Cestovní pojištění v těhotenství

Komplexní pojištění do zahraničí pro těhotné
Do kdy pojistíme těhotné?
1/2
Předpokládaný termín Vašeho porodu
pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění pro těhotné ženy

Jako jediní na trhu nabízíme cestovní pojištění pro těhotné ženy až do 2 měsíců před předpokládaným datem porodu. Pro těhotné jsou vhodná všechna naše pojištění, kvůli výši limitů doporučujeme variantu SBALENO Za poznáním.

  • nejširší pojistná ochrana pro těhotné ženy
  • léčebné výlohy až 6 000 000 Kč
  • nonstop asistenční služby v češtině

  • prověřené nemocnice a nadstandardní služby
  • zdravotní péče související s těhotenstvím a porodem
  • léčení či operace předčasně narozeného dítěte

Displej telefonu máte pojištěný, ale co když se něco stane Vám?

Nezapomínejte při cestách do zahraničí na pojištění. Na dovolené se může stát cokoliv. Pokud jezdíte pravidelně, vyplatí se Vám celoroční pojištění.

Nejčastější dotazy

Pojistíte mě, když jsem na rizikovém těhotenství?
Jaký je rozdíl mezi variantou K moři a Za poznáním?
V čem se naše asistenční služby liší od konkurence?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Pár měsíců před porodem jsme s manželem vyrazili na poslední dovolenou do Itálie. Než jsem odjela, cestu jsem konzultovala s lékařem, vše bylo v pořádku. Přišly ale neočekávané komplikace a nakonec jsem v Itálii předčasně porodila. Bez asistenční služby bychom to nezvládli. Kromě toho, že nám doporučili prověřenou nemocnici, byli s námi neustále v kontaktu, zjišťovali, jak nám je, konzultovali náš stav s českým lékařem a nakonec zajistili i převoz zpět do ČR. S tak profesionálním a zároveň lidským přístupem jsme se ještě nesetkali. Celý tým, který náš případ řešil, si zaslouží velké poděkování.

paní Jana V. s dcerou Terezkou
předčasný porod na dovolené v Itálii
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníJste v pokročilém stádiu těhotenství a hledáte cestovní pojištění, se kterým budete mít na cestách záruku dobré zdravotní péče? Pak jste u nás správně.

Sjednáte ho za pár minut on-line, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce.

Pojištění není možné sjednat, pokud jste na rizikovém těhotenství nebo v pracovní neschopnosti.

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Ze zkušeností a s ohledem na ceny zdravotní péče v zahraničí Vám doporučujeme variantu Sbaleno Za poznáním, která má nejvyšší limity léčebných a souvisejících výloh. Využít však můžete i jiné varianty našeho pojištění.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Extra, který se vztahuje na mnoho dalších rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, jízdní kolo a další. Zakoupením balíčku ERV Extra si připojistíte také situace, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (nevpuštění na palubu).

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Pojištění budete mít téměř o 30 % levnější, než kdybyste si ho koupili samostatně.

V případě, že si vyberete variantu Storno, zaplatíte pouze 2,5 % z ceny zájezdu, letenky, ubytování apod. U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 5 % z celkové ceny služeb.

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující je 300 000 Kč. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Další pojištění

Naši partneři