Jednorázové cestovní pojištění SingleTrip

Jediné flexi pojištění na trhu: 3 varianty, 7 možností rozšíření. Cestujte bez starostí výměnou za 2 minuty Vašeho času!

český lékař na telefonu 24/7

1,5 mil.

pojištěných klientů ročně

vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba

16 let

pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Jednorázové pojištění pro jednu cestu

Chystáte se do ciziny na dovolenou, studijně či pracovně? Jednorázové cestovní pojištění SingleTrip Vám bude spolehlivým partnerem na cestách! Pojistíme Vás pro cestu v délce 1 až 360 dní. Vybrat si můžete až 7 připojištění.

icon-hand-holding-medical-light
StandardVarianta se standardními limity pro pobytové zájezdy
 • Vhodné na jednorázové soukromé i služební cesty po Evropě i do světa až na 360 dní.
 • Lze rozšířit o Storno cesty, Nouzové situace, Zimní a rizikové sporty, Cesty autem nebo letadlem a Domácí mazlíčci.
od

44 Kč *

/ den
SingleTrip-Comfort-bar
ComfortVarianta s komfortním rozsahem a limity pro Vaši aktivní dovolenou
 • Vhodné na jednorázové soukromé i služební cesty po Evropě i do světa až na 360 dní.
 • Lze rozšířit o Storno cesty, Nouzové situace, Zimní a rizikové sporty, Cesty autem nebo letadlem a Domácí mazlíčci.
od

56 Kč *

/ den
SingleTrip-Premium-bar
PremiumVarianta pro ty, kdo vyžadují nejlepší rozsah, limity a služby
 • Vhodné na jednorázové soukromé i služební cesty po Evropě i do světa až na 360 dní.
 • Jako jediné obsahuje také pojištění odjezdu a narušení cesty.
 • Lze rozšířit o Storno cesty, Nouzové situace, Zimní a rizikové sporty, Cesty autem nebo letadlem a Domácí mazlíčci.
od

74 Kč *

/ den
* Cena za dospělého 18-69 při 10denní cestě po Evropě

Doktor na telefonu

MediCall

Součástí našeho cestovního pojištění je služba lékaře na telefonu. Pomůže Vám, když máte na dovolené zdravotní problém a nevíte, co v takové situaci dělat.

Nejčastější dotazy

Pojištění léčebných výloh zahrnuje úhradu nákladů na jakékoliv ošetření v nemocnici, případné operace či hospitalizaci. V rámci léčebných výloh je samostatný limit plnění pro zubní ošetření. Konkrétní výši limitů najdete v sekci "Podrobné informace" na této stránce.

Více informací

Ano, můžete, pojištění platí i pro chronicky nemocné. Podmínkou ale je, aby byl Váš zdravotní stav 6 měsíců před plánovaným odjezdem stabilizovaný, tedy aby onemocnění nezpůsobilo zdravotní komplikace, změnu léků nebo léčebného režimu.

Máme vlastní česky hovořící specializovanou asistenční službu, na kterou můžete volat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Osobně prověřujeme zdravotnická zařízení v turistických letoviscích, takže s námi máte jistotu, že o Vás bude vždy dobře postaráno. V partnerských nemocnicích navíc často nebudete muset ani nic platit, stačí jen podepsat účet. Díky mobilní aplikaci Moje Evropská s sebou nemusíte vozit žádné zbytečné papíry, kartičku cestovního pojištění máte při ruce. Naše pojistné podmínky jsou srozumitelné, takže se nemusíte bát je číst. V případě, že máme veškeré potřebné dokumenty, vyřídíme Vaši škodu většinou do 7 pracovních dnů. V období nejvyššího náporu letních škod (červenec - říjen) může vyřízení škodní události trvat bohužel i několik týdnů. Děkujeme za pochopení.

