Cestovní pojištění k moři

Standardní pojištění dovolené až na 90 dní
pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění Sbaleno K moři

Výhodný balíček pojištění, se kterým Vás nejen u moře nic nezaskočí. Odpočiňte si na dovolené bez starostí.
  • šité na míru pro dovolenou u moře
  • cesty vlastním autem i letecky
  • ideální pro odpočinek v zahraničních letoviscích
  • od 36 Kč/den

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Jaký je rozdíl mezi variantou K moři a Za poznáním?
V čem se naše služby liší od konkurence?
Jaké sporty jsou součástí pojištění a jaké je potřeba připojistit?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Na letní dovolené v Řecku si dcera zapíchla u večeře do krku kost, když jedla rybu. Od prvního kontaktu s asistenční službou, která v pozdních večerních hodinách přímo do hotelového pokoje poslala velmi schopnou lékařku, až po odvoz dcerky ZDARMA do ORL ordinace následný den, proběhlo vše bez problémů. Dcerka, dle pokynů lékařky, hodně pila a na ORL pan doktor už jen zkonstatoval, že dcerka má poškábané hrdlo :-). A vím, že skvělé služby Evropské nejsou "náhoda", jelikož vloni jsem lékaře během dovolené musela vyhledat já osobně, po pádu mi otekla noha. A spokojenost byla tatáž. I když by člověk takovéto "radosti" raději na dovolené vynechal, musím říct, že na druhou stranu můžu být ve velkém klidu, pokud jsme pojištění od ERV.

paní Martina U.
ošetření dcery na ostrově Kréta
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníV případě, že dostanete úpal, šlápnete na ježka nebo Vás budou trápit žaludeční problémy a budete potřebovat lékařskou pomoc, můžete se spolehnout, že se o Vás postaráme. Cestovní pojištění můžete sjednat za pár minut online, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce.

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Sbaleno K moři je výhodný balíček pojištění s dostatečnými limity a standardními službami na běžné cesty nejen k moři. Nabízíme ho ve dvou variantách podle toho, kam cestujete – po Evropě nebo do celého světa. Jistotu kvalitní zdravotní péče můžete mít už od 36 Kč/den.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh (vč. onemocnění COVID-19), asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Extra, který se vztahuje na mnoho dalších rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, jízdní kolo a další. Zakoupením balíčku ERV Extra si připojistíte také situace, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (nevpuštění na palubu).

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Pojištění budete mít téměř o 30 % levnější, než kdybyste si ho koupili samostatně.

V případě, že si vyberete variantu Storno, zaplatíte pouze 2,5 % z ceny zájezdu, letenky, ubytování apod. U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 5 % z celkové ceny služeb.

Pojištění storna se vztahuje i na situace, kdy jste nuceni zrušit svou cestu z důvodu onemocnění COVID-19 nebo před odjezdem z ČR nejste vpuštěni do letadla kvůli kontrole na COVID-19 (Storno Plus).

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující je 300 000 Kč. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Pro děti do 18 let můžete sjednat pojištění s 50% slevou. Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská pak získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Cestujete častěji?

Pokud cestujete alespoň 3x ročně, vyplatí se Vám sjednat cestovní pojištění MultiTrip na celý rok. Kromě toho, že ušetříte peníze, nebudete před každou cestou muset myslet na to, že je potřeba sjednat pojištění. S námi můžete cestovat bez starostí.

Co Vám uhradíme(limity v Kč)EvropaSvět
Léčebné výlohy3 000 0005 000 000
Zubní ošetření25 00030 000
Kompenzace pobytu v nemocnici *10 00020 000
Aktivní asistenceneomezeněneomezeně
Převoz, přeložení a přeprava2 000 0004 000 000
Repatriace tělesných ostatků1 000 0001 000 000
Opatrovník150 000200 000
Trvalé následky úrazu200 000200 000
Úmrtí následkem úrazu100 000100 000
Zavazadla15 00020 000
Škoda na zdraví1 000 0002 000 000
Škoda na majetku500 0001 000 000
Zimní sporty--
Rizikové sporty--
Zrušení cesty **lzelze
Doplňkové pojištěnílzelze

Vysvětlivky: *) 2 000 Kč za den, **) spoluúčast 20 %.

Další pojištění

Naši partneři