Praha, 21. května 2015 - ERV Evropská pojišťovna opět uspěla v prestižní anketě Pojišťovna roku. V jubilejním 15. ročníku se už podeváté v řadě stala nejlepší specializovanou pojišťovnou. Anketu pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven (ČAP) a odborným serverem oPojištění.cz.

ERV Evropská pojišťovna je rekordmanem, protože z titulu Pojišťovna roku se těší každoročně od roku 2006. Stejně tomu bylo i při letošním 15. ročníku ankety. Její výsledky byly vyhlášeny na galavečeru ve Slovanském domě. „Máme samozřejmě radost, že nás většina makléřů řadí už neuvěřitelných devět let za sebou na první příčku ve specializovaných pojišťovnách,“ říká Ondřej Rušikvas, ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské, a dodává: „Troufám si tvrdit, že opakované ocenění je důkazem, že našim klientům poskytujeme výborné a komplexní služby, například pojištění šité na míru podle účelu cesty.“

Cílem ankety Pojišťovna roku je přispět ke všeobecné kultivaci českého pojišťovnictví, posílit jeho image jako významného sektoru ekonomiky a dále zviditelnit jeho nejlepší hráče. Každý z více než sedmi set pojišťovacích makléřů registrovaných ČNB dostává příležitost zamyslet se nad kvalitou a rozsahem služeb pojistitelů a porovnat jejich výkony. Vysokou prestiž si anketa vydobyla především tím, že hodnocení profesionálů vychází z podrobné znalosti jednotlivých produktů i z jejich osobních zkušeností s kvalitou poskytovaných služeb. Jde tedy o skutečnou úroveň servisu, nikoliv o image tvořenou reklamou. „Makléři ocenili ve svém hodnocení ERV Evropské pojišťovny především její kvalitní pojistné programy pro jednotlivce i firmy, individuální přístup, vysoké finanční krytí a velice rychlou likvidaci škod,“ říká k ocenění Zdeňka Indruchová, výkonná ředitelka Asociace českých pojišťovacích makléřů.

 

Vlastimil Divoký
Manažer marketingu a komunikace


ERV Evropská pojišťovna je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven, patří do rodiny ERGO a Munich Re, jedné z vedoucích světových zajišťoven. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Již podeváté v řadě byla Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolena Pojišťovnou roku v kategorii Specializovaný pojistitel.