Cestovní pojištění k moři

Standardní pojištění dovolené až na 90 dní
Kalkulačka cestovního pojištění on-line
1/4

Kam cestujete?

síť center pomoci na všech kontinentech
1mil.
spokojených klientů na cestách každý rok
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění Sbaleno K mořiVýhodný balíček pojištění, se kterým Vás nejen u moře nic nezaskočí. Odpočiňte si na dovolené bez starostí.

  • šité na míru pro dovolenou u moře
  • cesty vlastním autem i letecky
  • ideální pro odpočinek v zahraničních letoviscích
  • od 36 Kč/den

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Jaký je rozdíl mezi variantou K moři a Za poznáním?
V čem se naše služby liší od konkurence?
Jaké sporty jsou součástí pojištění a jaké je potřeba připojistit?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Na dovolené na Lanzarote jsem byl hospitalizován s plicní embolií. Najednou jsem ucítil silnou bolest na hrudníku a velmi špatně se mi dýchalo. Naštěstí jsem se na doporučení asistenční služby rychle dostal do prověřené nemocnice, kde jsem nakonec ležel 5 dní. Všechno dobře dopadlo, ale místní doktoři mi nedoporučili cestu letadlem, a tak jsem musel zůstat na Lanzarote další 3 týdny a chodil jsem na kontroly. Manželka mohla po celou dobu zůstat se mnou a veškeré náklady včetně účtů za hotel a cestu zpět pokrylo pojištění. Nebýt vašich služeb a perfektní péče, nevím, co bychom dělali. Jsme vám moc vděční.

pan Pavel D.
hospitalizovaný s plicní embolií na Kanárských ostrovech
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníV případě, že dostanete úpal, šlápnete na ježka nebo Vás budou trápit žaludeční problémy a budete potřebovat lékařskou pomoc, můžete se spolehnout, že se o Vás postaráme. Cestovní pojištění můžete sjednat za pár minut on-line, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce.

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Sbaleno K moři je výhodný balíček pojištění s dostatečnými limity a standardními službami na běžné cesty nejen k moři. Nabízíme ho ve dvou variantách podle toho, kam cestujete – po Evropě nebo do celého světa. Jistotu kvalitní zdravotní péče můžete mít už od 36 Kč/den.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Plus, který se vztahuje na mnoho dalších a často opomíjených rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, jízdní kolo a další.

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Zaplatíte 3 % z ceny zájezdu nebo jednotlivých cestovních služeb. Maximální cena služeb, které pojistíme, je 300 000 Kč na pojistnou smlouvu, resp. rodinu nebo spolucestující. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Pro děti do 18 let můžete sjednat pojištění s 50% slevou. Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská pak získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Cestujete častěji?

Pokud cestujete alespoň 3x ročně, vyplatí se Vám sjednat cestovní pojištění MultiTrip na celý rok. Kromě toho, že ušetříte peníze, nebudete před každou cestou muset myslet na to, že je potřeba sjednat pojištění. S námi můžete cestovat bez starostí.

Co Vám uhradíme(limity v Kč)EvropaSvět
Léčebné výlohy3 000 0005 000 000
Zubní ošetření25 00030 000
Kompenzace pobytu v nemocnici *10 00020 000
Aktivní asistenceneomezeněneomezeně
Převoz, přeložení a přeprava2 000 0004 000 000
Repatriace tělesných ostatků1 000 0001 000 000
Opatrovník150 000200 000
Trvalé následky úrazu200 000200 000
Úmrtí následkem úrazu100 000100 000
Zavazadla15 00020 000
Škoda na zdraví1 000 0002 000 000
Škoda na majetku500 0001 000 000
Zimní sporty--
Rizikové sporty--
Zrušení cesty **lzelze
Doplňkové pojištěnílzelze

Vysvětlivky: *) 2 000 Kč za den, **) spoluúčast 20 %.

Další pojištění

Naši spokojení partneři a klienti