pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Balíčky pojištění na Slovensko

Pokud se chystáte na Slovensko, neměli byste zapomínat na vhodné cestovní pojištění. K našim východním sousedům každoročně vyjíždí kolem 300 tisíc Čechů. A ať už cestujete pracovně či vyrážíte za vysokohorskou turistikou, na lyže nebo relaxovat, nezapomeňte, že i zde vás mohou potkat různé nepříjemnosti. Cestovní pojištění vám kryje záda i při těch nejbanálnějších úrazech. Naše pojištění Sbaleno se navíc nevztahuje výhradně na léčebné výlohy. V rámci cestovního pojištění Sbaleno máte zajištěna také svá zavazadla pro případ jejich ztráty či poškození. A jste chráněni i v případě, že sami způsobíte škodu na zdraví či majetku někomu jinému.

V ERV Evropské jsme pro vás připravili několik balíčků podle typu vaší cesty:

Za horskou turistikou

Slovenské Tatry přímo vybízí k aktivně strávené dovolené - ať už jste příznivci turistiky nebo třeba cyklistiky. S každým výletem do hor je ale zapotřebí myslet na potenciální rizika - od vyvrknutého kotníku až po pád ze skály. A také na to, že zásahy horské služby jsou na Slovensku zpoplatněny. Případná nehoda se proto velmi snadno může vyšplhat až ke statisícům. Proto by sjednání cestovního pojištění mělo být součástí příprav vaší dovolené. Nejlepší volba je v tomto případě balíček Za poznáním nebo pro studenty S batohem do 28.

Na lyže

Tatry si i v zimních měsících našly své milovníky, a tak každoročně přivítají na desetitisíce nadšenců zimních sportů. I v tomto případě platí, že při nehodě se zásah horské služby může vyšplhat do horentních sum. Pro aktivní zimní dovolenou je tedy nejvýhodnější sjednat si balíček Na lyže od ERV Evropské. Inspiraci na zimní dovolenou v Tatrách jsme pro vás připravili na našem blogu.

Za odpočinkem a relaxací

Pokud dáváte přednost dovolené v klidnějším tempu, pravděpodobně volíte slovenský Liptov se svými aquaparky a termálními lázněmi. Je to ideální dovolená, chcete-li strávit romantický víkend či poklidný týden s rodinou. V takovém případě vám bude nejlépe vyhovovat pojištění Za poznáním.

Za studiem

Na Slovensko vyjíždí každoročně také řada studentů na výměnné či studijní pobyty a zahraniční stáže. Pro ty je nejvhodnější balíček S batohem do 28. S vhodným cestovním pojištěním můžete bez obav vyrážet vstříc novým zkušenostem.

Za prací

Zahraniční výjezdy za partnery a klienty neminou ani zaměstnance či majitele firem, pro které je na míru dělaný BusinessTravel. Ať už se tedy chystáte na Slovensko na delší či kratší pobyt, u ERV Evropské najdete vždy odpovídající cestovní pojištění.

Eurovíkend

Pokud plánujete prodloužený víkend na Slovensku, pak je pro vás jako dělaný balíček Za poznáním. Ať už svůj prodloužený víkend vyplníte kulturními zážitky, sportem nebo prohlídkou slovenských památek, s ERV Evropskou máte o klid postaráno. Studenti navíc mohou využít speciálního balíčku S batohem do 28.

Vyrážíte-li kamkoli do zahraničí, sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být vždy součástí vašich příprav. A nezapomeňte - Evropská kartička pojištění, podobně jako u jiných destinací, nemusí být vždy dostatečným řešením. Často totiž zahrnuje vysoké spoluúčasti a nevztahuje se na lékařský transport. V případě nenadálé situace se vám tak zanedbání cestovního pojištění nemusí vyplatit.

Další pojištění

Naši partneři