pojištění léčebných výloh i na nemoc COVID-19
1,2mil.
pojištěných klientů ročně
vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba
16let
pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Balíčky pojištění do Itálie

Itálie je co do možností dovolené téměř nedostižná. V zimě láká sportovní nadšence do prosluněných hor, v létě jsou nejvyhledávanější typické písečné pláže a na jaře či na podzim můžete objevovat slavná města, jako jsou Benátky, Řím nebo třeba Florencie. Celoročně si pak můžete vychutnat vynikající pizzu, těstoviny, zmrzlinu i sklenku dobrého vína. Itálie je stále velmi oblíbená i mezi Čechy, ročně ji vyrazí navštívit zhruba půl milionu turistů. Ať už tam vyrazíte v jakoukoliv roční dobu, doporučíme Vám speciální balíček cestovního pojištění podle účelu Vaší cesty.

Dovolená u moře

Itálie patří mezi nejčastěji navštěvované přímořské destinace Čechů. Není divu, italská letoviska Bibione a Rimini lákají na příjemný pobyt u moře za dobrou cenu. Oblíbené jsou také italské ostrovy jako například Sicílie nebo Sardínie. Na první pohled by se mohlo zdát, že na poklidné dovolené u moře se Vám nemůže nic přihodit a cestovní pojištění není nutné. Dovolenou Vám ale může zkazit i taková maličkost jako je otrava jídlem nebo žahnutí medúzou. Nenechte nic náhodě a sjednejte si náš balíček pojištění K moři.

Cestovní pojištění Itálie 01

Horská turistika a cykloturistika

Kdo by neznal italské Dolomity. Zdejší Alpy přímo vybízí k aktivně strávené dovolené a jsou proto vyhledávanou lokalitou vysokohorských turistů, horolezců a cyklistů. Ne nadarmo se ale říká, že hory jsou nevyzpytatelné. Každá cesta s sebou přináší větší či menší rizika – od prochladnutí po nejrůznější zlomeniny. Ošetření či transport se přitom mohou vyšplhat až ke statisícům. Cestovní pojištění by proto určitě mělo být na seznamu věcí, které nesmíte zapomenout. Rozmyslete si dobře, jaké sporty plánujete na dovolené dělat. Na běžnou turistiku nebo výlety na kole Vám bude stačit balíček Za poznáním, na rizikové sporty jako jsou například ferraty nebo rafting je nejlepší volbou balíček Na maximum.

Lyžování a zimní sporty

V italských Alpách je nepřeberné množství prvotřídních rezortů, které uspokojí každého lyžaře - naprosté začátečníky i ostřílené sjezdaře. A právě na zimních dovolených dochází k úrazům nejčastěji. Mnohdy je v těchto případech vyžadován výjezd horské služby či transport do nemocnice. A ošetření se potom snadno vyšplhá k nemalým částkám. Pro aktivní zimní dovolenou je tedy nejvýhodnější sjednat si náš balíček pojištění Na lyže.

Cestovní pojištění Itálie 02

Město a kultura

Benátky, Řím, Neapol… Itálie je země s bohatou historií a italská města patří mezi vůbec nejnavštěvovanější v Evropě. S každou zahraniční cestou byste však měli myslet na cestovní pojištění. A to i přesto, že se nevěnujete žádným rizikovým sportům. Úraz nebo onemocnění vás může postihnout kdekoli a následné lékařské ošetření by se vám mohlo ve výsledku nepěkně prodražit. Balíček pojištění Za poznáním pokryje všechny možné eventuality a vy si tak bez starostí můžete užívat krásy italských měst.

Rodinná dovolená

Itálie je země jako stvořená pro rodinnou dovolenou. Najdete zde od každé kratochvíle něco - poznávání kultury, kulinářské zážitky, lenošení u moře nebo třeba návštěvu vinařského Toskánska. Takovým nabídkám neodolají děti ani dospělí. Pojištění do zahraničí Za poznáním vás zbaví starostí a vy tak můžete nerušeně odpočívat.

Cestovní pojištění Itálie 03

Za prací či za studiem

Do Itálie se každoročně vypravuje také řada studentů na studijní pobyty nebo zahraniční stáže. Pro ty je nejvhodnější pojištění S batohem do 28, které lze sjednat až na 360 dní. A myslíme i na zaměstnance a majitele firem, kterým se občasné cestování rovněž nevyhne. Pro ty je na míru dělaný balíček pojištění BusinessTravel.

Cestovní pojištění Itálie 01

Eurovíkend

Řím, Benátky nebo Milán jsou jedny z nejoblíbenějších destinací na prodloužené víkendy.
S cestovním pojištěním Za poznáním se můžete bezstarostně věnovat kulturním zážitkům, prohlídce italských památek nebo toskánských vinných sklípků. Studenti navíc mohou využít speciálního balíčku S batohem do 28.

Sjednání kvalitního cestovního pojištění by mělo být součástí příprav na každou cestu do zahraničí. Ne vždy se totiž vyplatí spoléhat výhradně na kartičku Evropského pojištění. S ní vás samozřejmě v rámci EU ošetří, ale pouze ve státních zdravotnických zařízeních a za stejných podmínek jako místní obyvatele. Musíte si tedy vše zařídit sami bez pomoci asistenční služby a počítat s doplatkem.
Naše pojištění na cesty se navíc nevztahuje pouze na léčebné výlohy. Cestovní pojištění do zahraničí Sbaleno má také dostatečné limity na odpovědnost za škodu a ztrátu či poškození zavazadel.

A pokud cestujete během roku častěji, naše celoroční pojištění Mutitrip Vám ušetří čas, peníze i starosti. Vyplatí se totiž už při třech cestách do zahraničí! 

Další pojištění

Naši partneři