Nabídka připojištění

Vyberte si připojištění, které se vám na dovolenou hodí
7

skvělých doplňků k pojištění

vhodné pro různé sitauce

6

hodin zpoždění letu a odškodníme Vás

ideální pro dovolenou bez starostí

Připojištění

Vyberte si z celé řady zajímavých připojištění k našim základním produktům. Mimo jiné nabízíme možnost připojistit si STORNO zájezdu, které vás chrání před rizikem, kdy nebudete moct odcestovat na vaši dovolenou. 

Jaká připojištění nabízíme?

Mohu si zakoupit připojištění až po sjednání smlouvy?

Ano, připojištění vám můžeme ke smlouvě přidat, ale pouze v případě, že jste ještě neodcestovali. Stačí napsat na naše klientské centrum (klient@ervpojistovna.cz), kde vám připraví platební údaje k vámi vybraným připojištěním.

Podrobný popis připojištění

Zrušení cesty

V době mezi zařízením cesty a samotným odjezdem se může přihodit mnoho nečekaných událostí. Některé z nich Vás mohou přinutit ke zrušení cesty. Pak se Vám hodí právě toto pojištění.

Cesty autem

Ať už při svých cestách z České republiky využijete vlastní nebo v zahraničí pronajaté vozidlo, mohou nastat situace, kdy oceníte právě toto pojištění.

Nouzové situace

Toto pojištění využijete v situacích spojených s výskytem COVID-19. Pokud tyto situace nastanou, neprodleně nám to nahlaste, abychom Vám mohli poradit, jak v daném případě nejlépe postupovat. V opačném případě Vám můžeme přiměřeně snížit pojistné plnění.

Zimní sporty

Milovníků zimních sportů stále přibývá. Pokud mezi ně patříte, určitě za nimi rádi vyrážíte i do zahraničí. Dobře Vám tak poslouží právě toto připojištění.

Rizikové sporty

Některé sporty, jako třeba potápění, s sebou nesou vyšší míru rizika, i když Vám mohou připadat zcela běžné. S tímto pojištěním se jim můžete v klidu věnovat.

Cesty letadlem

Pomůžeme, když letecká společnost zruší či zpozdí Váš let. Umožníme Vám koupit si nezbytné věci při zpozdění zavazadel. 

Domácí mazlíčci

Toto pojištění využijete v situacích, kdy na cesty vyrážíte se svým domácím mazlíčkem. Mezi ně řadíme psy, kočky a fretky, tj. zvířata, která mají pas zvířete v zájmovém chovu.