ERV Evropská pojišťovna společně s jednotlivými cestovními kancelářemi intenzivně sleduje aktuální situaci
v Tunisku. Dle našich aktuálních informací se žádného z klientů ERV Evropské bezprostředně nedotkla situace, která nastala v tuniském letovisku Sousse.

Pokud jde o možné rušení dosud neuskutečněných zájezdů, z pojištění storna v rámci uzavřeného cestovního pojištění bohužel klientům nevzniká nárok na pojistné plnění. Doporučujeme klientům, kteří mají zakoupen zájezd do inkriminované oblasti, aby se obraceli na svou cestovní kancelář, která jim většinou nabídne změnu destinace či termínu. V takovém případě bude pojištění změněno v souladu s novou cestou.

Klienti, kteří jsou momentálně v Tunisku, jsou řádně pojištěni až do svého návratu do České republiky.

V případě dotazů jsou naši pracovníci připraveni poskytnout podrobné informace k aktuální situaci a dalšímu možnému postupu.


Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny


ERV Evropská pojišťovna je součástí největší světové skupiny cestovních pojišťoven, patří do rodiny ERGO a Munich Re, jedné z vedoucích světových zajišťoven. Toto silné mezinárodní zázemí jí umožňuje být i v České republice nositelkou světových trendů ve svém oboru. ERV pojišťovna nabízí nejširší spektrum vysoce kvalitních produktů od pojištění pro individuální jednorázové cesty přes celoroční pojištění až po skupinové pojištění pracovních cest. Již podeváté v řadě byla Asociací českých pojišťovacích makléřů zvolena Pojišťovnou roku v kategorii Specializovaný pojistitel.