Kontakty

Navštivte nás, chatujte, zavolejte, nebo pošlete e-mail. Jsme tu pro Vás!

Klientské centrum

Máte dotazy k pojištění? Nevíte jakou variantu si vybrat? Chcete poradit při on-line sjednání? 

pondělí - pátek: 9:00 - 17:00
Víkendy a svátky zavřeno

ERV Evropská pojišťovna, a. s.
Křižíkova 237/36a
186 00 Praha 8

IČ: 49240196
DIČ: CZ699000098

Potřebujete nahlásit pojistnou událost? Zvládnete on-line zde za 5 minut i z mobilu, popř. si přečtěte krátký návod Jak nahlásit škodu

Asistenční služba

Máte v zahraničí zdravotní problémy? Chcete doporučit prověřeného lékaře? Jste v jakékoli jiné tísňové situaci? Chatujte s námi, nebo rovnou volejte!

Euro-Center Prague, s. r. o.
Křižíkova 237/36a
186 00 Praha 8

IČ: 26687089
DIČ: CZ26687089

Jak se k nám dostanete

MHD
Linkou metra B nebo tramvajemi č. 3, 8 a 24 do zastávky Křižíkova. Dále pokračujte pěšky do ulice Křižíkova (směrem na Karlínské náměstí). Od metra Vás povedou navigační cedule.

Autem
Zaparkovat můžete na zónách placeného stání přímo v ulici Křižíkova nebo v jejím okolí. (60 Kč/hod.)

 

Zobrazit cestu na mapě

Názory našich klientů

Super pojišťovna od minulé zkušenosti s úrazem včetně operace v zahraničí budu volit pojištění jen tu vše uhradili vše zařídili moc vám za to děkuji.

DTStudio
DTStudio 17.01.2024

Naprosto skvěle zvládnutá komunikace, zajištění lékaře i s doprovodem a odvozem z a do hotelu. Moc děkuji za veškerou péči, kterou jste mi věnovali při mém pobytu v Egyptě.

Lenka Židková
Lenka Židková 07.04.2024

Mnohokrát děkuji za rychlé vyřízení pojistné události v zahraničí. Jsem velmi mile překvapena rychlým jednáním a hladkým průběhem. Mohu jen doporučit. Děkuji Jelínková Pavlína

Pavlína Vitovcová
Pavlína Vitovcová 10.04.2024

Naprostá, ale naprostá spokojenost se službami pojišťovny. Velké poděkování hlavně panu Mirkovi (snad to byl on), se kterým jsem svůj zdravotní stav řešila. Pomáhal mi také Adam a paní či slečna, jméno už jsi nevzpomenu. Jejich součinnost a zájem o mé zdraví předčila mé očekávání. Velké díky jim, jste lidé na svých místech. I proplacení dokladů ze strany pojišťovny proběhlo obratem (jeden den jsem poslala účty, druhý den byly peníze na účtu). Vážení, kloubouček, všem a jen tak dál!!! Jen si dovolím poznamenat, že jak jsem byla odvezena do nemocnice, zájem personálu, lékařů, na boděš 0, nechali mě v podstatě na chodbě ležet bez infomací, bez vody skoro celý den a po vyšetření ultrazvukem a opichu mi bylo řečeno, můžete jít, ačkoliv jsem se skoro nemohla postavit na nohy.....Jaký rozdíl oproti lékařům v ČR. Ale za to vy všichni, na druhé lince v ČR nemůžete. Znovu chci poznamet, že přístup všech byl se zájmem a naprosto profesionální. A pan taxikář, co mě vozil, je třída, také člověk na svém místě, staral se daleko víc, než jen o odvoz, poděkování také jemu, pokud máte možnost. První ošetření na klinice bylo taky v pořádku (jen opich zad, akorát bez jakéhokoliv vyšetření), což pravděpodobně způsobilo můj následný problém a operaci páteře v ČR - akutní abces a paní doktorka, co za mnou přijela před odletem taky OK, až na tu nemocnici.... Mirku, Adame a všem z pojišťovny velké, opravdu velké díky za vaši profesionální pomoc a ochotu. Vydržte, zdravím všechny Renata Šípková.

Renata Sipkova
Renata Sipkova 15.03.2024
ERV Evropská pojišťovna, a. s.
4.8

Na základě 866 recenzí

prodejni-mista-350x200Partnerské CK/CA

Podívejte se na seznam našich hlavních partnerů

asistence-350x200Asistenční služba

Kontaktujte naši asistenci 24/7 v jakékoliv nouzové situaci

pro-media-350x200Pro média

Zde najdete informace pro novináře

Napište nám

Na Vaše dotazy odpovídáme e-mailem v pracovní dny od 9.00 do 17.00 hod.
Mimo tuto dobu je Vám k dispozici naše asistenční služba na tel. 221 860 606.