Praha, 19. srpna 2015 – ERV Evropská pojišťovna má pro své klienty novinku - v mobilní aplikaci Moje Evropská najdou volání asistenční služby, praktické rady na cesty do zahraničí, trezor dokumentů nebo nejčastější dotazy k pojištění. Klienti, kteří mají celoroční pojištění MultiTrip najdou v mobilu navíc údaje o rozsahu svého pojištění i pojištění dalších rodinných příslušníků.

 „Když budete v zahraničí potřebovat naši pomoc, stačí zmáčknout tlačítko rychlého kontaktu a hned voláte nebo si od nás necháte zavolat zpět. Už nemusíte nosit plastovou kartičku pojištění, v mobilu najdete informace o pojistce i rozsah a limity pojištění,“ popisuje některé z výhod mobilní aplikace obchodní a marketingový ředitel ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas. Novou mobilní aplikaci si může stáhnout každý. I bez registrace pojištění v ní funguje trezor dokumentů, volání na asistenci nebo rady klientům. Velmi užitečný je například zcela bezpečný trezor dokumentů, kam si klient pod heslem uloží kopie cestovních dokladů, letenek nebo třeba účtů z nemocnice. K dokumentům má přístup pouze klient z mobilního telefonu, v rámci bezpečnosti nejsou fotky dokumentů ani ve fotogalerii.

Mobilní aplikace –praktický rádce na cesty
Mobilní aplikace Moje Evropská klientům také radí, a to před cestou, během ní i po návratu.  Najdete v ní i neustále aktualizovaný seznam rizikových oblastí nebo zjednodušené pojistné podmínky ve formě FAQ. Do aplikace lze zasílat zprávy nebo push notifikace. Funguje na platformách iOS 7.0 a vyšší a Android 4.0 a vyšší, klienti si ji mohou stáhnout v GooglePlay nebo v AppStore. „Chceme našim klientům co nejvíce zpříjemnit cestování a zjednodušit naše služby, to vše pod heslem: Vy cestujete, my se staráme,“ uzavírá Ondřej Rušikvas z ERV Evropské. Aplikaci pro ERV Evropskou pojišťovnu vyvinul přední poskytovatel mobilních řešení eMan. Více informací a aplikace ke stažení na www.ERVpojistovna.cz.
 

      

 

Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny


ERV Evropská pojišťovna je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven, patří do rodiny ERGO a Munich Re, jedné z vedoucích světových zajišťoven. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV Evropská nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Již poosmé v řadě byla Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolena Pojišťovnou roku v kategorii Specializované pojištění.