Cestovní pojištění
pro mladé

Základní úroveň pojistné ochrany až na 360 dní
pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění Sbaleno S batohem do 28 let

Kvalitní pojištění na jakékoliv dobrodružství. Ideální na víkend i na pár měsíců.
  • prázdninové cestování studentů a mladých do 28 let
  • levné cestování na vlastní pěst
  • školní zájezdy, Erasmus a jiné studijní stáže v zahraničí
  • pracovní stáže, work & travel a au-pair pobyty
  • od 25 Kč/den

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Od kdy pojištění platí?
Jaký je rozdíl mezi pojištěním Sbaleno na 360 dní a celoročním pojištěním MultiTrip?
Jaké sporty jsou součástí pojištění a jaké je potřeba připojistit?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Vyrazili jsme s kamarády na prodloužený víkend do Berlína, kde jsme si půjčili kola. Jeli jsme po hlavní, ale z vedlejší silnice jelo auto a řidič nezvládnul dobrzdit. Skončila jsem v nemocnici s otřesem mozku a zlomenou nohou. Mohlo být hůř. Díky tomu, že ostatní zavolali hned na asistenční službu, dostala jsem se na kliniku, kde jsem nakonec za ošetření nemusela nic platit a po pár dnech mi zajistili převoz do Prahy. Nebýt pojištění, vyšel by mě víkend asi draho. Příští rok se chystám na Erasmus a po těchto zkušenostech už vím, že se může stát cokoliv. Do zahraničí už jedině s vámi. Ještě jednou díky!

Barbora B.
hospitalizovaná po nehodě v Německu
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníAť už právě plánujete itinerář cesty nebo už balíte, pojištění můžete sjednat za pár minut on-line, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce a už Vám nebude bránit nic v tom, abyste si užili víkend, týden nebo třeba celý rok v zahraničí na maximum!

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Sbaleno S batohem do 28 je výhodný balíček pro všechny studenty a mladé lidi do 28 let s dostatečně vysokými limity pro cesty do evropských i mimoevropských zemí.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje pojištění léčebných výloh (vč. onemocnění COVID-19), asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zavazadel a odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku jiných osob.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Pojištění budete mít téměř o 30 % levnější, než kdybyste si ho koupili samostatně.

V případě, že si vyberete variantu Storno, zaplatíte pouze 2,5 % z ceny zájezdu, letenky, ubytování apod. U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 5 % z celkové ceny služeb.

Pojištění storna se vztahuje i na situace, kdy jste nuceni zrušit svou cestu z důvodu onemocnění COVID-19 nebo před odjezdem z ČR nejste vpuštěni do letadla kvůli kontrole na COVID-19 (Storno Plus).

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující je 300 000 Kč. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Pro děti do 18 let můžete sjednat pojištění s 50% slevou. Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská pak získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Cestujete častěji?

Pokud cestujete alespoň 3x ročně, vyplatí se Vám sjednat cestovní pojištění MultiTrip na celý rok. Kromě toho, že ušetříte peníze, nebudete před každou cestou muset myslet na to, že je potřeba sjednat pojištění. S námi můžete cestovat bez starostí.

Co Vám uhradíme(limity v Kč)EvropaSvět
Léčebné výlohy3 000 0003 000 000
Zubní ošetření25 00030 000
Kompenzace pobytu v nemocnici *- -
Aktivní asistenceneomezeněneomezeně
Převoz, přeložení a přeprava1 000 0002 000 000
Repatriace tělesných ostatků250 000250 000
Opatrovník--
Trvalé následky úrazu200 000200 000
Úmrtí následkem úrazu100 000100 000
Zavazadla10 00010 000
Škoda na zdraví1 000 0002 000 000
Škoda na majetku500 0001 000 000
Zimní sporty--
Rizikové sporty--
Zrušení cesty **lzelze
Doplňkové pojištění--

Vysvětlivky: *) 2 000 Kč za den, **) spoluúčast 20 %.

Další pojištění

Naši partneři