Praha, 8. prosince 2016 – Od začátku prosince Evropská spustila vylepšenou verzi své mobilní aplikace Moje Evropská, díky níž můžete s klidem nechat kartičku a smlouvu k pojištění doma. Druhá aplikace nám zase poskytne dokonalý mobilní servis pro bezpečné cestování. Podle Vaší polohy totiž zasílá upozornění na aktuální bezpečnostní rizika.

Moje Evropská
Servisní aplikace, která je vlastně pojistkou v mobilu, slouží všem klientům využívajícím celoroční pojištění MultiTrip, jednorázové Sbaleno nebo firemní cestovní pojištění. K registraci stačí číslo smlouvy, popřípadě IČ firmy a datum narození pojištěné osoby. Ke stažení je zdarma v App Store i GooglePlay. „Hlavní předností aplikace jsou kompletní informace o konkrétním cestovním pojištění daného klienta, které má vždy při ruce,“ říká manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny Vlastimil Divoký. Pomocí rychlého kontaktu se můžete v případě potřeby spojit s asistenční službou nebo požádat o zavolání zpět. Do trezoru dokumentů si uložíte veškeré své cestovní i osobní doklady, ke kterým se nedostane nikdo jiný než Vy. Trezor je totiž chráněn heslem, aby nedošlo k jejich zneužití. V Moje Evropská naleznete užitečné rady, které Vám pomohou před odjezdem do zahraničí, během cesty i po návratu. V neposlední řadě obsahuje i průběžně aktualizovaný seznam rizikových oblastí, nejčastější dotazy k pojištění a důležité zprávy z cestovního ruchu.

ERV travel & care
Zjistit dostatek aktuálních informací o bezpečnosti v zemi, kam cestujete, zabere hodně času a úsilí. Většina relevantních zdrojů je navíc v cizím jazyce. „Díky nové mezinárodní aplikaci, na které spolupracuje celá skupina ERV a síť Euro-Center, máte nyní aktuální přehled o jednotlivých zemích přímo ve svém mobilním telefonu,“ říká Vlastimil Divoký. Aplikace byla vyvinuta, aby poskytla komplexní informace zejména o bezpečnostní situaci a zdravotnictví. Podle místa, kde se právě nacházíte, dostáváte upozornění na aktuální bezpečnostní rizika. Ještě před odjezdem do destinace si v aplikaci zkontrolujete podmínky pro vstup do země a základní obecná a zdravotní pravidla daného státu, to vše v češtině.
„Mimo již zmíněné hlavní funkce klienti v zahraničí ocení i navigaci k nejbližším prověřeným nemocnicím či lékárnám, seznam nouzových čísel či volání do asistenční služby“ říká Vlastimil Divoký.
Aplikace je volně dostupná pro obě hlavní platformy chytrých mobilních telefonů. Protože je systém, který za aplikací stojí, velmi nákladný a unikátní, je aplikace v současné době určena majitelům celoročního pojištění MultiTrip a všem firemním klientům ERV Evropské.

Pojistku v mobilu „Moje Evropská“ si můžete stáhnout a nainstalovat ihned po zakoupení cestovního pojištění. Mezinárodní aplikaci „ERV travel&care“ lze začít využívat následující den po sjednání pojištění, což je klientům připomenuto emailem či sms zprávou. Při použití obou aplikací máte zdarma k dispozici kompletní pojistku ve svém zařízení i mobilní servis pro bezpečné cestování.

Více informací na www.ERVpojistovna.cz.


Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny