Praha, 18. února 2015 – Již 13 let v řadě si ERV Evropská pojišťovna odnáší prestižní ocenění TTG Travel Awards za nejlepší cestovní pojištění. V anketě pořádané odborným časopisem pro cestovní ruch TTG Czech pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj a agenturou CzechTourism hlasují odborníci z cestovního ruchu.

I letos dokázala ERV Evropská pojišťovna zopakovat úspěchy z minulých let a opět zvítězila v kategorii „Pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním“. Na druhém místě byla Allianz pojišťovna a bronzovou medaili získala Uniqa pojišťovna.
Ocenění si velmi vážíme. Udržet si vedoucí postavení v segmentu cestovního pojištění po tak dlouhou dobu je nesmírně těžké. Potvrzuje to, že celých třináct let jdeme správným směrem,“ říká ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské Ondřej Rušikvas.

TTG Travel Awards je prestižní anketa, kterou vyhlašují již více než 40 let ve všech  zemích, kde vychází TTG.  Pro oceněné firmy jde o známku nejvyšší kvality u nás, v Itálii, Skandinávii, ve Velké Británii nebo v Asii. České noviny pro cestovní ruch TTG Czech pořádají anketu od roku 2001. „TTG Travel Awards si získaly v povědomí veřejnosti své nezastupitelné místo. Abychom udrželi naši kvalitu, oslovili jsme při sestavování nominací přední odborníky z asociací cestovního ruchu v České republice a členy Síně slávy TTG. Z výsledků ankety je patrné, že se nám to podařilo. Všem vítězům gratulujeme,“ hodnotí anketu generální ředitelka TTG Amara Zemplinerová.

ERV Evropská pojišťovna vítězí v anketě TTG Travel Awards pravidelně díky dlouhodobé snaze o co nejkvalitnější služby pro své klienty. Komplexní pojistnou ochranu například získávají klienti cestovních kanceláří, kteří si za zvýhodněných podmínek pořídí cestovní pojištění ERV Evropské přímo při koupi zájezdu. Takové pojištění vždy koresponduje se strukturou a typem zájezdu. Navíc jsou delegáti všech CK od ERV Evropské velmi dobře proškoleni a mají ve všech destinacích kontakty na prověřená zdravotnická zařízení.


Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny
ERV Evropská pojišťovna je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven, patří do rodiny ERGO a Munich Re, jedné z vedoucích světových zajišťoven. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Již poosmé v řadě byla Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolena Pojišťovnou roku v kategorii Specializovaný pojistitel.