Mobilní aplikace

Kartička cestovního pojištění a informační servis pro bezpečné cestování ve Vašem mobilu

pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19

1

milion spokojených klientů na cestách každý rok

vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba

hovory na asistenční linku plně proplácíme

Mobilní aplikace Moje Evropská
Vaše cestovní pojistka v mobilu

Mějte kompletní informace o svém cestovním pojištění vždy při ruce! Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci Moje Evropská a už s sebou nebudete muset vozit žádné zbytečné papíry. V mobilu budete mít rychlý kontakt na asistenční službu, informace o svém pojištění, užitečný trezor dokumentů a praktické rady na cestu. 

Co v aplikaci najdete?

Na hlavní stránce najdete rychlý kontakt na asistenční službu a přehled Vašich aktuálních pojistek. Můžete tak okamžitě volat asistenční službu či pojišťovnu, případně si nechat zavolat zpět.        

V části Moje pojistky najdete kompletní informace o Vašem pojištění, elektronickou kartičku pojištění a také přehledné pojistné podmínky.

 

 

Trezor dokumentů nabízí zabezpečené úložiště vašich dokladů. Kopie dokladů v mobilu se Vám mohou hodit při jejich ztrátě či odcizení, nebo když si je jednoduše zapomenete.      

V sekci Bezpečnostní situace najdete odkaz na naši mobilní aplikaci ERV travel&care, která poskytuje kompletní přehled o bezpečnosti v zemi, kam cestujete. V případě, že Vám stačí pouze základní informace, můžete se podívat na přehled
rizikových oblastí
.

Do Rad na cestu jsme pro Vás vybrali praktické informace, které se Vám hodí před cestou, během ní i po návratu. Kromě toho tam najdete také odpovědi na nejčastější dotazy ke svému pojištění (FAQ).    

Do části Zprávy Vám budeme zasílat pouze ty nejdůležitější informace k Vašemu pojištění.

Jak si aplikaci nainstalujete?

 1. V GooglePlay nebo AppStore zadejte „Moje Evropska“ nebo využijte naše QR kódy.
 2. Stáhněte a nainstalujte si aplikaci.
 3. Zadejte číslo smlouvy vašeho celoročního pojištění MultiTrip, jednorázového pojištění SingleTrip nebo firemního pojištění. S jiným typem pojištění se do aplikace zaregistrovat nelze.
 4. Zadejte data narození všech osob, které chcete v aplikaci vidět. U firemních pojistek zadejte IČ.
 5. Potvrďte, že jste dokončili zadávání jednotlivých osob.
 6. Klikněte na tlačítko „Zaregistrovat“. Tím máte svou pojistku uloženu v mobilu.
 7. Vložte své telefonní číslo a povolte zasílání „push“ zpráv.

S případnými dotazy k instalaci či problémy s používáním aplikace se, prosíme, obracejte na klientské centrum ERV Evropské pojišťovny na čísle 221 860 860.

Mobilní aplikace ERV travel&care
Servis pro Vaše bezpečné cestování

Mějte vždy aktuální přehled o bezpečnosti v zemi, kam cestujete! Naše mobilní aplikace ERV travel&care Vám poskytne informace o bezpečnostní situaci a zdravotnictví v kterékoli zemi světa. Navíc Vám pošle okamžité upozornění, pokud se v navštívené oblasti stane něco zásadního. Navede Vás k prověřeným nemocnicím či lékárnám, poskytne důležitá telefonní čísla.

Co v aplikaci najdete?

Na hlavní stránce najdete bezpečnostní informace a upozornění. Varování přicházejí přes push nebo SMS zprávy v angličtině. Přes ikonu + můžete přidat 2 další země, které plánujete navštívit.

V části Informace o zemích najdete údaje o situaci v jakékoliv zemi. Použitá barva ukazuje její rizikovost.

 

 

Dlaždice ERV Evropská pojišťovna Vás navede na náš web, kde si můžete sjednat cestovní pojištění.

Přes dlaždici Registrace pojištění vložíte číslo vaší pojistky. Bez registrace budou po 30 dnech některé funkce omezeny.

V nouzi kontaktujte naši asistenční službu a/nebo lokální záchranné složky. Důležitá telefonní čísla najdete v sekci Rychlá pomoc.

Na mapě snadno vyhledáte nejbližší nemocnici, lékárnu nebo policejní stanici v okolí místa, kde se právě nacházíte.

Prostřednictvím dlaždice Jsem v bezpečí můžete rychle informovat vaše nejbližší o tom, že jste v pořádku.

Na cestě se vám může hodit i integrovaný cestovní průvodce TripAdvisor, mapa čerpacích stanic, bankomatů nebo ambasád.

Přes ikonu v pravém horním rohu můžete změnit nastavení sledování polohy, vypnout upozornění, změnit své telefonní číslo nebo číslo pojistky, nastavit domovskou zemi a jazyk nebo získat další informace o aplikaci ERV travel & care.

Jak si aplikaci nainstalujete?

 1. Jděte do GooglePlay nebo AppStore a zadejte výraz „ERV travel & care“ nebo využijte naše QR kódy.
 2. Po nainstalování aplikace vyberte domovskou zemi "Česko" a český jazyk.
 3. Povolte používání polohových služeb volbou "Vždy", abyste mohli využívat všechny funkce aplikace.
 4. Zadejte Vaše telefonní číslo, abyste mohli dostávat důležitá upozornění i ve chvíli, kdy nebudete mít přístup k Internetu. Stiskněte "Získat ověřovací kód" a zadejte kód, který Vám přijde obratem v SMS.
 5. Na hlavní stránce klikněte na dlaždici "Registrace pojištění" a zadejte číslo pojistky Vašeho celoročního pojištění MultiTrip nebo firemního pojištění.