Cestovní pojištění ušité přímo vám na míru? Najdete v článku!

Datum:

Může se zdát, že je těžké vybrat si cestovní pojištění, které je pro vás to nejvhodnější. Protože jsme ve vodách cestovního pojištění jako ryby ve vodě, připravili jsme pro vás tipy, které vám výběr usnadní. Vždycky je dobré mít jasno v tom, co se vám vyplatí a co vám pobyt v cizím prostředí usnadní.

obchodník s kufrem

Když cestujete méně než třikrát ročně

Můžete si vybrat z 5 balíčků cestovního pojištění podle aktivit, které v zahraničí plánujete dělat. Balíčky jsou navržené na klidné plážové dovolené, adrenalinové sporty i další varianty programu. Všechny balíčky obsahují pojištění léčebných výloh, pojištění krádeže a poškození zavazadel, asistenční služby v českém jazyce, odpovědnost za škodu na zdraví nebo majetku jiných osob a úrazové pojištění pro případ trvalých následků nebo smrti. Pokud si cestovní pojištění objednáte on-line přes klientskou zónu Moje Evropská, získáte slevu 10 % na jakékoliv pojištění. A pro cestovatele do 18let můžete získat 50% slevu. Je pro vás to pravé?

šťastný pár na dovolené

Když jste hodně v zahraničí

Cestujete častěji než třikrát ročně? Pak se vám vyplatí celoroční pojištění. MultiTrip vám ušetří čas a nervy, protože se před vycestováním nebudete muset o nic starat. Vše máte přehledně v mobilní aplikaci Moje Evropská - bez papírování a bezpečně uložené na jediném místě. Dostanete od nás nejširší pojistnou ochranu na českém trhu, pojištění storna (zájezdu, letenek i ubytování), pojistíme také pracovní notebook a mobilní telefon. Vaše jednotlivé cesty mohou být až 45 dní dlouhé. A můžete využít zvýhodněnou cenu pro rodinu nebo partnery – tarif Rodina platí až pro 5 členů (2 dospělí a 3 děti). 
 
model letadla plánování cestování

Když chcete mít 100% jistotu

Ať už si zvolíte jednorázové nebo celoroční pojištění, vždycky ho můžete rozšířit o pojištění zpoždění zavazadel, zmeškání či zpoždění odjezdu, pojištění jízdního kola a další rizika, na která většina cestovatelů nemyslí, dokud je nezažijí na vlastní kůži. Rozšíření se jmenuje ERV Plus a zachrání vás v těchto nepříjemných situacích. Jakékoliv cestovní pojištění také můžete rozšířit o pojištění storna. Člověk nikdy neví, co se může stát. Kdybyste museli zrušit letenku, ubytování nebo celý zájezd, tak vám peníze vrátíme. A pokud využijete celoroční pojištění MultiTrip, budete mít pojištění storna se slevou 25 %.

Když cestují vaši zaměstnanci

Pokud se lidé z vašeho týmu chystají do zahraničí, využijte možnosti pojištění BusinessTravel, RiskPlus nebo individuální pojištění zaměstnanců. Můžete si u něj zvolit rozsah plnění i rizika podle potřeb vašich zaměstnanců. Cestovní pojištění pro firmy se sjednává na dobu jednoho roku a můžete si vybrat ze dvou variant – s ohlašováním každé cesty přes naše webové stránky, nebo bez. Zaměstnancům je k dispozici také mobilní aplikace s elektronickou kartičkou cestovního pojištění, rychlým kontaktem na asistenci, trezorem všech dokumentů, seznamem rizikových oblastí, radami na cestu a odpovědmi na nejčastější otázky. Usnadníte jim pobyt v cizině a oni se budou moci soustředit v zahraničí pouze na práci. 

zaměstnanci na pracovní cestě - cestovní pojištění firem

Už víte, jaké cestovní pojištění je pro vás, vaše blízké nebo kolegy to nejvhodnější? Přejeme vám hodně příjemných cest, nových zážitků a krásných vzpomínek. Vy cestujete. My se staráme.

Další články

Cestování během těhotenství: 10 tipů od profesionálů

Cestování během těhotenství může být vzrušující zážitek, ale vyžaduje také pečlivé plánování a přípravu. Přečtěte si praktické tipy jak zůstat během cesty fit.

Vinařské oblasti ve Francii - kam se vyplatí jet za vinobraním?

Vinobraní se hlásí a vinice a sklípky už na vás čekají. Zajeďte si užít teplé dny do země, kde je pití vína životní styl.