Praha, 20. 11. 2012 – Už po dvanácté v řadě si ERV Evropská pojišťovna odnáší prestižní ocenění TTG Travel Awards. V anketě pořádané odborným časopisem pro cestovní ruch TTG Czech a serverem Sdovolená.cz hlasují nejen odborníci z cestovního ruchu, ale i široká veřejnost.

I letos dokázala ERV Evropská pojišťovna zopakovat úspěchy z minulých let a zvítězila v kategorii „Pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním“. Na druhém místě byla Allianz, bronzovou medaili získala Česká pojišťovna.
 „Z ocenění máme samozřejmě radost. A to především proto, že jsme jedničkou na trhu s cestovním pojištěním vyhlašováni už celých dvanáct let,“ říká ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské Ondřej Rušikvas.

TTG Travel Awards je prestižní anketa, kterou vyhlašují přes 30 let ve většině  zemí , kde vychází TTG.  Pro oceněné firmy se jedná se o známku nejvyšší kvality u nás, v Itálii, Skandinávii, ve Velké Británii nebo v Asii. České noviny pro cestovní ruch TTG Czech pořádají anketu od roku 2001. „Letos bylo hlasování opravdu rekordní. Odevzdáno bylo takřka dvojnásobné množství hlasů oproti minulému ročníku, odborníci i veřejnost zaslali svým favoritům na 60 000 hlasů,“ hodnotí anketu generální ředitelka TTG Amara Zemplinerová.

ERV Evropská pojišťovna vítězí v anketě TTG Travel Awards pravidelně díky dlouhodobé snaze o co nejkvalitnější služby pro své klienty. Letos například zavedla novou řadu krátkodobého cestovního pojištění Sbaleno. Na základě svých zkušeností, podnětů klientů a zahraničního know-how sestavili specialisté z ERV Evropské pět balíčků pro cesty do zahraničí. Každý si tak může vybrat přesně podle typu cesty a rozsahu pojištění. Svým klientům umožňuje ERV Evropská také kompletní on-line nahlášení a vyřízení pojistné události.

 

Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV pojišťovny


O ERV pojišťovně:

ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven a patří do rodiny největší světové zajišťovny Munich Re. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Samozřejmostí jsou i speciální pojištění přizpůsobená zaměření cesty (lyžování, golf, rizikové sporty, cesty autem).