pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Balíčky pojištění do Maďarska

Cestování do Maďarska je v posledních několika letech na vzestupu. Míří tam každoročně více než 180 tisíc českých turistů. Jedním z největších lákadel je samozřejmě hlavní město Budapešť, tato východoevropská země však nabízí mnohem více. Ať už vyrážíte do Maďarska s jakýmkoli cílem, nezapomeňte se vybavit vhodným cestovním pojištěním. Předejdete tak zbytečným starostem a velkým finančním ztrátám v případě zdravotních komplikací.

Lázně a wellness

Maďarsko je známé především jako lázeňská lokalita. Hlavní město Budapešť je jedinou metropolí na světě, která má přes stovku činných vřídel a termálních pramenů. Není proto divu, že do Budapešti přijíždí turisté z celého světa. Zdejší voda má blahodárné účinky především na pohybový aparát. Wellness v Maďarsku ale nekončí Budapeští. Termální vodu o teplotě 30˚C si můžete užít i v jeskynních lázních Miskolctapolca. A milovníci wellness a architektury by neměli opomenout lázně v Makó, které na první pohled vypadají jako UFO posazené na louce. V Maďarsku zkrátka najdete vše, co se wellness týká, a to včetně suchých lázní či bahenních procedur. Na wellness výlet do Maďarska doporučujeme sjednat si pojištění Sbaleno K moři, které Vám pokryje veškerá rizika.

Aktivní dovolená

V Maďarsku však nemusíte jen odpočívat, nabízí se tu i celá řada možností, jak si dát také pořádně do těla. Místní rovinaté stezky vedoucí podél řek jsou doslova rájem pro milovníky cyklistiky. Na své si zde přijdou i pěší chodci, pro které je v Maďarsku na 11 tisíc kilometrů značených turistických cest. Sportovní dovolenou malebnou maďarskou krajinou nezapomeňte doplnit vhodným cestovním pojištěním pro případ nenadálých situací. Nejlepší pro Vás v tomto případě bude balíček pojištění Sbaleno Za poznáním

Vodní sporty

Další specifikum Maďarska jsou jeho vodní toky. Nachází se zde 28 vodních biotopů zasazených do krásné nedotčené přírody. Fanoušci vodních sportů si na své přijdou na konci Zlatého pobřeží v Siófoku, kde je místní nejznámější pláž pro surfaře. Oblíbenou vodní kratochvílí je zde také rafting a pádlování po místních řekách nebo plachtění na Balatonu. Vhodné cestovní pojištění je pro Vás v tomto případě Sbaleno Za poznáním. A milovníci extrémnějších zážitků, jako jsou vodní lyže nebo potápění, si také přijdou na své. V hlubinách jezera Palatinus se třeba nachází jedinečné podvodní muzeum. Pro tyto účely bude nejvhodnější balíček Sbaleno Na maximum.

Rodinná dovolená

Čerstvý vzduch, klid a ticho si můžete s rodinou užít ve venkovských oblastech Maďarska. Nahlédněte zde do zákulisí venkovských tradic a obyčejů a pochutnávejte si na maďarských specialitách. A v nejrozsáhlejší stepi Evropy, maďarských Hortobágách, se můžete těšit ze setkání se zvířaty, která nikde jinde neuvidíte. Na svých toulkách neopomeňte ani obec Hollókő, která byla mnohokrát označena za nejkrásnější místo Maďarska. V Maďarsku najdete také řadu překrásných hradů. A tatínci jistě ocení výlet do Poroszló, vyhledávané lokalitě k rybaření. Vybavte se pojištěním Sbaleno Za poznáním a užívejte si rodinnou dovolenou bez starostí.

Eurovíkend

Maďarsko si můžete užít i během prodlouženého víkendu. Kromě fanoušků již zmiňovaných lázní a přírodního bohatství ocení eurovíkend v Maďarsku takémilovníci kultury. Těm se tu nabízí rozsáhlá sbírka uměleckých děl v Muzeu krásných umění nebo v Národní galerii v Budínském hradu. Pro tyto případy je ideální balíček pojištění Sbaleno Za poznáním.

Další pojištění

Naši partneři