Mezinárodní zázemí

Jsme součástí prestižní rodiny

Mezinárodní skupina ERGO

   

Naše společnost byla založena v roce 1992 dánskou pojišťovnou Europaeiske Rejseforsikring A/S, která se věnuje cestovnímu pojištění více než 90 let. Společnost Europaeiske vlastní 75% podíl a dalšími akcionáři jsou německá ERGO Reiseversicherung (15 %) a rakouská Europäische Reiseversicherung AG (10 %). Německá pojišťovna v roce 1995 vytvořila svými akvizicemi jednu z největších skupin cestovních pojišťoven na světě, do níž dnes patří i pojišťovny v Dánsku, Švédsku, Španělsku, Velké Británii, Itálii, Irsku, Portugalsku, Polsku, Turecku, Rusku, Číně a Indii. Prostřednictvím akcionářů patří naše společnost do skupiny ERGO, která je součástí Munich Re, jednoho z největších světových zajišťovacích ústavů.

www.reiseversicherung.de

 

Mezinárodní skupina ITIA    

   ITIA

 

V roce 1994 se Evropská Cestovní Pojišťovna (nyní ERV Evropská pojišťovna) stala členem Mezinárodní asociace evropských cestovních pojišťoven (IAE) sdružující specializované pojišťovny stejného jména po celé Evropě. Členství v této organizaci, dnes zvané International Travel Insurance Alliance (ITIA), nám umožňuje úzce spolupracovat s podobně zaměřenými společnostmi z celého světa.

www.itia.biz

 

Euro-Center Holding SE

    Euro-Center

Euro-Center Holding je jednou z předních světových společností zabývající se zpracováním škodních událostí. Prostřednictvím celosvětové sítě poboček pomáhá cestovním a zdravotním pojišťovnám poskytovat lokální asistenční služby turistům, zaměstnancům na pracovních cestách a expatriotům. Ročně vyřídí přibližně 160 000 případů a jejími klienty jsou přední evropské cestovní pojišťovny včetně koncernu ERV AG, pro který koordinuje asistenční služby.

 www.euro-center.com