Cestovní pojištění v těhotenství

Komplexní pojištění do zahraničí pro těhotné ženy až do 2 měsíců před porodem
pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění v těhotenství

Jako jediní na trhu nabízíme cestovní pojištění pro těhotné ženy až do 2 měsíců před předpokládaným datem porodu. Pro těhotné jsou vhodná všechna naše pojištění, kvůli výši limitů doporučujeme variantu Sbaleno Za poznáním.

  • nejširší pojistná ochrana pro těhotné ženy
  • léčebné výlohy až 6 000 000 Kč
  • nonstop asistenční služby v češtině

  • prověřené nemocnice a nadstandardní služby
  • zdravotní péče související s těhotenstvím a porodem
  • léčení či operace předčasně narozeného dítěte

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Pojistíte mě, když jsem na rizikovém těhotenství?
Jaký je rozdíl mezi variantou K moři a Za poznáním?
V čem se naše asistenční služby liší od konkurence?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Pár měsíců před porodem jsme s manželem vyrazili na poslední dovolenou do Itálie. Než jsem odjela, cestu jsem konzultovala s lékařem, vše bylo v pořádku. Přišly ale neočekávané komplikace a nakonec jsem v Itálii předčasně porodila. Bez asistenční služby bychom to nezvládli. Kromě toho, že nám doporučili prověřenou nemocnici, byli s námi neustále v kontaktu, zjišťovali, jak nám je, konzultovali náš stav s českým lékařem a nakonec zajistili i převoz zpět do ČR. S tak profesionálním a zároveň lidským přístupem jsme se ještě nesetkali. Celý tým, který náš případ řešil, si zaslouží velké poděkování.

paní Jana V. s dcerou Terezkou
předčasný porod na dovolené v Itálii
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníČekáte miminko a hledáte cestovní pojištění, se kterým budete mít na cestách záruku dobré zdravotní péče? Pak jste u nás správně.

Sjednáte ho za pár minut on-line, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce.

Pojištění není možné sjednat, pokud jste na rizikovém těhotenství nebo v pracovní neschopnosti.

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Ze zkušeností a s ohledem na ceny zdravotní péče v zahraničí Vám doporučujeme variantu Sbaleno Za poznáním, která má nejvyšší limity léčebných a souvisejících výloh. Využít však můžete i jiné varianty našeho pojištění.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Extra, který se vztahuje na mnoho dalších rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, jízdní kolo a další. Zakoupením balíčku ERV Extra si připojistíte také situace, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (nevpuštění na palubu).

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Pojištění budete mít téměř o 30 % levnější, než kdybyste si ho koupili samostatně.

U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 5 % z celkové ceny služeb.

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující je 300 000 Kč. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Další pojištění

Naši partneři