Pojištění mobilních telefonů

Chraňte svůj mobil proti krádeži vloupáním, rozbití a dalším rizikům

proti krádeži vloupáním, poškození i rozbití

platí v ČR i v zahraničí

zaplatíme opravu nebo úplně nový telefon

7dní

bezkonkurenčně rychlé vyřízení škody

Volejte bez starostí už od 490 Kč/rok

Rozbitý displej po pádu na beton? Znáte to, náhoda je blbec. Oprava nebo nový telefon Vás ale nemusí stát tolik peněz. Stačí si ho pojistit a my Vám zaplatíme náklady na opravu nebo dostanete voucher na nový. Pojištění je možné sjednat výhradně u našeho partnerského prodejce MEGAPIXEL.

Na co se pojištění mobilu vztahuje?

  • neopatrné zacházení (poškození, rozbití)
  • krádež vloupáním, loupež
  • přepětí v síti
  • požár
  • živelní události
  • vandalismus

Mobil máte pojištěný, ale co když se něco stane Vám?

Nezapomínejte při cestách do zahraničí na pojištění. Na dovolené se může stát cokoliv. Pokud jezdíte pravidelně, vyplatí se Vám celoroční pojištění.

Nejčastější dotazy

Pojištění sjednáte výhradně u našeho partnerského prodejce MEGAPIXEL.

Více informací

Pojišťujeme všechny značky mobilních telefonů (včetně modelů Apple iPhone a Samsung), které můžete zakoupit v prodejnách a na e-shopu MEGAPIXEL. Na značce nezáleží. Maximální cena telefonu je 35 000 Kč. Chcete-li pojistit dražší telefon, obraťte se prosím na svého prodejce.

Více informací

Pojištění se nevztahuje na ztrátu nebo krádež mobilu, který jste nechali bez dozoru. Neplatí také na škody, na které se vztahuje záruka poskytovaná výrobcem či prodejcem, vady na bateriích, běžné opotřebení nebo úmyslné poškození. Úplný seznam výluk najdete v odstavci č. 4 zvláštních pojistných podmínek.

Více informací

Pojištění domácnosti platí jen v rámci ČR a vztahuje se na škody, ke kterým došlo v pojištěném objektu. Neochrání Vás proti poškození věcí neopatrným zacházením (většinou se vztahuje pouze na krádeže). Kromě toho má vysoké spoluúčasti.

Více informací

Pojistnou událost nahlaste jednoduše on-line. V sekci "Volnočasové aktivity" vyberte "Mobilní telefony". Nezapomeňte přidat potřebné dokumenty - doklad o pojištění, účet za nákup mobilního telefonu a/nebo fakturu za jeho opravu, případně pak také zprávu ze servisu, policejní protokol nebo letenku a palubní/zavazadlový lístek (v případě ztráty při letecké přepravě).

Nahlásit škodu

Podrobný popis pojištění

Naše pojištění mobilních telefonů poskytuje nejširší pojistnou ochranu na českém trhu. V případě škody v ČR nebo v zahraničí Vám uhradíme náklady na opravu nebo pořízení nového telefonu. Škodní události vyřizujeme do 7 pracovních dní, stačí vyplnit on-line formulář. Nezohledňujeme stáří mobilních telefonů, takže dostanete voucher na úplně nový výrobek.

Pojištění telefonu proti poškození, rozbití nebo krádeži vloupáním sjednáte u našeho partnerského prodejce MEGAPIXEL.

Na co se pojištění vztahuje

  • na věci poškozené, zničené nebo odcizené krádeží vloupáním, loupeží či vandalismem, jejichž spáchání bylo potvrzeno policií
  • na poškození či zničení věci Vaším neopatrným zacházením – upuštění, náraz apod. (mechanické poškození)
  • na škody způsobené živelní událostí, kouřem, přepětím, podpětím nebo chybnou funkcí sprinklerového zařízení

Spoluúčast

Od pojistného plnění se vždy odečítá spoluúčast ve výši 25 % z ceny opravy nebo výrobku (minimálně 500 Kč).

Naši partneři