Více informací

Některé z karet obsahují pouze úrazové pojištění,v převážné většině nejsou limity pojistného plnění příliš vysoké a u léčebných výloh se vyskytuje vysoká spoluúčast (až ve výši 5 000 Kč). Většinou neobsahuje pojištění storna a dalších rizik spojených s cestováním. Spoléháte-li na pojištění v rámci platebních karet, pečlivě si ověřte. co zahrnuje a na koho se vztahuje.

Více informací

Když potřebujete lékaře, kontaktujte nejprve naši asistenční službu, která Vám doporučí vhodné zdravotní zařízení. V naší síti partnerských klinik nebudete většinou platit nic. V ostatních zařízeních zaplaťte nejvýše částku odpovídající 150 €, kterou Vám proplatíme po návratu do vlasti. Před úhradou vyšší částky neprodleně informujte naši asistenční službu.

Více informací

Příběhy našich klientů

Na dovolené na Lanzarote jsem byl hospitalizován s plicní embolií. Najednou jsem ucítil silnou bolest na hrudníku a velmi špatně se mi dýchalo. Naštěstí jsem se na doporučení asistenční služby rychle dostal do prověřené nemocnice, kde jsem nakonec ležel 5 dní. Všechno dobře dopadlo, ale místní doktoři mi nedoporučili cestu letadlem, a tak jsem musel zůstat na Lanzarote další 3 týdny a chodil jsem na kontroly. Manželka mohla po celou dobu zůstat se mnou a veškeré náklady včetně účtů za hotel a cestu zpět pokrylo pojištění. Nebýt vašich služeb a perfektní péče, nevím, co bychom dělali. Jsme vám moc vděční.

Pan Pavel D.
hospitalizovaný s plicní embolií na Kanárských ostrovech

Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištění

3 varianty cestovního pojištění

Cestovní pojištění SingleTrip je vhodné pro jednorázové cesty až na 360 dní. Nabízíme 3 varianty pojistné ochrany (Standard, Comfort a Premium). Vaše cestovní pojištění si navíc můžete doplnit až o 7 typů připojištění.
Jak se 3 varianty cestovního pojištění od sebe liší?

Všechny z nich zahrnují:

 • Pojištění léčebných výloh
 • Nonstop asistenční službu
 • Pojištění osobní odpovědnosti (pro případ, že někomu způsobíte škodu na zdraví či majetku)
 • Pojištění osobních věcí
 • Výdaje na opatrovníka (v případě, že Váš zdravotní stav bude vyžadovat pomoc další osoby)
 • Úrazové pojištění

Varianty Comfort a Premium mají kromě vyšších pojistných limitů navíc:

 • Pojištění zpoždění zavazadel
 • Pojištění náhradního pracovníka (v případě, že z vážných důvodů nebudete moct vykonávat práci, která byla účelem Vaší cesty, a bude za Vás vyslán náhradník) 
 • Pojištění odjezdu (pro případy, kdy kvůli zpoždění nebo stávce dopravce nestihnete odjezd či odlet na dovolenou)
 • Pojištění narušení cesty (kompenzace pro případy, kdy budete muset Vaši cestu předčasně zkrátit, přerušit nebo prodloužit)

Pojištění storna

Získejte 80 – 100 % peněz zpět za letenky, ubytování či zájezd, pokud z vážných důvodů nebudete moct odcestovat. Pojištění storna nabízíme ve dvou variantáchStorno a Storno Plus.

 • Základní varianta Storno se vztahuje pouze na samotného cestujícího, a jeho důvody, proč nemohl odcestovat. Zahrnuje hospitalizaci, úmrtí cestujícího, upoutání na lůžko, onemocnění. Je zde spoluúčast 20 %.
 • Vylepšená varianta Storno Plus se vztahuje nejen na cestujícího, ale i širší okruh osob. Pojištění Storno Plus rovněž zahrnuje téměř všechny doložitelné důvody. Můžete získat až 100% peněz za zájezd zpět (v případě hospitalizace či úmrtí), u ostatních důvodů je spoluúčast 20 %.

