V současné době musí cestovní kanceláře i pojišťovny reagovat na změny v cestovním ruchu a požadavky klientů. Moderní pojištění se ubírá do online prostředí, které nabízí rychlé sjednání, snadnější řešení případných komplikací v zahraničí a rychlejší vyřízení škody. Požadavky na moderní cestovní pojištění naplňuje ERV Evropská novým celoročním pojištěním MultiTrip. To přináší nejširší pojistnou ochranu na českém trhu, specializovanou cestovní asistenci a péči sítě Euro-Center na všech kontinentech.

MultiTrip je první skutečně mobilní cestovní pojištění a koresponduje se současnými trendy, kdy lidé často vyráží na více zahraničních cest během roku. V takovém případě se vyplatí i finančně. „Výhodou je, že člověku odpadne starost s administrací a sjednáváním pojištění před každou cestou. Současně celoroční pojištění šetří peníze, protože poskytuje nejširší služby a jeho cena odpovídá zhruba třem jednorázovým pojištěním,“ říká Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny. V rámci pojištění není během roku omezen počet cest, přičemž každá smí trvat až 45 dní.
„V dnešní době, kdy lidé nechtějí na dovolenou vozit kartičky a papírové smlouvy, ocení zejména obsluhu přes mobilní aplikaci, v níž jsou veškeré informace o pojistce či kontakty na asistenční službu. Dají se do ní nahrát cestovní i osobní doklady a pojištění přes ni lze snadno spravovat,“ říká Vlastimil Divoký a dodává: „Přes aplikaci do budoucna umožníme také obnovu celoročního pojištění, up-selling nebo likvidaci běžných škod.“

Do Evropy i celého světa

Pro MultiTrip připravili specialisté z ERV Evropské dvě varianty – Comfort a Premium, přičemž u každé z variant lze volit pojistnou ochranu v rámci Evropy nebo celého světa. Taktéž může klient volit verzi se spoluúčastí nebo bez ní. Již v základu obsahuje pojištění zrušení cesty s limitem 10–30 tisíc korun na osobu. Pokud si klient zakoupí dražší dovolenou, letenku či ubytování, získá slevu 25 % na jednorázové pojištění storna pro danou cestovní službu. Pro lepší orientaci a srozumitelnost Evropská navíc radikálně zjednodušila pojistné podmínky.

 

Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny