Evropská cestovní pojišťovna zavádí na trh zcela nový produkt. Pod názvem MultiPack prodává výhodné celoroční pojištění. Vyplatí se především rodinám s dětmi, a to už při druhé cestě do zahraničí. Pojistit se na celý rok je běžnou praxí u tour operátorů v nejvyspělejších zemích. Například ve Skandinávských zemíchtvoří podíl celoročního pojištění více než 50 % všech prodaných cestovních pojistek.

Výhodou pojištění je, že se dá sjednat kdykoliv během roku a platí 365 dní od jeho uzavření. Celoroční cestovní pojištění se vztahuje na všechny typy cest - jak na ty individuální, tak na zájezdy koupené přes cestovní kanceláře. Počet výjezdů za hranice během roku není omezen a každý z nich může trvat až 30 dní. „Stačí podepsat a pak cestovat. V zimě do Rakouska na hory, v létě k moři, mezitím může manžel absolvovat několik zahraničních cest, manželka nákupy v Německu, děti navštívit babičku na Slovensku a všichni členové rodiny mají všude velmi komplexní pojištění na cesty,“ shrnuje Ondřej Rušikvas z Evropské Cestovní Pojišťovny.

Exkluzivním partnerem MultiPacku při zavádění na trh je CK Fischer

Jako první nabízí celoroční rodinné cestovní pojištění největší cestovní kancelář v Česku CK Fischer. „Toto pojištění doporučujeme klientům naší cestovní kanceláře, protože jim šetří starosti čas a hlavně peníze. Až pětičlenná rodina, tedy dva dospělí a až tři děti, za něj dá necelé tři tisíce korun,“ vysvětluje mluvčí CK Fischer Dan Plovajko. Nespornou výhodou je, že v rámci rodinného tarifu jsou pojištěny děti až do 18 ti let. Rodina zaplatí pro cestování po Evropě jen 2.990 Kč, po celém světě pak 3.990 Kč.Klienti CK Fischer mají o nové pojištění veliký zájem, tuto novinku využívá už téměř 40% zákazníků.

Celoroční pojištění zahrnuje všechna hlavní rizika

 

Nové rodinné celoroční pojištění je nejen výhodné, ale i komplexní. Kromě léčebných výloh totiž zahrnuje také například pojištění zrušení cesty. A to nejen celého zájezdu, ale i jednotlivých služeb jako je ubytování, jízdenky či letenky. „To je důležité především pro rodiny s menšími dětmi, které mohou náhle onemocnět a je po dovolené.  V rámci celoročního pojištění rodině garantujeme, že když bude muset dovolenou zrušit, své peníze dostane zpět,“ říká vedoucí marketingu a komunikace Vlastimil Divoký.


 

O Evropské Cestovní Pojišťovně

Evropská Cestovní Pojišťovna (ECP) je jedinou specializovanou cestovní pojišťovnou, která má 20 let zkušeností působení na českém trhu a byla již desetkrát za sebou vyhlášena odbornou veřejností nejlepší pojišťovnou v oboru. Kontakt: Ing. Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace, vdi@evropska.cz, Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8, Telefon  221 860 116, www.ervpojistovna.cz