ze závažných lékařských důvodů. Manželka mi byla zrušit cestu a pobyt. Po 5ti dnech jsem byl vyrozumněn ERV, že mně bylo přiznáno storno zájezdu. Moc děkuji za rychlé vyřízení.

Jaroslav Zezulka
Jaroslav Zezulka 11.09.2023

Oceňuji rychlost vyřízení mého požadavku. Pojistná událost nahlášena v pátek v odpoledních hodinách a informativní e-mail s kladným vyřízením v pondělí dopoledne. 😀

Šárka Petříčková
Šárka Petříčková 18.09.2023

Rád bych tímto poděkoval operátorům zákaznické linky Evropské pojišťovny za pomoc při řešení mého zdravotního problému, který nastal při našem pobytu na Sardinii. P. Forst

Petr Forst
Petr Forst 12.09.2023
ERV Evropská pojišťovna, a. s.
4.8

Na základě 584 recenzí

Příběhy našich klientů

Na dovolené na Lanzarote jsem byl hospitalizován s plicní embolií. Najednou jsem ucítil silnou bolest na hrudníku a velmi špatně se mi dýchalo. Naštěstí jsem se na doporučení asistenční služby rychle dostal do prověřené nemocnice, kde jsem nakonec ležel 5 dní. Všechno dobře dopadlo, ale místní doktoři mi nedoporučili cestu letadlem, a tak jsem musel zůstat na Lanzarote další 3 týdny a chodil jsem na kontroly. Manželka mohla po celou dobu zůstat se mnou a veškeré náklady včetně účtů za hotel a cestu zpět pokrylo pojištění. Nebýt vašich služeb a perfektní péče, nevím, co bychom dělali. Jsme vám moc vděční.

Pan Pavel D.
hospitalizovaný s plicní embolií na Kanárských ostrovech

Další zkušenosti našich klientů