Cestovní pojištění
na poznávací pobyty

Rozsáhlé pojištění pro všechny až na 360 dní
pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění Sbaleno Za poznáním

Nejširší pojistná ochrana na běžné krátké i delší cesty do zahraničí. Ideální balíček služeb, se kterým budete připraveni na jakoukoliv neočekávanou situaci na poznávací dovolené.
  • eurovíkendy i delší poznávací pobyty
  • výšlapy do hor i za památkami
  • dlouhodobé studijní i pracovní stáže
  • od 43 Kč/den

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Jaký je rozdíl mezi variantou K moři a Za poznáním?
V čem se naše služby liší od konkurence?
Jaké sporty jsou součástí pojištění a jaké je potřeba připojistit?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Při cestě do Vietnamu jsme 2x přesedali a naše batohy se po cestě ztratily. Dorazily nakonec až po 2 dnech, takže jsme si museli koupit alespoň to nejnutnější a nějak to přežít. Když už jsme vyrazili na cestu, při jednom ze silných dešťů jsme promokli na kost a prochladli. Hned druhý den jsem začala pociťovat bolest v krku a horečku. Asistenční služba mi doporučila radši navštívit nemocnici a pomohla vše zařídit. Nakonec to byla angína, takže jsem dostala antibiotika. Museli jsme opět změnit plány a zůstat na jednom místě déle, za pár dní mi ale bylo dobře a mohli jsme opět pokračovat v cestě. Bylo to poprvé, co jsme na cestě řešili nějaké problémy a hned ne jednou. Pojištění pokrylo jak náklady na nákup náhradních věcí, tak ošetření a léky. A peníze nám po příjezdu do Čech vrátili do pár dnů. Vše bylo naprosto bezchybné.

paní Jitka N.
zpoždění zavazadel a léčení angíny ve Vietnamu
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníAť už vyrážíte do města, do přírody, na výšlap do hor nebo na delší poznávací pobyt v zahraničí, s naším pojištěním můžete cestovat bez starostí. Sjednáte ho za pár minut online, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce.

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Sbaleno Za poznáním je rozsáhlé pojištění, které lze sjednat až na 360 dní. Je vhodné na běžné cesty do zahraničí, na kterých se nechystáte dělat zimní nebo rizikové sporty. Má vyšší limity pojistného plnění než varianta K moři a samozřejmostí je vysoká úroveň našich služeb. Vybrat si můžete ze dvou variant podle toho, kam cestujete – po Evropě nebo do celého světa.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh (vč. onemocnění COVID-19), asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Extra, který se vztahuje na mnoho dalších rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, jízdní kolo a další. Zakoupením balíčku ERV Extra si připojistíte také situace, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (nevpuštění na palubu).

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Pojištění budete mít téměř o 30 % levnější, než kdybyste si ho koupili samostatně.

V případě, že si vyberete variantu Storno, zaplatíte pouze 2,5 % z ceny zájezdu, letenky, ubytování apod. U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 5 % z celkové ceny služeb.

Pojištění storna se vztahuje i na situace, kdy jste nuceni zrušit svou cestu z důvodu onemocnění COVID-19 nebo před odjezdem z ČR nejste vpuštěni do letadla kvůli kontrole na COVID-19 (Storno Plus).

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující je 300 000 Kč. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Pro děti do 18 let můžete sjednat pojištění s 50% slevou. Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská pak získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Pojištění v těhotenství

Jako jediní na trhu nabízíme cestovní pojištění pro těhotné ženy až do 2 měsíců před předpokládaným datem porodu. Pro těhotné jsou vhodná všechna naše pojištění, kvůli výši limitů doporučujeme variantu Sbaleno Za poznáním.

Cestujete častěji?

Pokud cestujete alespoň 3x ročně, vyplatí se Vám sjednat cestovní pojištění MultiTrip na celý rok. Kromě toho, že ušetříte peníze, nebudete před každou cestou muset myslet na to, že je potřeba sjednat pojištění. S námi můžete cestovat bez starostí.


 

Co Vám uhradíme(limity v Kč)EvropaSvět
Léčebné výlohy4 000 0006 000 000
Zubní ošetření25 00030 000
Kompenzace pobytu v nemocnici *10 00020 000
Aktivní asistenceneomezeněneomezeně
Převoz, přeložení a přeprava2 000 0004 000 000
Repatriace tělesných ostatků1 000 0001 000 000
Opatrovník150 000200 000
Trvalé následky úrazu400 000400 000
Úmrtí následkem úrazu200 000200 000
Zavazadla20 00030 000
Škoda na zdraví2 000 0004 000 000
Škoda na majetku1 000 0002 000 000
Zimní sporty--
Rizikové sporty--
Zrušení cesty **lzelze
Doplňkové pojištěnílzelze

Vysvětlivky: *) 2 000 Kč za den, **) spoluúčast 20 %.

Další pojištění

Naši partneři