Cestovní pojištění v těhotenstvíKomplexní pojištění do zahraničí pro těhotné

síť center pomoci na všech kontinentech
750
tisíc spokojených klientů každý rok
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
7dní
bezkonkurenčně rychlé vyřízení škody

Cestovní pojištění pro těhotné ženy Jako jediní na trhu nabízíme cestovní pojištění pro těhotné ženy až do 2 měsíců před předpokládaným datem porodu.

  • nejširší pojistná ochrana pro těhotné ženy
  • léčebné výlohy až 6 000 000 Kč
  • nonstop asistenční služby v češtině

  • prověřené nemocnice a nadstandardní služby
  • zdravotní péče související s těhotenstvím a porodem
  • léčení či operace předčasně narozeného dítěte

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Pojistíte mě, když jsem na rizikovém těhotenství?
Jaký je rozdíl mezi variantou K moři a Za poznáním?
V čem se naše asistenční služby liší od konkurence?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Pár měsíců před porodem jsme s manželem vyrazili na poslední dovolenou do Itálie. Než jsem odjela, cestu jsem konzultovala s lékařem, vše bylo v pořádku. Přišly ale neočekávané komplikace a nakonec jsem v Itálii předčasně porodila. Bez asistenční služby bychom to nezvládli. Kromě toho, že nám doporučili prověřenou nemocnici, byli s námi neustále v kontaktu, zjišťovali, jak nám je, konzultovali náš stav s českým lékařem a nakonec zajistili i převoz zpět do ČR. S tak profesionálním a zároveň lidským přístupem jsme se ještě nesetkali. Celý tým, který náš případ řešil, si zaslouží velké poděkování.

paní Jana V. s dcerou Terezkou
předčasný porod na dovolené v Itálii
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníJste v pokročilém stádiu těhotenství a hledáte cestovní pojištění, se kterým budete mít na cestách záruku dobré zdravotní péče? Pak jste u nás správně.

Sjednáte ho za pár minut on-line, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce.

Pojištění není možné sjednat, pokud jste na rizikovém těhotenství nebo v pracovní neschopnosti.

Jednoduchost a kvalita od specialistů
Ze zkušeností a s ohledem na ceny zdravotní péče v zahraničí Vám doporučujeme variantu Sbaleno Za poznáním, která má nejvyšší limity léčebných a souvisejících výloh. Využít však můžete i jiné varianty našeho pojištění.

Rozsah pojištění
Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Spoluúčast
Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření
Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Plus, který se vztahuje na mnoho dalších a často opomíjených rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, cesty autem a další.

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byla nucena letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Zaplatíte 3% z ceny zájezdu nebo jednotlivých cestovních služeb. Maximální cena služeb, které pojistíme, je 300 000 Kč na pojistnou smlouvu, resp. rodinu nebo spolucestující. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy
Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Další pojištění

Naši spokojení partneři a klienti