Praha, 27. 3. 2014 - Novým členem představenstva ERV Evropské pojišťovny a ředitelem správy pojištění je od dubna Štěpán Landík (38). Landík působil dosud v pojišťovně jako obchodní manažer. Ve funkci nahradí Hanu Axmannovou, která ze společnosti na vlastní žádost odchází po více než 20 letech.
 
Jsme rádi, že náš dlouholetý spolupracovník posílí představenstvo společnosti, v nové funkci bude zodpovědný za oddělení škod a asistence, oddělení správy pojištění a  klientské centrum,“ říká předseda představenstva a generální ředitel ERV Evropské pojišťovny Vladimír Krajíček.

Štěpán Landík absolvoval Národohospodářskou fakultu na VŠE v Praze. Působil jako ekonomický poradce a od roku 2000 pracuje na různých postech v ERV Evropské pojišťovně. Od roku 2006 je rovněž jednatelem společnosti Etics ITP. Landík je ženatý a má jedno dítě. Mezi jeho koníčky patří fotbal, tenis, lyžování a cyklistika. Zajímá se o výtvarné umění a rád poslouchá rockovou hudbu.

Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV pojišťovny


O ERV pojišťovně:

ERV Evropská pojišťovna je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven, patří do rodiny ERGO a Munich Re, jedné z vedoucích světových zajišťoven. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Již posedmé v řadě byla Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolena Pojišťovnou roku v kategorii Specializovaný pojistitel.