Cestovní pojištění
rizikových sportů

Pojištění s nejširším plněním až na 360 dní
pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění Sbaleno Na maximum

Nejlepší pojistná ochrana na sportovní dovolenou. Pro Vaše maximální sportovní zážitky s minimálními starostmi díky cestovnímu pojištění. Kryjeme Vám záda.
  • pro ty, kdo vyžadují nejlepší pojistnou ochranu
  • pro aktivní a sportovní dovolenou
  • pro amatérské nadšence provozující rizikové sporty
  • od 109 Kč/den

Víte, že...?

Cestovní pojištění není o limitech v tabulkách, ale o službách poskytnutých v nouzi. Jako specialisté víme, co je pro Vás opravdu důležité.

Nejčastější dotazy

Jaké sporty patří mezi rizikové?
Vztahuje se pojištění na organizované sporty a soutěže?
V čem se naše služby liší od konkurence?
Proč se nevyplatí spoléhat na pojištění k platebním kartám?
K čemu (ne)slouží Evropský průkaz zdravotního pojištění?

Příběhy našich klientů

Během lyžování v Alpách jsem měl vážnou nehodu. Při pádu jsem utrpěl otřes mozku, zlomil si klíční kost a natrhnul ledvinu. Ze sjezdovky mě musel převézt vrtulník přímo do nejbližší nemocnice, kde mi udělali potřebná vyšetření. Ledvinu bylo potřeba okamžitě operovat, asistenční služba mi tedy zařídila letecký převoz na soukromou kliniku, kde jsem ležel 10 dní. Manželka se vrátila domů na Vánoce za dětmi a pak za mnou zase přijela, náklady na dopravu pokrylo pojištění. Po celou dobu jsem byl v kontaktu s koordinátory z asistence, odvedli opravdu skvělou práci. Díky nim jsem měl tu nejlepší možnou péči. Dokud se člověku něco nestane, nepozná rozdíl.

pan Filip S.
mnohočetná zranění při nehodě na sjezdovce v Rakousku
Další zkušenosti našich klientů

Podrobný popis pojištěníNěkteré sporty, jako třeba potápění, s sebou nesou vyšší míru rizika, i když Vám mohou připadat zcela běžné. Standardní pojištění na takové sporty a jakýkoliv pobyt či pohyb v nadmořské výšce od 3 500 do 5 000 m n. m. nebo jednorázovou účast ve sportovní soutěži nestačí. Ať už jde třeba o ferraty s vyšší obtížností, cyklokros, rafting nebo skialpinismus, s naším pojištěním se můžete rizikovějším sportům v klidu věnovat.

Jednoduchost a kvalita od specialistů

Sbaleno Na maximum je speciální cestovní pojištění ideální na sportovní dovolenou. Tato varianta pojištění nabízí bezkonkurenční limity a standardně vysokou úroveň služeb, díky kterým Vám zajistíme nejlepší možnou péči, ať se stane cokoliv. Pojistit se můžete až na 360 dní.

Rizikové sporty

Seznam sportů, které označujeme za "rizikové" najdete: zde.

Rozsah pojištění

Pojištění zahrnuje úhradu léčebných výloh (vč. onemocnění COVID-19), asistenční služby, úrazové pojištění pro případ trvalých následků či úmrtí, pojištění krádeže či poškození sportovního vybavení a zavazadel. Pokryje také náklady na nájem náhradního vybavení, prodloužení pobytu kvůli lavině a součástí je i kompenzace v případě, že budete muset dovolenou ze zdravotních důvodů ukončit dříve. Samozřejmostí je odpovědnost za škodu na zdraví či majetku osob.

Spoluúčast

Pojištění lze sjednat se spoluúčastí nebo bez ní. V případě, že zvolíte variantu se spoluúčastí, budete se na každé pojistné události podílet částkou 1 500 Kč.

Možnosti rozšíření

Doplňte si Vaše cestovní pojištění o atraktivní balíček ERV Extra, který se vztahuje na mnoho dalších rizik, jako je například zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, jízdní kolo a další. Zakoupením balíčku ERV Extra si připojistíte také situace, kdy musíte prodloužit svůj pobyt v zahraničí z důvodu nezaviněného umístění do karantény či nesplnění zdravotních podmínek pro cestu zpět (nevpuštění na palubu).

Rozšiřte si základní pojištění také o pojištění storna pro případ, že byste byli nuceni letenku, ubytování nebo zájezd náhle zrušit. Pojištění budete mít téměř o 30 % levnější, než kdybyste si ho koupili samostatně.

V případě, že si vyberete variantu Storno, zaplatíte pouze 2,5 % z ceny zájezdu, letenky, ubytování apod. U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 5 % z celkové ceny služeb.

Pojištění storna se vztahuje i na situace, kdy jste nuceni zrušit svou cestu z důvodu onemocnění COVID-19 nebo před odjezdem z ČR nejste vpuštěni do letadla kvůli kontrole na COVID-19 (Storno Plus).

Maximální cena cestovních služeb, které pojistíme v součtu na jednu pojistnou smlouvu, resp. na rodinu nebo na všechny spolucestující je 300 000 Kč. Pojištění musíte sjednat do 3 pracovních dnů od uhrazení první cestovní služby (u cesty typu „last minute“ v den úhrady služeb).

Nabízené slevy

Pro děti do 18 let můžete sjednat pojištění s 50% slevou. Přihlášením do klientské zóny Moje Evropská pak získáte 10% slevu na jakékoliv pojištění, které nabízíme online.

Cestujete častěji?

Pokud cestujete alespoň 3x ročně, vyplatí se Vám sjednat cestovní pojištění MultiTrip na celý rok. Kromě toho, že ušetříte peníze, nebudete před každou cestou muset myslet na to, že je potřeba sjednat pojištění. S námi můžete cestovat bez starostí.

Co Vám uhradíme(limity v Kč)EvropaSvět
Léčebné výlohy6 000 0008 000 000
Zubní ošetření25 00030 000
Kompenzace pobytu v nemocnici *10 00020 000
Aktivní asistenceneomezeněneomezeně
Převoz, přeložení a přeprava3 000 0004 000 000
Repatriace tělesných ostatků1 000 0001 000 000
Opatrovník150 000200 000
Trvalé následky úrazu600 000600 000
Úmrtí následkem úrazu300 000300 000
Zavazadla40 00050 000
Škoda na zdraví3 000 0006 000 000
Škoda na majetku1 500 0003 000 000
Zimní sportyanoano
Rizikové sportyanoano
Zrušení cesty **lzelze
Doplňkové pojištěnílzelze

Vysvětlivky: *) 2 000 Kč za den, **) spoluúčast 20 %.

Další pojištění

Naši partneři