ERV Group

Mezinárodní skupina ERV

ERV Group

Společnost ERV (Europäische ReiseVersicherung) působí ve více než 20 evropských zemích a je jedním z předních poskytovatelů cestovního pojištění v Evropě. ERV Group vznikla akvizicemi, díky kterým vytvořila jednu z nejvýznamnějších skupin cestovních pojišťoven na světě, do níž dnes patří vedle české společnosti i její partneři v Dánsku, Švédsku, Francii, Velké Británii, Španělsku, Itálii, Rakousku, Maďarsku, Polsku, Rusku, Turecku, na Slovensku a Ukrajině.

Vlastníky ERV Evropské pojišťovny jsou dánská cestovní pojišťovna Europaeiske Rejseforsikring (75 %), mnichovská Europäische Reiseversicherung (15 %) a stejnojmenná rakouská cestovní pojišťovna (10 %). 

ERV je jednou ze značek ERGO Insurance Group a prostřednictvím akcionářů patří také do skupiny Munich Re - vedoucí světové společnosti v oboru zajištění.

 www.erv.com

Mezinárodní skupina ITIA    

ETIG

V roce 1994 se Evropská Cestovní Pojišťovna (nyní ERV Evropská pojišťovna) stala členem Mezinárodní asociace evropských cestovních pojišťoven (IAE) sdružující specializované pojišťovny stejného jména po celé Evropě. Členství v této organizaci, dnes nazvané International Travel Insurance Alliance  (ITIA), nám umožňuje úzce spolupracovat s podobně zaměřenými společnostmi z celého světa.

 

Euro-Center Holding SE

 Euro-Center

Euro-Center Holding je jednou z předních světových společností zabývající se zpracováním škodních událostí. Prostřednictvím celosvětové sítě poboček pomáhá cestovním a zdravotním pojišťovnám poskytovat lokální asistenční služby turistům, zaměstnancům na pracovních cestách a expatriotům. Ročně vyřídí přibližně 210 000 případů a jejími klienty jsou přední evropské cestovní pojišťovny včetně koncernu ERV AG, pro který koordinuje asistenční služby.

 www.euro-center.com