Cestovní pojištění
pro mladéZákladní úroveň pojistné ochrany až na 360 dní

síť center pomoci na všech kontinentech
750
tisíc spokojených klientů každý rok
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
15let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění Sbaleno S batohem do 28Kvalitní pojištění na jakékoliv dobrodružství. Ideální na víkend i na pár měsíců.

  • prázdninové cestování studentů a mladých do 28 let
  • levné cestování na vlastní pěst
  • školní zájezdy, Erasmus a jiné studijní stáže v zahraničí
  • pracovní stáže, work & travel a au-pair pobyty
  • od 25 Kč/den

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Od kdy pojištění platí?
Jaký je rozdíl mezi pojištěním Sbaleno na 360 dní a celoročním pojištěním MultiTrip?
Jaké sporty jsou součástí pojištění a jaké je potřeba připojistit?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Vyrazili jsme s kamarády na prodloužený víkend do Berlína, kde jsme si půjčili kola. Jeli jsme po hlavní, ale z vedlejší silnice jelo auto a řidič nezvládnul dobrzdit. Skončila jsem v nemocnici s otřesem mozku a zlomenou nohou. Mohlo být hůř. Díky tomu, že ostatní zavolali hned na asistenční službu, dostala jsem se na kliniku, kde jsem nakonec za ošetření nemusela nic platit a po pár dnech mi zajistili převoz do Prahy. Nebýt pojištění, vyšel by mě víkend asi draho. Příští rok se chystám na Erasmus a těchto zkušenostech už vím, že se může stát cokoliv. Do zahraničí už jedině s vámi. Ještě jednou díky!

Barbora B.
hospitalizovaná po nehodě v Německu
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníAť už právě plánujete itinerář cesty nebo už balíte, pojištění můžete sjednat za pár minut on-line, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce a už Vám nebude bránit nic v tom, abyste si užili víkend, týden nebo třeba celý rok v zahraničí na maximum!

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Sbaleno S batohem do 28 je výhodný balíček pro všechny studenty a mladé lidi do 28 let s dostatečně vysokými limity pro cesty do evropských i mimoevropských zemí.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh, asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Plus, který se vztahuje na mnoho dalších a často opomíjených rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, jízdní kolo a další.

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Zaplatíte 3% z ceny zájezdu nebo jednotlivých cestovních služeb. Maximální cena služeb, které pojistíme, je 300 000 Kč na pojistnou smlouvu, resp. rodinu nebo spolucestující. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Pro děti do 18 let můžete sjednat pojištění s 50% slevou. Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská pak získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Cestujete častěji?

Pokud cestujete alespoň 3x ročně, vyplatí se Vám sjednat cestovní pojištění MultiTrip na celý rok. Kromě toho, že ušetříte peníze, nebudete před každou cestou muset myslet na to, že je potřeba sjednat pojištění. S námi můžete cestovat bez starostí.

Další pojištění

Naši spokojení partneři a klienti