Praha, 26. září 2012 - Internet Effectiveness Awards jsou ocenění udílená nejefektivnějším on-line řešením na českém internetu. Porotu letos zaujalo řešení Evropské Cestovní Pojišťovny s produktem FlyLine Plus, které zvítězilo v kategorii Cestovní ruch a doprava. Internetové řešení pro Evropskou zrealizovala společnost AARON GROUP.

Ceny IEA jsou uznáním, že vítězové dokážou využít digitální média ke vzniku nových způsobů podnikání, k poskytování svých služeb on-line, k lepší komunikaci se zákazníky, se zaměstnanci či občany. A dokážou při tom zároveň dosáhnout skutečných výsledků. Porota vybírá vítězná řešení na základě jejich efektivity s hlavním důrazem na obchodní a ekonomický přínos.

FlyLine Plus – cestovní pojištění od Evropské na jeden klik

Úspěch v soutěži nás velice těší.  FlyLine Plus umožňuje cestujícím objednat si k letence pouhým jedním klikem i cestovní pojištění včetně unikátního krytí pro případ úpadku leteckého dopravce,“ představuje produkt ředitel obchodu a marketingu Evropské Cestovní Pojišťovny Ondřej Rušikvas. Systém je navíc velice jednoduchý a uživatelsky příjemný.
Parametry pro výběr pojištění si systém převezme z údajů, které o sobě cestující uvedl při rezervaci letenky, takže se nemusí nikde registrovat nebo zadávat vše znovu,“ doplňuje jednatel společnosti AARON GROUP Zdeněk Hoffmann.

FlyLine Plus přinesl Evropské Cestovní Pojišťovně v prvních šesti měsících provozu nárůst sjednaných pojištění o 40 procent, tedy o 2500 pojištěných osob více. Za rok vygeneroval FlyLine Plus cestovní pojistky pro více než 15000 cestujících. Navíc díky automatizaci nebylo ani nutné zvýšit počet zaměstnanců, kteří by pojištění vyřizovali. „Očekáváme, že velký zájem o naše služby bude pokračovat. Začíná podzim, který je v prodeji letenek tradičně nejsilnější,“ uzavírá Rušikvas.

Vlastimil Divoký
manažer marketingu a komunikace


O Evropské Cestovní Pojišťovně

Evropská Cestovní Pojišťovna je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven a prostřednictvím mateřské ERV patří do rodiny největší světové zajišťovny Munich Re. Evropská nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Samozřejmostí jsou i speciální pojištění přizpůsobená zaměření cesty.