Známe výsledky prestižních TTG Travel Awards za rok 2015

ERV Evropská již počtrnácté v řadě obhájila své prvenství

Praha, 23. února 2016 – V TTG Travel Awards 2015 opět zvítězila ERV Evropská pojišťovna a ocenění za nejlepší cestovní pojištění tak získala již čtrnáctkrát v řadě. Anketa je pořádána odborným časopisem pro cestovní ruch TTG Czech pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj a agentury CzechTourism.

I v roce 2015 se podařilo ERV Evropské pojišťovně obhájit prvenství v prestižní anketě TTG Travel Awards, ve které opět zvítězila v kategorii „Pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním“. Druhé místo obsadila Česká pojišťovna a na třetím místě pak skončila Allianz pojišťovna. „Velmi si vážíme letošního ocenění. Zvítězit čtrnáctkrát po sobě není vůbec jednoduché, protože konkurence je čím dál tvrdší. Letošní ocenění je ale důkazem toho, že náš důraz na kvalitu služeb je správný,“ říká ředitel obchodu a marketingu ERV Evropské pojišťovny Ondřej Rušikvas.

TTG Travel Awards je prestižní anketa vyhlašovaná již více než 40 let ve všech  zemích, kde vychází TTG. Pro oceněné společnosti jde o známku nejvyšší kvality u nás, v Itálii, Skandinávii, ve Velké Británii nebo v Asii. V České republice byla letos anketa vyhlášena již poosmnácté. „Evropská je nepopiratelnou jistotou v cestovním pojištění na našem trhu, což dokládá i její opakované vítězství v naší anketě, kde vítěze svými hlasy volí profesionálové v oboru. Myslím, že prvenství za rok 2015 je o to cennější, že loňský rok byl velmi turbulentním obdobím, především ve vztahu k novele zákona 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu,“ hodnotí výsledek ankety Amara Zemplinerová, majitelka a ředitelka TTG Czech.

ERV Evropská pojišťovna vítězí v anketě TTG Travel Awards pravidelně díky dlouhodobé snaze o co nejkvalitnější služby pro své klienty. V minulém roce ERV nabídla mimo jiné nové cestovní pojištění pro dlouhodobé studijní nebo pracovní stáže. „Naši klienti si také stále častěji uvědomují, že při plánování cestování je dobré myslet i na pojištění storna a odpovědnosti,“ říká Ondřej Rušikvas. Komplexní pojistnou ochranu získávají také klienti cestovních kanceláří, kteří si za zvýhodněných podmínek pořídí cestovní pojištění přímo při koupi zájezdu. Takové pojištění vždy koresponduje se strukturou a typem zájezdu. Delegáti všech CK jsou od ERV Evropské pojišťovny velmi dobře proškoleni a mohou ve všech destinacích klientům doporučovat prověřená zdravotnická zařízení. Klienti také nově mají k dispozici mobilní aplikaci „Moje Evropská,“ do které si mohou nahrát své osobní a cestovní doklady. V aplikaci má klient pohodlně veškeré informace o svém pojištění na jednom místě.

Vlastimil Divoký,
manažer marketingu a komunikace ERV Evropské pojišťovny