Evropská Cestovní Pojišťovna opět uspěla v prestižní anketě Pojišťovna roku. Tu tradičně pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven (ČAP) a odborným serverem oPojištění.cz. Makléři zvolili ECP nejlepší specializovanou pojišťovnu už po šesté v řadě.
 
Praha, 10. května 2012 - Už od roku 2006 se Evropská Cestovní Pojišťovna těší každoročně z titulu Pojišťovna roku. Stejně tomu bylo i při letošním galavečeru, který se konal symbolicky v Kongresovém centru České národní banky - tedy v prostorách sídla dohledu nad pojistným trhem. ECP znovu zopakovala úspěchy z minulých let a se svým cestovním pojištěním získala zlato. „Je skvělé si odnést znovu toto prestižní ocenění. Velmi si vážíme toho, že nás na první příčku řadí většina pojišťovacích makléřů,“ hodnotí vítězství v anketě ředitel obchodu a marketingu Evropské Cestovní Pojišťovny Ondřej Rušikvas a dodává: „Šest vítězství za sebou potvrzuje naši trvale kvalitní práci. Ta vede k jedinému cíli, a tím je maximálně spokojený klient, který už ví, že využívat cestovní pojištění od specialisty se prostě vyplatí.

Hodnocení profesionálů vychází z podrobné znalosti jednotlivých produktů i z osobních zkušeností s kvalitou poskytovaných služeb. Hlavně tím si soutěž Pojišťovna roku vydobyla vysokou prestiž.

Makléři ve svém hodnocení ECP ocenili zejména její kvalitní pojistné programy pro firmy, individuální přístup ke korporátním klientům a v neposlední řadě také vysoké finanční krytí,“ zdůvodňuje ocenění Zdeňka Indruchová, výkonná ředitelka Asociace českých pojišťovacích makléřů.

Vlastimil Divoký
Manažer marketingu a komunikace


O Evropské Cestovní Pojišťovně

Evropská Cestovní Pojišťovna je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven a prostřednictvím mateřské ERV patří do rodiny největší světové zajišťovny Munich Re. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. Evropská nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Samozřejmostí jsou i speciální pojištění přizpůsobená zaměření cesty (lyžování, golf, rizikové sporty, cesty autem).