Pomozte nám pomáhat

Vyberte, jaký projekt máme finančně podpořit!

Určete sami, koho máme za Vás podpořit částkou 400 Kč. Když se svým hlasem zapojí všichni, koho jsme o to požádali, věnujeme celkově částku přes 100 tisíc Kč.

Linka bezpečí

Dává dětem možnost promluvit si anonymně o jejich problémech. K těm tradičním se v době koronaviru přidávají obavy ze zvládnutí distanční výuky, nedostatek kontaktu s kamarády nebo obava ze ztráty zaměstnání rodičů. Více informací o projektu naleznete zde.


Cesta domů

Cesta domů poskytuje odbornou pomoc umírajícím a jejich blízkým. Provozuje domácí hospic a poradnu pro nevyléčitelně nemocné a jejich rodiny. Přispívá ke společenským změnám s cílem zlepšit péči o lidi na konci života. Více informací o projektu naleznete zde.


Kavárna Modrý domeček 

Kavárna Modrý domeček, kterou provozuje spolek Náruč, zaměstnává osoby s mentálním postižením a duševním onemocněním. Nachází se v Řevnicích, nedaleko od Berouna. Do finančních potíží se dostala už při jarní vlně koronaviru. Více informací o projektu naleznete zde.

V lednu 2021 sečteme částky ze všech uplatněných poukazů a zašleme každému subjektu celkově přidělenou sumu. Na závěr Vám dáme vědět, kolik peněz jsme i díky Vám věnovali.

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Vaše ERV Evropská

Naši partneři