Praha, 23. května 2013 - ERV Evropská pojišťovna opět uspěla v prestižní anketě Pojišťovna roku. Už po sedmé v řadě ji makléři zvolili nejlepší specializovanou pojišťovnou. Anketu pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven (ČAP) a odborným serverem oPojištění.cz.

ERV Evropská pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je rekordmanem, protože z titulu Pojišťovna roku se každoročně těší už od roku 2006. Stejně tomu bylo i při letošním galavečeru, který se tradičně konal v Kongresovém centru České národní banky - tedy 
v prostorách sídla dohledu nad pojistným trhem.  „Velmi si vážíme toho, že už sedm let za sebou nás na první příčku ve specializovaných pojišťovnách řadí většina makléřů,“ hodnotí vítězství v anketě ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské Ondřej Rušikvas a dodává: „Rozhodně neusínáme na vavřínech. Letos pro naše klienty připravujeme zcela novou řadu cestovního pojištění, které je šité na míru podle účelu cesty.“

Soutěž Pojišťovna roku je nejstarší a jediná hodnotitelská anketa tohoto druhu, v níž pojišťovací makléři jako nepovolanější odborníci posuzují pojistitele. Vysokou prestiž si vydobyla především tím, že hodnocení profesionálů vychází z podrobné znalosti jednotlivých produktů i z osobních zkušeností s kvalitou poskytovaných služeb. „Makléři ocenili ve svém hodnocení ERV Evropské pojišťovny především její kvalitní pojistné programy pro jednotlivce i firmy, individuální přístup, vysoké finanční krytí a velice rychlou likvidaci škod,“ říká k ocenění Zdeňka Indruchová, výkonná ředitelka Asociace českých pojišťovacích makléřů.

 

Vlastimil Divoký
Manažer marketingu a komunikace


O ERV pojišťovně:

ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven a patří do rodiny největší světové zajišťovny Munich Re. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Samozřejmostí jsou i speciální pojištění přizpůsobená zaměření cesty (lyžování, golf, rizikové sporty, cesty autem).