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující, je 500 000 Kč. Pojištění storna můžete sjednat až do 3 pracovních dní po objednání první cestovní služby či uhrazení zájezdu. Když do odjezdu zbývá méně než 15 dní, musíte pojištění sjednat v den objednání služby/úhrady zájezdu.

Možnosti připojištění

Ke každé z variant si můžete sjednat až 7 druhů připojištění. 

 • Připojištění zrušení cesty pomůže v situacích, kdy musíte Vaši svou cestu z vážných důvodů zrušit.
 • Připojištění zimních sportů vás ochrání při zimním sportování v zahraničí (lyžování, snowboarding, běh na lyžích).
 • Připojištění rizikových sportů se hodí v případě, že plánujete například potápění s přístrojem do 40 m, skialpinismus, via ferratu obtížnosti C, lyžování či snowboarding mimo vyznačené trasy, atd.
 • Připojištění nouzové situace Vám pomůže ve chvíli, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (např. nevpuštění do letadla). Vaše spoluúčast je 20 %.
 • Připojištění domácích mazlíčků (vztahuje se na veterinární péči i na případy, kdy Vaše zvířátko způsobí někomu škodu.
 • Připojištění cest autem po Evropě (zahrnuje opravu vozidla v zahraničí nebo jeho odtah zpět do ČR, myslí i na náhradní ubytování po dobu opravy vozidla).
 • Připojištění cesty letadlem řeší řadu situací spojených s letem, jako například odškodnění při zpoždění nebo zrušení letu.
   

Nabízené slevy

Pro děti do 18 let můžete sjednat pojištění s 50% slevou. Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská pak získáte 10% slevu na jakékoliv cestovní pojištění, které nabízíme online.

Cestujete častěji?

Pokud cestujete alespoň 3x ročně, vyplatí se Vám sjednat celoroční cestovní pojištění MultiTrip na celý rok. Kromě toho, že ušetříte peníze, nebudete před každou cestou muset myslet na to, že je potřeba sjednat pojištění. S námi můžete cestovat bez starostí.

Evropa / Svět
Co Vám uhradíme(limity v Kč)StandardComfortPremium
Léčebné výlohy10 000 00025 000 000100 000 000
Zubní ošetření25 00040 00060 000
Fyzioterapie60 00090 000120 000
Náhrada za pobyt v nemocnici *-20 00030 000
Psychologická pomoc-10 00020 000
Léčebné výlohy COVID-19anoanoano
Aktivní asistenceneomezeněneomezeněneomezeně
Převoz, přeložení a repatriacedo limitu léč. výlohdo limitu léč. výlohdo limitu léč. výloh
Převoz tělesných ostatkůdo limitu léč. výlohdo limitu léč. výlohdo limitu léč. výloh
Náklady na pohřeb150 000150 000150 000
Doprovázející, přivolaný100 000150 000200 000
Trvalé následky úrazu400 000600 0001 200 000
Úmrtí následkem úrazu200 000300 000600 000
Škoda na osobních věcech20 00060 000100 000
Cestovní doklady-10 00020 000
Věci zaměstnavatele **-anoano
Nákup nezbytných věcí ***-10 00020 000
Škoda na zdraví3 000 0006 000 00018 000 000
Škoda na majetku1 500 0003 000 0009 000 000
Právní zastoupení-200 000400 000
Zmeškání ****--5 000
Zpoždění ****--5 000
Zkrácení--20 000
Přerušení--50 000
Nevyužitá dovolená *****--10 000
Náhradní pracovník-25 00050 000

Vysvětlivky:*) 2 000 Kč za den,  **) do limitu osobních věcí, ***) 5 000 Kč za každých 12 hodin, ****) 1 000 Kč za každých 6 h, *****) 1 000 Kč za den.

Další pojištění

Naši partneři