Praha, 1. 11. 2021 – Nové jednorázové cestovní pojištění SingleTrip přináší klientům více možností individuálního nastavení a také zjednodušení při jeho sjednání. Pojišťovna totiž opouští od konceptu balíčků sestavených podle účelu cesty. Klienti se tak mohou sami rozhodnout, jak si pojištění sestaví. Všechny nové varianty obsahují pojištění léčebných výloh s vyššími limity, bezlimitní asistenční služby či pojištění osobních věcí a odpovědnosti. Pojistit lze zahraniční cesty dlouhé až 360 dní. 

Pro zjednodušení výběru ERV Evropská připravila čtyři jasně odstupňované varianty pojištění s možností 8 připojištění. Rozšířeními lze pojištění přizpůsobit tomu, co klienti právě potřebují. Všechna připojištění lze koupit ke všem základním variantám, pouze zimní a rizikové sporty nelze sjednat k nejnižší variantě Economy. „Doposud si klienti volili, zda chtějí pojištění se spoluúčastí nebo bez ní. Nyní jsou všechny varianty bez plošné spoluúčasti. Další výhodou je nárůst výše limitů léčebných výloh, která je nově až do částky 30 milionů korun,“ říká Vlastimil Divoký, manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny. K novému cestovnímu pojištění lze sjednat i pojištění storna s možností zrušení cesty téměř z jakéhokoli doložitelného důvodu.

 

Dvě připojištění na COVID-19

Již v základu je obsaženo pojištění léčebných výloh spojených s COVID-19 do zeleně označených zemí. „Připojištěním COVID Plus si klienti rozšíří krytí rizik spojených s COVID-19 do všech zemí dle semaforu MZV/ MZ, včetně těch označených černě. Připojistit lze i nouzové situace spojené s COVID-19. V takovém případě pojišťovna uhradí i náklady na ubytování či náhradní zpáteční cestu, když musí klienti kvůli nařízené karanténě zůstat v zahraničí déle“ říká Vlastimil Divoký.

Autem nebo letadlem

Další novinkou je připojištění cest autem. To zahrnuje opravu vozidla v zahraničí nebo jeho odtah zpět do ČR, myslí i na náhradní ubytování po dobu opravy vozidla. Využít ho lze i v případě, kdy si auto půjčujete v zahraničí a musíte hradit případnou spoluúčast při nehodě. Druhé nové připojištění řeší řadu situací spojených s letem, jako například úpadek leteckého dopravce nebo odškodnění při zpoždění nebo zrušení letu.

Přehledné a intuitivní online sjednání

Díky novému intuitivnímu online rozhraní je sjednání velmi jednoduché a celý jeho proces obsahuje pouze čtyři kroky. Automatizovaný systém klientům předkládá nejčastější kombinace pojištění. Nabídky jsou přizpůsobeny dni nákupu, ročnímu období či destinaci. „Sjednání pojištění je tak otázkou pouhých dvou minut, a to jak na počítači, tak skrze mobilní zařízení, pro která bylo rozhraní radikálně optimalizováno,“ dodává Vlastimil Divoký.


Vlastimil Divoký, Manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny