Které cestovní pojištění je pro vás to pravé a nejvíce se vyplatí?

Datum:

Může se zdát, že nabídka cestovních pojištění vypadá jako džungle, ve které se člověk těžko orientuje. Abyste to měli s výběrem jednodušší, sepsali jsme pro vás výhody jednotlivých balíčků, podle kterých se snadno zorientujete. Podívejte se s námi, jaké pojištění se vám nejvíce vyplatí.

Cestování na hory a cestovní pojištění k sobě patří

Když se chystáte k moři

Chystáte se vyrazit odpočívat na vyhřáté pláže, pozorovat západy slunce a užívat si šumění vln? Pak je pro vás nejvhodnější balíček cestovního pojištění K moři, který v sobě obsahuje všechno, co budete na tento typ dovolené potřebovat – pojištění až na 90 dní dlouhou dovolenou, dopravu autem nebo letadlem a všechny rekreační sporty, které budete mít chuť si užít.

Když jedete na zkušenou

Pokud vám odpočinková dovolená na pláži nic neříká a chystáte se objevovat další kouty zeměkoule, tak je pro vás ideální balíček cestovního pojištění Za poznáním. Tohle rozsáhlé pojištění je možné sjednat až na 360 dní a proto se výborně hodí nejen na prodloužené víkendy po Evropě, ale také na delší studijní a pracovní pobyty v cizině. Kromě poznávání památek a zmíněných delších cest je vhodné také na výšlapy do hor. Pokud vám ještě nebylo 28 let, tak se podívejte na levnější variantu – balíček cestovního pojištění S batohem do 28. Také nabízí pojistnou ochranu až na 360 dní a výborně se hodí na studijní stáže, au-pair a work & travel pobyty, Erasmus i delší prázdninové cestování. 
 
Cestování vlakem za poznáním Sri Lanka

Když milujete zimní sporty

Zbožňujete, když vám čerstvě napadaný prašan křupe pod nohama? Když sjíždíte několikakilometrové sjezdovky s výhledem na zasněžené vrcholky hor? Pak je pro vás balíček cestovního pojištění Na lyže jako dělaný. Vztahuje se na všechny zimní sporty až na 90 dní. Bohatě vám tedy vystačí na prodloužené víkendy, běžnou týdenní dovolenou i na delší pobyty v zahraničí. Můžete si vybrat ze dvou variant – po Evropě nebo po celém světě. Toto pojištění má dostatečně vysoké limity a pamatuje nejen na pády, ale také na případné srážky na svahu. Pokrývá i náklady na zapůjčení náhradního vybavení a na prodloužení pobytu kvůli lavině. A to se vyplatí. 
 
Lyže, hory, sporty a cestovní pojištění jdou dohromady

Když milujete aktivní dovolenou

Pokud jsou pro vás všechny výše zmíněné varianty stále „málo“, protože si chcete užít každou volnou chvilku Na maximum, tak je pro vás nejvhodnější právě stejnojmenný balíček, cestovní pojištění aktivních sportů Na Maximum. Je navržený tak, aby všem amatérským nadšencům do rizikových sportů kryl záda. Vy tak můžete v klidu zdolávat hřebeny hor do 5 000 metrů nad mořem a potápět se do 40 metrů pod mořem. Zde najdete celý seznam sportů, které se řadí do rizikových. Pokud patříte mezi profesionální sportovce, nebo jste v seznamu rizikových sportů nenašli váš sport (bojová umění, heliskiing, závody motorových vozidel,…), rádi vás pojistíme individuálně. 
 
Potapěči na dovolené s cestovním pojištěním

Když je cestování vaše vášeň

Pokud jezdíte do ciziny minimálně 3x ročně, tak se vám vyplatí celoroční pojištění MultiTrip. Nebudete muset myslet na zařizování pojištění před každou cestou a ušetříte čas i peníze. Vaše cesty mohou být dlouhé až 45 dní každá a všechny potřebné dokumenty i kontakty máte přehledně v mobilní aplikaci Moje Evropská. Budete mít pojištěné také storno zájezdů, letenek i ubytování, věci, které patří vašemu zaměstnavateli jako je notebook nebo telefon. Poskytuje nejširší pojistnou ochranu na českém trhu. Pokud je vám vlastní heslo: „Všude dobře, tak co doma“, je to pro vás správná volba.

 
Cestování po světě s cestovním pojištěním je pohoda

Ke všem balíčkům dostanete stejný servis – česky hovořící specializovanou asistenční službu, která je vám k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Péči ve zdravotnických zařízeních, která jsme osobně prověřili. Proto víme, že v nich o vás bude skvěle postaráno. A mnoho dalších výhod. Už máte jasno, jaké cestovní pojištění se vám hodí nejvíce? Přejeme vám pohodové poznávání krás světa. Vy cestujete. My se staráme. 

Další články

6 věcí, které můžete vidět v Pise

V italské Pise se nachází světoznámá Šikmá věž v Pise a mnoho dalších architektonických skvostů. Město má bohatou historickou tradici a mnoho starobylých kostelů a paláců i krásných náměstí. Co dělat v Pise a kde tu mají nejlepší zmrzlinu?

Jaké aktivity zažít o polárním dnu, během půlnočního slunce?

Půlnoční slunce označuje období v arktických a antarktických oblastech, kdy slunce nezapadá za obzor. Toto období láká tamní obyvatele, turisty i dobrodruhy k mnoha výjimečným aktivitám.

pulnocni-golf