Kontakty

Navštivte nás, chatujte, zavolejte, nebo pošlete e-mail. Jsme tu pro Vás!

Klientské centrum

Máte dotazy k pojištění? Nevíte jakou variantu si vybrat? Chcete poradit při on-line sjednání? 

pondělí - pátek: 9:00 - 17:00
Víkendy a svátky zavřeno

tel.: 221 860 860
klient@ERVpojistovna.cz

ERV Evropská pojišťovna, a. s.
Křižíkova 237/36a
186 00 Praha 8

IČ: 49240196
DIČ: CZ699000098

Potřebujete nahlásit pojistnou událost? Zvládnete on-line zde za 5 minut i z mobilu, popř. si přečtěte krátký návod Jak nahlásit škodu

Asistenční služba

Máte v zahraničí zdravotní problémy? Chcete doporučit prověřeného lékaře? Jste v jakékoli jiné tísňové situaci? Chatujte s námi, nebo rovnou volejte!

24 hodin, 7 dní v týdnu

Euro-Center Prague, s. r. o.
Křižíkova 237/36a
186 00 Praha 8

IČ: 26687089
DIČ: CZ26687089

Jak se k nám dostanete

MHD
Linkou metra B nebo tramvajemi č. 3, 8 a 24 do zastávky Křižíkova. Dále pokračujte pěšky do ulice Křižíkova (směrem na Karlínské náměstí). Od metra Vás povedou navigační cedule.

Autem
Zaparkovat můžete na zónách placeného stání přímo v ulici Křižíkova nebo v jejím okolí. (60 Kč/hod.)

 

Zobrazit cestu na mapě

Názory našich klientů

Super pojišťovna od minulé zkušenosti s úrazem včetně operace v zahraničí budu volit pojištění jen tu vše uhradili vše zařídili moc vám za to děkuji.

DTStudio
DTStudio 17.01.2024

Pojišťovna ERV, konkrétně tedy paní Klára Poláková z odd. škod a likvidací ,je vstřícný a slušný člověk. Její lidskost při jednání a pomoci s uplatněním pojistného plnění pro mé rodiče v jejich těžké životní situaci,si zaslouží pochvalu. Děkujeme! Fuxovi

Michaela Kazdova
Michaela Kazdova 09.02.2024

Na podzimní dovolené 2023 v Turecku u moře jsem onemocnĕla / zápal plic/ a byla 4 dny hospitalizována na klinice v Alanyi. Komunikace s ERV pojišťovnou byla výborná. Vše zařídili po telefonu. Péče o mĕ byla dobrá . Po přìjezdu domů a zaslání účtenek za léky a hovorné s pojišťovnou jsem obdržela peníze. Děkuji pojišťovnĕ za vstřícné jednání. Určitě i nadále zůstaneme klienty ERV pojišťovny při našich cestách. Naďa

Nada Mnatinohova
Nada Mnatinohova 20.02.2024

Ráda bych poděkovala Evropské pojišťovně za velmi vstřícný a zodpovědný přístup k naší pojistné události. Byli jsme na dovolené u moře a syn onemocněl kožní infekcí a potřeboval ošetření od lékaře. Na letišti nás nepustili do letadla, letenky nám propadly a my jsme zůstali bez ubytování na letišti jako bezdomovci. Kdybych nehovořila cizími jazyky a neměli jsme pojištění od Evropské pojišťovny, Bůh ví, jak by to s námi dopadlo. Pojišťovna nabídla náhradní ubytování, zajistila a zaplatila nové letenky a uhradila veškerou lékařskou péči. Proto ještě jednou velmi děkujeme za skvělý přístup a velmi doporučujeme tuto pojišťovnu při plánování dovolené.

Petra M
Petra M 20.02.2024

Na žádný pobyt v zahraničí neodjíždím bez pojištění. Na jaře letošního roku jsem zjistila, že pojištění je k nezaplacení, když ho člověk potřebuje. Vám do ERV posílám veliké poděkování za asistenci a pomoc v mém dosti složitém a rozsáhlém případu, kdy se můj pobyt v egyptském resortu nedobrovolně protáhl o pobyt v egyptských zdravotních zařízeních. Mé díky patří všem asistentům, mým andělům, se kterými jsem za těch 14 dní mluvila několikrát denně - hlavně Anetce, (a Kataríně? Davidovi? Andrejovi? bohužel si jejich jména nepamatuji), děkuji jim za jejich trpělivost a ochotu a rychlost, se kterou vše okamžitě řešili, a kromě té pracovní stránky nechybělo to obyčejné lidské slovo, podpora, empatie. Přeji jim všem, Vám, pevné zdraví ❤ a nic ve zlém, radši bych vašich služeb již nevyužila :-D Zároveň Vás prosím, abyste tlumočili mé díky i oficiální cestou partnerům - zdravotníkům v Egyptě. za jejich odborný i lidský přístup, trpělivost a pečlivost, kterou mi věnovali, jsem jim nesmírně vděčná. Jmenovitě bych uvedla Dr. Mohameda S. - zástupce City Medical Center v hotelu Malikia Resort, který jako první začal konzultace se svými kolegy v mém případu, dále Dr. Abdalla - lékař v City Medical Center Marsa Alam, velmi empatický lékař, který citlivě rozeznává, kdy pacient při medicínském ošetření potřebuje i neformální, lidský přístup, stejně, jako celý tým. A třetím, velice důležitým člověkem je Dr. Ayman, chirurg z Royal Hospital v Hurgadě, odborník, kterému jsem absolutně důvěřovala ve všech jeho krocích a rozhodnutích. To jsou jen tři jména lidí, které si pamatuji, ale děkuji patří i všem ostatním, kteří se na mém léčení, operacích a konzultacích zúčastnili, bylo jich víc jak 10 různých specialistů, kdyby bylo v mých možnostech, poděkovala bych jim osobně, takhle využiji tuto cestu. Věřím, že se mé poděkování dostane k těm, kteří budou tlumočit má slova všem zůčastněným.

Zuzana Víchová
Zuzana Víchová 14.12.2023
ERV Evropská pojišťovna, a. s.
4.8

Na základě 832 recenzí

prodejni-mista-350x200Partnerské CK/CA

Seznam prodejních míst partnerských CK/CA

asistence-350x200Asistenční služba

Kontaktujte naši asistenci 24/7 v jakékoliv nouzové situaci

pro-media-350x200Pro média

Zde najdete informace pro novináře

Napište nám

Na Vaše dotazy odpovídáme e-mailem v pracovní dny od 9.00 do 17.00 hod.
Mimo tuto dobu je Vám k dispozici naše asistenční služba na tel. 221 860 606.