pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Švýcarsko je oblíbenou alpskou destinací, která láká cestovatele z celého světa k výletům do přírody, poznávání měst i pestré kultury. V zimě oceníte skvělé podmínky pro lyžování, v létě si v horách a okolo průzračných jezer přijdou na své milovníci turistiky, cyklistiky i vodních sportů. Celoročně můžete navštívit řadu měst, odpočinout si ve wellness centrech a neměli byste vynechat ani ochutnávku místních specialit, jako je sýrové fondue nebo pravá švýcarská čokoláda.

Ve Švýcarsku sice všechno šlape jako hodinky, ale stát se může cokoliv a lékařské ošetření by se Vám mohlo opravdu prodražit. Neměli byste proto zapomínat na kvalitní cestovní pojištění.

V ERV Evropské jsme pro Vás připravili několik balíčků pojištění podle účelu Vaší cesty:

Turistika a cykloturistika

Švýcarskými Alpami vede 60 tisíc kilometrů turistických tras různé úrovně obtížnosti. Vybere si každý – ostřílení horalové, aktivní senioři i rodiny s kočárky. Podobně pestrý výběr pak čeká i na milovníky horských kol. V obou případech se nezapomeňte pojistit – nejvhodnější je pro Vás náš balíček pojištění Za poznáním.

Cestovní pojištění Švýcarsko 01

Lyžování a zimní sporty

Švýcarsko je kolébkou sjezdového lyžování, není proto divu, že je každoročně vyhledávanou zimní destinací. V nabídce je na tisíc kilometrů sjezdovek a středisko Sv. Mořic hostilo rovnou dvě zimní olympiády. Zimu si v Alpách užijí i pěší turisté a běžkaři, kteří zde najdou stovky zimních turistických a běžkařských cest.  Na cestu se pojistěte balíčkem Na lyže, který kryje veškerá rizika spojená se zimními sporty.

Cestovní pojištění Švýcarsko 02 Lyže

Odpočinek a wellness

Švýcarsko láká i milovníky dovolené v klidnějším tempu. Najdete zde totiž 9 certifikovaných wellness destinací, mimo jiné v Locarnu, Badenu nebo Gstaadu. Těšit se můžete na termální lázně a nejrůznější lázeňské procedury, fitnesspark, sauny a venkovní i vnitřní bazény. Wellness ve Švýcarsku ocení především mladé páry, senioři nebo rodiny s dětmi. A co se pojištění týče, tak vám bohatě postačí balíček pojištění K moři.

Cestovní pojištění Švýcarsko 03 Wellness

Rodinná dovolená

Švýcarsko je ideální volbou také pro rodiny s dětmi.  Nachází se zde více než 40 Kidshotelů zařízených především pro děti. A nabídka společných aktivit je více než pestrá. Komu nevyhovuje lenošení u moře, ale chce si dovolenou obohatit o překrásnou přírodu, sportovní vyžití a návštěvu kouzelných alpských měst, pro toho je Švýcarsko jako dělané. A balíček cestovního pojištění Za poznáním Vás ochrání i v případě nenadálých komplikací.

Cestovní pojištění Švýcarsko 04 rodinná dovolená

Cestovní pojištění je vaše jistota na cesty. Nedoporučujeme spoléhat se pouze na kartičku Evropského zdravotního pojištění. Nikdy totiž nevíte, co se vám na cestách může přihodit a v případě nejrůznějších zdravotních komplikací by vám Evropská kartička zdravotního pojištění nemusela stačit. Pojištění v rámci Evropské unie totiž nezahrnuje asistenční služby, nepokryje náklady na případný transport ani doplatky na ošetření či nákladné operace. Na naše cestovní pojištění se můžete spolehnout. Vy cestujete. My se staráme. 

Další pojištění

Naši partneři