Cestovní pojištění na lyže

Nezbytné pojištění pro zimní sporty až na 90 dní
pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění Sbaleno Na lyže

Komplexní pojištění pro případ jakékoliv nehody na sjezdovce včetně odpovědnosti za škodu. Zajistíme Vám převoz vrtulníkem, ošetření v dobré nemocnici i případnou dopravu domů.
  • pro všechny lyžaře, běžkaře i snowboardisty
  • všechny druhy aktivní zimní dovolené
  • pro případ jakékoli nehody či srážky na svahu
  • od 48 Kč/den

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Zahrnuje pojištění Sbaleno Na lyže převoz vrtulníkem?
Jaké sporty jsou součástí pojištění a jaké je potřeba připojistit?
V čem se naše služby liší od konkurence?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Během lyžování v Alpách jsem měl vážnou nehodu. Při pádu jsem utrpěl otřes mozku, zlomil si klíční kost a natrhnul ledvinu. Ze sjezdovky mě musel převézt vrtulník přímo do nejbližší nemocnice, kde mi udělali potřebná vyšetření. Ledvinu bylo potřeba okamžitě operovat, asistenční služba mi tedy zařídila letecký převoz na soukromou kliniku, kde jsem ležel 10 dní. Manželka se vrátila domů na Vánoce za dětmi a pak za mnou zase přijela, náklady na dopravu pokrylo pojištění. Po celou dobu jsem byl v kontaktu s koordinátory z asistence, odvedli opravdu skvělou práci. Díky nim jsem měl tu nejlepší možnou péči. Dokud se člověku něco nestane, nepozná rozdíl.

pan Filip S.
mnohočetná zranění při nehodě na sjezdovce v Rakousku
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníKaždý třetí úraz z lyží je vážný, ze snowboardu dokonce každý druhý. Helma a další ochranné pomůcky dokážou zmírnit následky nehod a srážek jen částečně. Celkové náklady na léčbu úrazů ze zimních sportů se mohou vyšplhat vysoko, a proto se cestovní pojištění opravdu vyplatí. Sjednáte ho za pár minut on-line, i z Vašeho mobilu. Smlouva a kartička pojištění Vám přijde po zaplacení do e-mailu, a pokud si stáhnete naší mobilní aplikaci Moje Evropská, nebudete je ani muset tisknout. Vše potřebné budete mít vždy při ruce.

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Sbaleno Na lyže je komplexní pojištění s dostatečnými limity a standardní vysokou úrovní služeb pro neočekávané situace, které mohou nastat během zimní dovolené. Pojistit se můžete až na 90 dní – stačí tedy jak na prodloužené víkendy, běžnou týdenní dovolenou, tak na delší pobyty v zahraničí. Vybrat si můžete ze dvou variant podle toho, kam cestujete – po Evropě nebo do celého světa.

Rozsah pojištění

Sbaleno Na lyže zahrnuje pojištění léčebných výloh včetně převozu vrtulníkem, asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, krádeže či poškození zimního vybavení a dalších zavazadel. Pokryje také náklady na nájem náhradního vybavení, prodloužení pobytu kvůli lavině a součástí je i kompenzace v případě, že budete muset dovolenou ze zdravotních důvodů ukončit dříve. Samozřejmostí je odpovědnost za škodu na zdraví či majetku osob, které srazíte na sjezdovce.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Extra, který se vztahuje na mnoho dalších rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, jízdní kolo a další. Zakoupením balíčku ERV Extra si připojistíte také situace, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (nevpuštění na palubu).

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Pojištění budete mít téměř o 30 % levnější, než kdybyste si ho koupili samostatně.

V případě, že si vyberete variantu Storno, zaplatíte pouze 2,5 % z ceny zájezdu, letenky, ubytování apod. U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 5 % z celkové ceny služeb.

Pojištění storna se vztahuje i na situace, kdy jste nuceni zrušit svou cestu z důvodu onemocnění COVID-19 nebo před odjezdem z ČR nejste vpuštěni do letadla kvůli kontrole na COVID-19 (Storno Plus).

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující je 300 000 Kč. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Pro děti do 18 let můžete sjednat pojištění s 50% slevou. Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská pak získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme on-line.

Cestujete častěji?

Pokud cestujete alespoň 3x ročně, vyplatí se Vám sjednat cestovní pojištění MultiTrip na celý rok. Kromě toho, že ušetříte peníze, nebudete před každou cestou muset myslet na to, že je potřeba sjednat pojištění. S námi můžete cestovat bez starostí.

Co Vám uhradíme(limity v Kč)EvropaSvět
Léčebné výlohy5 000 0007 000 000
Zubní ošetření25 00030 000
Kompenzace pobytu v nemocnici *10 00020 000
Aktivní asistenceneomezeněneomezeně
Převoz, přeložení a přeprava2 000 0004 000 000
Repatriace tělesných ostatků1 000 0001 000 000
Opatrovník150 000200 000
Trvalé následky úrazu400 000400 000
Úmrtí následkem úrazu200 000200 000
Zavazadla30 00040 000
Škoda na zdraví2 000 0004 000 000
Škoda na majetku1 000 0002 000 000
Zimní sportyanoano
Rizikové sporty--
Zrušení cesty **lzelze
Doplňkové pojištěnílzelze

Vysvětlivky: *) 2 000 Kč za den, **) spoluúčast 20 %.

Další pojištění

Naši partneři