pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Balíčky pojištění do Rakouska

Rakousko je perfektní destinace pro milovníky zimních sportů i vysokohorské turistiky. Nabízí nepřeberné množství lyžařských středisek těch nejlepších úrovní. Na panenskou přírodu Alp a vyhlášené hřebenové cesty jen tak nezapomenete. Rakousko je zkrátka oblíbené u všech sportovních nadšenců, je to ale také ideální volba pro rodinnou dovolenou. Pokud se chystáte do Rakouska, neměli byste zapomínat na vhodné cestovní pojištění. I zde Vás totiž mohou potkat různé nepříjemnosti, ať už je účel Vaší cesty jakýkoli. Pojištění na cesty Vám kryje záda i při těch nejbanálnějších úrazech a onemocněních.

V ERV Evropské jsme pro Vás připravili několik balíčků pojištění podle účelu Vaší cesty:

Horská turistika a cykloturistika

Rakouské Alpy přímo vybízejí k aktivně strávené dovolené – ať už jste příznivci vysokohorské turistiky nebo třeba cyklistiky. Štýrsko láká na túry v korunách stromů, Tyrolsko je zase populární pro své hřebenové cesty napříč alpskými vrchy. S každým výletem do hor je ale zapotřebí myslet na potenciální rizika – od vyvrknutého kotníku až po pád ze skály. Lékařské ošetření se v případě takové nehody může snadno vyšplhat až ke statisícům. Cestovní pojištění by proto určitě mělo být na seznamu věcí, které nesmíte zapomenout. Rozmyslete si dobře, jaké sporty plánujete na dovolené dělat. Na běžnou turistiku nebo výlety na kole Vám bude stačit balíček Za poznáním, na rizikové sporty, jako jsou například ferraty nebo turistika nad 3 000 m n. m., je nejlepší volbou balíček Na maximum.

Cestovní pojištění Rakousko 03

Lyžování a zimní sporty

Rakouské Alpy jsou oblíbenou a vyhledávanou destinací pro milovníky zimních sportů. Každoročně jenom na Kaprun vyráží statisíce lyžařů - od úplných začátečníků až po ostřílené sjezdaře. Ale i v případě jakékoli nehody na svahu platí, že ošetření byť banálního úrazu se může vyšplhat do značných částek. Pro aktivní zimní dovolenou je tedy nejvýhodnější sjednat si nás balíček pojištění Na lyže.

Cestovní pojištění Rakousko 02

Město a kultura

Rakousko se pyšní bohatou kulturní historií. Její milovníci si zde mohou vychutnat hudební scénu, navštívit světově známé galerie i klenoty evropské architektury. Nenechte se ale mýlit, i při Vašich toulkách po Vídni nebo Salzburgu je vhodné se pro všechny případy pojistit. Speciální balíček pojištění Za poznáním pokryje veškeré eventuality a Vy si tak můžete bez starostí užívat krásy rakouských měst.

 

Cestovní pojištění Rakousko 01

Rodinná dovolená

Rakousko je zemí jako stvořenou pro rodinnou dovolenou. Nabízí totiž tu správnou kombinaci sportovního vyžití, úchvatné alpské přírody i poklidného lenošení u jezer, které neodolá nikdo z dětí ani dospělých. Pro tento typ cest je ideální zvolit cestovní pojištění Za poznáním, které pokryje všechny možné případné komplikace, které vás během rodinné dovolené mohou potkat.

Wellness a termály

Pokud dáváte přednost dovolené v klidnějším tempu, pravděpodobně jste si oblíbili alpské wellness a termály v Salzbursku a Tyrolsku. Rakousko nabízí řadu možností na odpočinkovou dovolenou počínaje lázeňskými procedurami, přes alpské meditace a duchovními cvičeními konče. I v takovém případě vám bude nejlépe vyhovovat pojištění do zahraničí Za poznáním.

Za prací či za studiem

Do Rakouska vyjíždí každoročně také řada studentů na výměnné či studijní pobyty a zahraniční stáže. Pro ty je nejvhodnější balíček S batohem do 28. Výjezdy za obchodními partnery a klienty neminou ani zaměstnance či majitele firem, pro které je na míru dělané pojištění BusinessTravel. Ať už se tedy chystáte do Rakouska na delší či kratší pobyt, poskytneme Vám vždy odpovídající cestovní pojištění podle Vaší cesty.

Cestovní pojištění Rakousko 04

Eurovíkend

Pokud plánujete prodloužený víkend v Rakousku, pak je pro Vás jako dělaný balíček Za poznáním. Ať už svůj prodloužený víkend vyplníte kulturními zážitky, prohlídkou rakouských památek nebo návštěvou vinných sklípků, s ERV Evropskou máte o klid postaráno. Studenti navíc mohou využít speciálního balíčku S batohem do 28.

Vyrážíte-li kamkoli do zahraničí, sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být vždy součástí Vašich příprav. Nezapomeňte, že kartička Evropského pojištění Vám ve většině případů nebude stačit. Ošetří Vás s ní pouze ve státních zdravotnických zařízeních a počítejte také s doplatky. Dovolená se tak může opravdu prodražit.

Naše cestovní pojištění se navíc nevztahuje výhradně na léčebné výlohy. Zahrnuje také pojištění ztráty nebo poškození zavazadel a jste chráněni i pro případ, pokud sami způsobíte škodu na zdraví či majetku někomu jinému.

Můžete tak cestovat zcela bez starostí a s vědomím, že se o Vás v případě jakýchkoli komplikací vždy postarají ti nejlepší odborníci.
 

Další pojištění

Naši partneři