Pojištění dronů

Havarijní pojištění pro případ nehody i krádeže vloupáním

havárie, krádež vloupáním, loupež, neopatrné zacházení

platí v ČR i v zahraničí

zaplatíme opravu nebo úplně nový dron

7dní

bezkonkurenčně rychlé vyřízení škody

Létejte bez starostí už od 490 Kč/rok

Nenechte nic náhodě a pořiďte si havarijní pojištění. Ušetří Vám náklady na opravu dronu (nebo jeho ovládání či kamery) v případě nehody během letu nebo přistávání a poškození během přepravy. Pokud by došlo k úplnému zničení nebo Vám dron někdo ukradl, díky pojištění si budete moci koupit úplně nový.

Na co se pojištění dronů vztahuje?

  • havárie
  • krádež vloupáním, loupež
  • neopatrné zacházení
  • vandalismus
  • požár
  • živelní události

Dron máte pojištěný, ale co když se něco stane Vám?

Nezapomínejte při cestách do zahraničí na pojištění. Na dovolené se může stát cokoliv. Pokud jezdíte pravidelně, vyplatí se Vám celoroční pojištění.

Nejčastější dotazy

Pojištění dronu sjednáte u našich partnerských prodejců - MEGAPIXEL, Foto Škoda a Fotolab.

Více informací

Je nám líto, ale škody způsobené provozem dronu nejsou součástí pojištění.

Více informací

Pojištění se nevztahuje na škody, na které platí záruka poskytovaná výrobcem či prodejcem, vady na bateriích, odcizení z vozidla, škody způsobené opotřebením, korozí, erozí nebo oxidací, znečištěním a další případy uvedené v odstavci č. 4 zvláštních pojistných podmínek.

Více informací

Pojištění domácnosti platí jen v rámci ČR a vztahuje se na škody, ke kterým došlo v pojištěném objektu. Neochrání Vás proti poškození věcí neopatrným zacházením (většinou se vztahuje pouze na krádeže). Kromě toho má vysoké spoluúčasti.

Více informací

Pojistnou událost nahlaste jednoduše on-line. V sekci "Volnočasové aktivity" vyberte "Drony". Nezapomeňte přidat potřebné dokumenty - doklad o pojištění, účet za nákup dronu a/nebo fakturu za jeho opravu, případně pak také zprávu ze servisu, policejní protokol nebo letenku a palubní/zavazadlový lístek (v případě ztráty při letecké přepravě).

Nahlásit škodu

Podrobný popis pojištění

Naše pojištění dronů poskytuje nejširší pojistnou ochranu na českém trhu. V případě škody v ČR nebo v zahraničí Vám uhradíme náklady na opravu nebo pořízení nového dronu. Škodní události vyřizujeme do 7 pracovních dní, stačí vyplnit on-line formulář. Nezohledňujeme stáří dronu, takže dostanete voucher na úplně nový výrobek.

Pojištění dronu pro případ poškození, rozbití i krádeže sjednáte u našich partnerských prodejců - MEGAPIXELFoto ŠkodaFOTOLAB a DronPro.

Na co se pojištění vztahuje

  • havárie
  • na věci poškozené, zničené nebo odcizené krádeží vloupáním, loupeží či vandalismem, jejichž spáchání bylo potvrzeno policií
  • na poškození či zničení věci Vaším neopatrným zacházením – upuštění, náraz apod. (mechanické poškození)
  • na škody způsobené živelní událostí, kouřem, přepětím, podpětím nebo chybnou funkcí sprinklerového zařízení

Spoluúčast

V případě havárie nebo neopatrného zacházení se od pojistného plnění se vždy odečítá spoluúčast ve výši 30 % z ceny opravy nebo výrobku (minimálně 500 Kč). U všech ostatních pojistných událostí je spoluúčast 10 %.

Naši partneři