Praha, 3. 10. 2013 - Pojištění na pracovní cesty je vhodné pro všechny firmy, a to jak na krátkodobé tak dlouhodobé pobyty v zahraničí. Ocení ho instituce i podnikatelé, kteří vyžadují profesionální péči, chtějí rozhodovat o rozsahu svého pojištění a minimalizovat svoji administrativu. ERV Evropská pojišťovna nabízí pojištění šité na míru každému už od 40 Kč na den.

Inovovaný produkt Business Travel Insurance je vysoce flexibilní, protože umožňuje individuální kombinaci rizik a limitů pojistného plnění. Obsahuje krytí léčebných výloh, asistenční služby 24/7  zajišťované vlastní sítí Euro-Center po celém světě, pojištění osobních i firemních věcí či ztráty zavazadel. “Nemusíte se bát ani finančních následků, pokud během cesty někomu způsobíte škodu na zdraví nebo na majetku. Úplnou novinkou je možnost pojištění stornopoplatků za zrušenou  pracovní cestu i v případě, že zahraniční partner schůzku odvolá, nebo pro případ krachu leteckého dopravce,” vysvětluje ředitelka klientských služeb ERV Evropské Hana Axmannová.

Nově přinášíme ve spolupráci s pojišťovnou D.A.S. také specializované pojištění právní ochrany. Další novinkou je pojištění tuzemských pracovních cest včetně teambuildingových akcí,“ doplňuje ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské Ondřej Rušikvas. Samozřejmostí je rychlá a vstřícná likvidace škod, kdy škodu lze jednoduše nahlásit přes internet.

Klienti si mohou vybrat ze dvou základních variant. Pro ty, kdo vyžadují přesnou evidenci jednotlivých cest, se hodí možnost s ohlašováním, kdy klient cestu hlásí přes internet nebo telefonicky. Pro nulovou administrativu během roku stačí zvolit variantu bez ohlašování jednotlivých cest. V tomto případě se pojistné vypočítá podle cestovního plánu uvedeného v dotazníku.

Důležitá je vlastní celosvětová asistence, která je non-stop připravena aktivně pomoci. Klienti mají přístup na tzv. VIP portál s aktuální zdravotní a  bezpečnostní situací v místě pobytu, včetně důležitých kontaktů. ERV Evropská se tak o své klienty stará před cestou, během ní i po návratu.

 ERV Evropská pojišťovna nabízí i speciální pojištění do vysoce rizikových oblastí. RiskPlus obsahuje všechna zásadní rizika, která mohou v daných destinacích nastat. “Pojištění RiskPlus je určeno všem, kdo pracují na stavbách či v rafineriích ve vysoce rizikových oblastech, obchodníkům, humanitárním pracovníkům či novinářům, kteří jezdí do zemí s nestabilní politickou a bezpečnostní situací,” říká Hana Axmannová a doplňuje: „Důkazem naší kvality je fakt, že služby ERV využívá i humanitární organizace Člověk v tísni.“

 

Vlastimil Divoký
Manažer marketingu a komunikaceO ERV pojišťovně:

ERV pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven, patří do rodiny ERGO a Munich Re, jedné z vedoucích světových zajišťoven. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Již posedmé v řadě byla Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolena Pojišťovnou roku v kategorii Specializovaný pojistitel.