Jediní specialisté na cestovní pojištění

Vy cestujete. My se staráme. Už více než 100 let.

pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19

1mil.

spokojených klientů na cestách každý rok

vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba

16x

v řadě pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Máte pojistnou událost? Nahlaste ji jednoduše online. Škodu vyřídíme do 7 pracovních dnů!

Nahlásit škodu

Více informací

+420 221 860 860

Jste u nás pojištěni a vaši pracovníci se chystají do zahraničí? Nahlaste nám jejich cestu online.

Nahlásit pracovní cestu

Zjistěte více o firemním cestovním pojištění. Mezi naše klienty patří 60 ze 100 největších firem v ČR a další významné společnosti.

Pojištění pro firmy

Sjednejte si pojištění s 10% slevou, získejte přehled o vašich smlouvách, jednoduše prodlužte pojištění nebo nahlaste škodu.

Nejčastější dotazy

Aktuální stanovisko ERV Evropské pojišťovny k situaci kolem COVID-19 naleznete pod odkazem níže.

Koronavirus

Aktuální stanovisko ERV Evropské pojišťovny k situaci kolem povinného pojištění občanskoprávní odpovědnosti při zimní dovolené v Itálii naleznete pod odkazem níže.

Lyžování v Itálii

Když cestovní kancelář, u které jste měli zakoupený zájezd, zkrachovala (ocitla se v insolvenci) a byla pro tento případ pojištěná u ERV Evropské, postupujte prosím podle návodu pod odkazem níže.

Krach CK

Ano. Závažné poškození bydliště, k němuž došlo méně než 30 dní před odjezdem, je jedním z důvodů pro uplatnění našeho pojištění storna (u pojištění prodávaných v CK nebo varianty Storno Plus). Nad rámec pojistných podmínek jsme se navíc rozhodli uznat storno i v případech, kdy dojde k poškození bydliště u rodinných příslušníků, tj. rodičů, dětí či sourozenců.

Více informací

Některé z karet obsahují pouze úrazové pojištění, v převážné většině nejsou limity pojistného plnění příliš vysoké a u léčebných výloh se vyskytuje vysoká spoluúčast (až ve výši 5 000 Kč). Většinou neobsahuje pojištění storna a dalších rizik spojených s cestováním. Spoléháte-li na pojištění v rámci platebních karet, pečlivě si ověřte. co zahrnuje a na koho se vztahuje.

Více informací

Příběhy našich klientů

Chystali jsme se s rodinou na týdenní dovolenou na Mallorku. Tři dny před odjezdem syna začalo silně bolet břicho, a tak jsme jeli na pohotovost. V nemocnici byl potvrzen akutní zánět slepého střeva a místo dovolené musel syn okamžitě na operaci. Naštěstí jsme měli pojištění storna, takže se nám vrátila velká část peněz a na dovolenou pojedeme později. Hlavně, že je syn v pořádku. Zrušení cesty bylo nakonec snadné, s nadsázkou se dá říct, že peníze přišly na účet dřív, než jsme vybalili kufry připravené na cestu. Tak rychlé vyřízení celé záležitosti jsme opravdu nečekali a ještě jednou děkujeme.

paní Edita S.
hospitalizace syna před odjezdem do Španělska

Další zkušenosti našich klientů

Další pojištění

Naši partneři