Cestovní pojištění na míru

Cestovní pojištění od specialistů. Snadno a rychle.

český lékař na telefonu 24/7

1,5 mil.

pojištěných klientů ročně

vlastní česky hovořící nonstop asistenční služba

16 let

pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním

Cestovní pojištění do zahraničí

ERV Evropská nabízí kvalitní cestovní pojištění pro cesty kamkoliv na světě. Naše vlastní asistenční služba je k dispozici nonstop a profesionální asistenti jsou připraveni pomoci v jékoliv situaci, která se vám může během cest přihodit.

 • Naše asistenční služba je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pomůže Vám v jakékoliv nouzové situaci během pobytu v zahraničí i ČR. Nepoužíváme hlasové automaty a naši zkušení operátoři s Vámi budou mluvit vždy česky. Sjednání cestovního pojištění online u nás je velmi rychlé a zvládnete ho hravě udělat i na mobilu na poslední chvíli za pár minut.
 • Při cestě do zahraničí na dovolenou si mnoho lidí neuvědomuje, že úroveň zdravotní péče v dané zemi je často mnohem nižší, než na jakou jsme zvyklí v České republice. Proto jako jediní osobně prověřujeme kvalitu zdravotnických zařízení, aby o Vás bylo vždy dobře postaráno. Na dovolené si tak můžete jen užívat.
 • Kromě kvality Vás mohou v zahraničí také překvapit mnohonásobně vyšší ceny a zejména doplatky za zdravotní péči. Nespoléhejte proto na Evropský průkaz zdravotního pojištění (modrá kartička), který platí pouze ve státních zdravotnických zařízeních a neobsahuje asistenční služby, nebo pojištění k platebním kartám, jehož limity pojistného plnění nemusí na pokrytí nákladů stačit.
 • V našich partnerských nemocnicích nebudete muset nic platit.  Naše pojištění na cestykryje všechny léčebné výlohy (zdravotní pojištění) v nemocnici do potřebné výše. To se hodí hlavně pro případ, že se dostanete do nečekané situace třeba při úrazu v zahraničí nebo nemoci. Stačí jen podepsat účet a my se o vše postaráme. Pomůžeme vám třeba i v případě pojistné události, když bude potřeba v nouzi zásah horské služby na sjezdovce nebo v terénu. Zaplatíme pak třeba všechny vaše léčebné výlohy spojené s hospitalizací.
 • V souvislosti s následkem úrazu na cestách mohou vzniknout náklady, které pokryjí pojistné smlouvy. Úrazové pojištění kryje náklady spojené s léčbou zranění a pojištění odpovědnosti Vás zase ochrání před náklady v případě, že způsobíte úraz jiné osobě. Naše cestovní pojištění kryje náklady spojené s léčbou v zahraničí i nepředvídanými situacemi. Váš návrat zpět do České republiky tak proběhne bez dalších starostí.
 • Naše pojištění sjednáte jednoduše online a nezabere Vám to déle než 2 minuty.

Jednorázové cestovní pojištění

Cestovní pojištění SingleTrip si můžete sjednat ve 3 variantách podle úrovně pojistné ochrany. Každá obsahuje pojištění léčebných výloh, pojištění asistenčních služeb, ochranu osobních věcí, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti. Díky 8 možnostem cestovního připojištění si ho přizpůsobíte přesně podle toho, co právě potřebujete připojistit. Naše asistenční služby Vám pomohou kdykovliv to budete potřebovat.

Srovnání jednorázového pojištění

SingleTrip Standard

Sjednejte si cestovní pojištění online se standardními pojistnými limity určenými hlavně pro běžné pobytové zájezdy.

 • Vhodné na jednorázové soukromé i služební cesty po Evropě i do světa až na 360 dní.
 • Pojištění SingleTrip Standard lze rozšířit o pojištění storna zájezdu, nouzových situací, pojištění na hory, rizikové sporty, cesty autem, letadlem i pojištění domácích mazlíčků.

SingleTrip Comfort

Cestovní pojištění s komfortním rozsahem a limity pro ty, kdo rádi objevují nová místa a preferují aktivní dovolenou.

 • Pojištění je vhodné na jednorázové soukromé i služební cesty po Evropě i do světa až na 360 dní.
 • Lze rozšířit o Storno, Nouzové situace, Zimní a rizikové sporty, Cesty autem nebo letadlem a Domácí mazlíčky.

SingleTrip Premium

Prémiové cestovní pojištění je určené pro ty, kdo nemají rádi kompromisy a vyžadují nejlepší rozsah, vysoké limity a prémiové služby. Pojištění dokáže pokrýt všechny náklady na nenadálé situace na území cizího státu.

 • Vhodné na jednorázové soukromé i služební cesty po Evropě i do světa až na 360 dní.
 • Jako jediné obsahuje také pojištění odjezdu a narušení cesty.
 • službu je možné rozšířit o Storno, Nouzové situace, Zimní a rizikové sporty, Cesty autem nebo letadlem a Domácí mazlíčky.

Podívejte se na přehled sportů, které pojišťujeme.

 

Celoroční cestovní pojištění na opakované cesty

Cestujete do zahraničí častěji? Pak se Vám vyplatí naše celoroční pojištění MultiTrip, které Vám ušetří nejen čas a starosti před každou cestou do zahraničí, ale také Vaší peněženku. Můžete si ho sjednat kdykoliv během roku a díky mobilní aplikaci Moje Evropská ho budete mít kdykoliv u sebe v případě potřeby.

 • pojištění MultiTrip nabízí neomezený počet cest (každá až 45 dní)
 • nejširší pojistná ochrana na českém trhu
 • obsahuje pojištění storna (zájezdu, letenky nebo ubytování)
 • pojištění se vztahuje i na věci, které máte od zaměstnavatele jako je například mobil nebo notebook

MultiTrip Comfort nebo MultiTrip Premium?

Vyberte si celoroční pojištění podle Vašich potřeb. Připravili jsme pro Vás 2 varianty, které se liší rozsahem a výší limitů. U obou variant si pak můžete vybrat, zda budou platit pouze v Evropě nebo po celém světě.

MultiTrip můžete sjednat pro jednu osobu nebo za výhodnější cenu pro partnery, pro děti nebo rovnou pro celou rodinu.

Připojištění na cesty do zahraničí

Vyberte si z celé řady cestovních připojištění, které nabízíme. Budou se Vám hodit nejen při aktivní dovolené, ale například i při dovolené autem. Naše cestovko nabízí řadu dalších možností.

O každém připojištění si můžete přečtěte více informací: 

Pojištění storna zájezdu

Plánujete dovolenou s velkým předstihem a bojíte se, že onemocníte a nebudete moci odjet? Kromě cestovního pojištění si sjednejte na cestu i naše pojištění storna zájezdu, díky kterému nepřijdete o Vaše peníze, pokud budete muset nečekaně zůstat doma.

 • pojištění storno zájezdu umožňuje zrušit cestu i z jiných než zdravotních důvodů
 • vracíme až do výše 100 % zaplacených finančních prostředků
 • platí pro dovolené v zahraničí i ČR
 • stojí 7 % z ceny cestovních služeb

Doplňková pojištění, která se hodí na cestách

Kromě cestovního pojištění online nabízíme také další připojištění, která platí po celém světě. Pojistěte si Vaše kolofotoaparátmobilní telefon nebo dron proti krádeži nebo poškození způsobenému při přepravě nebo neopatrným zacházením. K našem cestovku si tak můžete snadno pojistit i osobní věci. Více informací Vám rádi poskytneme na dotaz. Nebojte se na nás obrátit.

Další pojištění

Naši partneři