Praha, 1. 11. 2012 – ERV pojišťovna po úspěchu prodeje pojištění fotoaparátů nabízí svým klientům další volnočasové pojištění.  Hudebníci si mohou od října pojistit nově zakoupené nástroje, aparáty, stejně tak jako hudební a světelnou techniku.

Nové volnočasové pojištění nabízí ERV pojišťovna v exkluzivní spolupráci s největším prodejcem hudebních nástrojů v Česku, se společností kytary.cz (Audio partner, s.r.o.).  Pojištění lze sjednat jak při nákupu přes web na www.kytary.cz, tak v rámci kamenných prodejen. „Jako specialisté na cestovní pojištění rozšiřujeme nabídku
i pro další volnočasové aktivity. Po úspěšném pojištění vstupenek a fotoaparátů jsou hudební nástroje dalším segmentem, kde vidíme zajímavý tržní potenciál.“ vysvětluje Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace ERV.

 „Je to další služba pro naše klienty, kteří už nebudou muset mít strach o své nástroje a aparatury,“ doplňuje jednatel kytary.cz Vladimír Myslík.

Pojištění je komplexní a kryje rizika, na něž se zákonná záruka nevtahuje. Zahrnuje nejen krádež, neopatrné zacházení či vandalismus, ale i přepravu nástroje v rámci zavazadlového prostoru, krádež z vozidla
a v neposlední řadě se pojištění vztahuje i na poničení výrobku vodou či na živelní události. „Pokud se vám něco
z toho stane, ERV pojišťovna vám obratem a bez zbytečného papírování vystaví voucher na zakoupení nového výrobku nebo na opravu. V prvních dvou letech navíc nezohledňujeme amortizaci.“ vysvětluje Vlastimil Divoký.
Pojištění platí po celém světě a samozřejmě i na území České republiky. Lze pojistit hudební výrobky až do 100.000 Kč. „ERV pojišťovna má skvělé reference i zákaznický servis. Vyřízení škody garantuje nejpozději do sedmi dnů. Jsem přesvědčen, že zákazníci nové pojištění přivítají,“ uzavírá Vladimír Myslík.

 cena pojištěné věci do 2 500 do 5 000 do 7 500 do 10 000 do 15 000 do 20 000
 pojistné na 2 roky 490 560 740 990 1590 2190

Uvedené ceny jsou v Kč.

 
Vlastimil Divoký
Manažer marketingu a komunikace


O ERV pojišťovně:

ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven a patří do rodiny největší světové zajišťovny Munich Re. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Samozřejmostí jsou i speciální pojištění přizpůsobená zaměření cesty (lyžování, golf, rizikové sporty, cesty autem).