Cestovní pojištění v těhotenství

Komplexní pojištění do zahraničí pro těhotné ženy až do 2 měsíců před porodem

český lékař na telefonu 24/7

1,5 mil.

pojištěných klientů ročně

vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba

16 let

pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění pro těhotné

Jako jediní na trhu nabízíme cestovní pojištění pro těhotné ženy až do 2 kalendářních měsíců před předpokládaným datem porodu. Pro těhotné jsou vhodná všechna naše pojištění, kvůli výši limitů doporučujeme variantu SingleTrip Comfort.

  • nejširší pojistná ochrana pro těhotné ženy
  • léčebné výlohy až 30 000 000 Kč
  • nonstop asistenční služby v češtině
  • prověřené nemocnice a nadstandardní služby
  • zdravotní péče související s těhotenstvím a porodem
  • léčení či operace předčasně narozeného dítěte

Jak správně spočítat, do kdy Vás pojistíme?

Od lékařem stanoveného termínu porodu odečtěte přesně 2 kalendářní měsíce a dostanete tak poslední den, kdy se naše pojištění vztahuje i na případné zdravotní problémy spojené s těhotenstvím. Například když máte termín porodu 15. 6., pojistíme Vás do 15. 4.

 

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Je nám líto, ale v případě, že jste na rizikovém těhotentsví nebo v pracovní neschopnosti, nemůžeme Vás pojistit.

Více informací

Jako jediní na trhu nabízíme cestovní pojištění pro těhotné ženy až do 2 měsíců před předpokládaným datem porodu. Máme vlastní česky hovořící specializovanou asistenční službu, na kterou můžete volat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Osobně prověřujeme zdravotnická zařízení v turistických letoviscích, takže s námi máte jistotu, že o Vás bude vždy dobře postaráno. V partnerských nemocnicích navíc často nebudete muset ani nic platit, stačí jen podepsat účet. Díky mobilní aplikaci Moje Evropská s sebou nemusíte vozit žádné zbytečné papíry, kartičku cestovního pojištění máte při ruce. Škody vyřizujeme bezkonkurenčně rychle - pokud od Vás máme všechny potřebné dokumenty, škodu vyřídíme do 7 pracovních dnů. Naše pojistné podmínky jsou srozumitelné, takže se nemusíte bát je číst.

Více informací

Některé z karet obsahují pouze úrazové pojištění, v převážné většině nejsou limity pojistného plnění příliš vysoké a u léčebných výloh se vyskytuje vysoká spoluúčast (až ve výši 5 000 Kč). Většinou neobsahuje pojištění storna a dalších rizik spojených s cestováním. Spoléháte-li na pojištění v rámci platebních karet, pečlivě si ověřte. co zahrnuje a na koho se vztahuje.

Více informací

V EU (a také v Norsku, Lichtenštejnsku, na Islandu a ve Švýcarsku) máte nárok na nezbytnou zdravotní péči během Vašeho pobytu v zahraničí. Nejedná se však o péči bezplatnou, takže ve většině případů neušetříte. Můžete navštívit pouze státní zdravotnická zařízení a Vaše zdravotní pojišťovna za Vás uhradí pouze tolik, kolik běžně hradí lokální zdravotní pojišťovny. Stejně jako místní budete muset uhradit spoluúčast, která je na české poměry většinou vysoká. Vše si budete muset zařídit v zahraničí sami, kartička totiž nezahrnuje asistenční služby nebo náklady na převoz do ČR.

Více informací

Příběhy našich klientů

Pár měsíců před porodem jsme s manželem vyrazili na poslední dovolenou do Itálie. Než jsem odjela, cestu jsem konzultovala s lékařem, vše bylo v pořádku. Přišly ale neočekávané komplikace a nakonec jsem v Itálii předčasně porodila. Bez asistenční služby bychom to nezvládli. Kromě toho, že nám doporučili prověřenou nemocnici, byli s námi neustále v kontaktu, zjišťovali, jak nám je, konzultovali náš stav s českým lékařem a nakonec zajistili i převoz zpět do ČR. S tak profesionálním a zároveň lidským přístupem jsme se ještě nesetkali. Celý tým, který náš případ řešil, si zaslouží velké poděkování.

paní Jana V. s dcerou Terezkou
předčasný porod na dovolené v Itálii

Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištění

Čekáte miminko a hledáte cestovní pojištění, se kterým budete mít na cestách záruku dobré zdravotní péče? Pak jste u nás správně.

Sjednáte ho za pár minut on-line, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce.

Pojištění není možné sjednat, pokud jste na rizikovém těhotenství nebo v pracovní neschopnosti.

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Ze zkušeností a s ohledem na ceny zdravotní péče v zahraničí Vám doporučujeme variantu SingleTrip Comfort, která má dostatečné limity léčebných a souvisejících výloh. Využít však můžete i jiné varianty našeho pojištění.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Možnosti rozšíření

SingleTrip Comfort zahrnuje léčení COVIDu v destinacích s nízkým rizikem nákazy (zelené dle MZV). Aby se Vaše pojištění vztahovalo i na COVID-19 v oranžových, (tmavě) červených, neoznačených a černých destinacích, rozšiřte si ho o připojištění COVID Plus. Připojištění Nouzové situace Vám pomůže ve chvíli, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (např. nevpuštění do letadla). Vaše spoluúčast je 20 %. Další možností rozšíření je pojištění storna, které teď nabízíme pouze ve variantě Storno Plus. Ta obsahuje možnost zrušení cesty z důvodu Vašeho onemocnění COVID-19. Navíc se vztahuje i na situaci, kdy je Vám v souvislosti s COVID-19 nařízena osobní preventivní karanténa zasahující do původně plánovaného termínu cesty. Pojištění se nevztahuje na plošně nařízenou karanténu. Nadále platí pro situaci, kdy v okamžiku nástupu cesty nesplníte zdravotní podmínky pro vycestování z ČR (např. kontrola na letišti).

 

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující je 500 000 Kč. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Další pojištění

Naši partneři