Praha, 9. 11. 2012 – Už po jedenácté v řadě si ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) odnáší prestižní cenu TTG Travel Awards. V anketě pořádané odborným časopisem pro cestovní ruch TTG Czech letos hlasovali nejen odborníci z cestovního ruchu, ale poprvé i široká veřejnost.

Slavnostní vyhlášení proběhlo 9. listopadu v Resortu Svatá Kateřina. I letos dokázala ECP zopakovat
úspěchy z minulých let a zvítězila v kategorii „Pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním“.
„TTG Travel Awards je prestižní anketa pořádaná novinami pro cestovní ruch TTG Czech a je u nás nejkvalitnějším hodnocením dění v cestovním ruchu. Vítěze totiž volí odborníci, ale zároveň také veřejnost.
Aby se jejich síly vyrovnaly, každý hlas odborníka měl tentokrát sílu patnácti hlasů laika,“ upřesňuje generální ředitelka TTG Amara Zemplinerová s tím, že hlasování, které probíhalo na internetových stránkách Sdovolená a TTG Czech se celkem zúčastnilo přes 30 000 lidí.

 „Z ocenění máme obrovkou radost. Naše radost je o to větší, že nás jako jedničku na trhu s cestovním pojištěním vnímají nejen odborníci, ale i široká veřejnost, která letos v anketě poprvé také hlasovala,“ říká
k vítězství ředitel obchodu a marketingu ERV pojišťovny Ondřej Rušikvas a doplňuje: „Být jedenáctkrát po sobě vyhlášen pojišťovnou s nejlepším cestovním pojištěním určitě není náhoda. Je to potvrzení naší dlouhodobé snahy o co nejkvalitnější služby a spokojenosti klientů s našimi službami.“

Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV pojišťovny


O ERV pojišťovně:

ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven a patří do rodiny největší světové zajišťovny Munich Re. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV Pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Samozřejmostí jsou i speciální pojištění přizpůsobená zaměření cesty (lyžování, golf, rizikové sporty, cesty autem).